Wyniki 8 i 9 turnieju cyklu jesień 2016 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.224.166.141

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 686
Posty na Forum 2160
Komentarzy 4579
Księga Gości
Newsy 1352
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6625
Ostatnio Widziani
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
Blady 8 tygodni
tomekjez 9 tygodni
alek10 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
FilipU17 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 8 i 9 turnieju cyklu jesień 2016
Turnieje PoniedziałkoweTurniej nr 8 z 24 października
1. Krzysztof Petka 49
2. Peter Luha 46
3. Sebastian Biały 43
4. Rafał Bruzda 40
5-6. Mariusz Bochenek 37
Marcin Pietrzyk 37
7-8. Czesław Kamiński 34
Dawid Taler 34
9-12. Paweł Ślazyk 31
Tomasz Wala 31
Mirosław Różyczka 31
Radosław Morek 31
13-16. Paweł Kaliszczak 28
Ryszard Woźniak 28
Stanisław Kurdziel 28
Jakub Biel 28
17-20. Grzegorz Janik 25
Zbigniew Karkuszewski 25
Roman Wilk 25
Janusz Lodowski 25

Turniej nr 9 z 7 listopada
1. Antoni Wojciaczyk 51
2. Krzysztof Petka 48
3. Peter Luha 45
4. Sebastian Biały 42
5-6. Paweł Ślazyk 39
Marcin Pietrzyk 39
7-8. Rafał Bruzda 36
Jacek Szelest 36
9-12. Czesław Kamiński 33
Mirosław Różyczka 33
Jakub Biel 33
Adrian Gadawski 33
13-16. Tadeusz Szymoniak 30
Jakub Mikrut 30
Tomasz Wala 30
Paweł Lelek 30
17-20. Sławomir Boroń 27
Stanisław Kurdziel 27
Dawid Taler 27
Bogdan Palczyński 27
21-22. Grzegorz Janik 24
Ryszard Woźniak 24
Komentarze
Adriang dnia listopad 08 2016 23:14:34
za 100zł też byście oddali partie Antkowi smiley heheheheh
czkamyk dnia listopad 09 2016 17:54:16
Jeśli Antek miałby dać 100 zł za wygraną w 1 rundzie to ile dostać miałby Krzysiek w finale?! smiley
Do tego 15 złotych, które wygrał oprawił w ramkę i powiesił na ścianie w pokoju gościnnym tak by wszyscy goście je oglądali smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

losfer
27/08/2018 16:17
I Jurka też nie będzie, więc 3 rezerwowy też niech przybywa...

Archiwum