Wyniki 9 i 10 turnieju cyklu wakacje 2016 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 2 dni
Blady 4 dni
Mamasita 6 dni
BOCHMAR 1 tydzień
alek 2 tygodni

Gości Online: 3

Twoje IP to: 54.174.43.27

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 709
Posty na Forum 2184
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1378
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez 2 dni
Blady 4 dni
Mamasita 6 dni
BOCHMAR 1 tydzień
alek 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 8 tygodni
Marthinus13 tygodni
Holly14 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 5 Turniejach 0 tomekjez 16-07-2019 22:17
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 9 i 10 turnieju cyklu wakacje 2016
Turnieje Poniedziałkowe1. Michał Ostanek 47
2. Krzysztof Zalewski 44
3. Peter Luha 41
4. Aarne Puu 38
5-6. Krzysztof Petka 35
Paweł Lelek 35
7-8. Damian Dudziak 32
Dariusz Woźny 32
9-12. Paweł Ślazyk 29
Zbigniew Karkuszewski 29
Tadeusz Szymoniak 29
Stanisław Kurdziel 29
13-14. Marcin Pietrzyk 26
Szymon Kurcab 26
15-17. Jerzy Szczebak 23
Robert Kuc 23
Ryszard Woźniak 23
18. Michał Arendarski 20


1. Damian Zając 59
2. Krzysztof Zalewski 56
3. Marek Strzałka 53
4. Peter Luha 50
5-6. Damian Dudziak 47
Michał Ostanek 47
7-8. Mateusz Kuliś 44
Paweł Ślazyk 44
9-12. Krzysztof Petka 41
Tadeusz Szymoniak 41
Bogdan Czyżycki 41
Aarne Puu 41
13-16. Paweł Lelek 38
Jakub Biel 38
Marcin Pietrzyk 38
Dominik Wojdyła 38
17-24. Elżbieta Pieczarkowska 35
Adrian Gadawski 35
Rafał Bruzda 35
Emilia Zawadzka 35
Zbigniew Stalmach 35
Stanisław Kurdziel 35
Dominik Zakrzyński 35
Zbigniew Markiewicz 35
25-30. Radosław Morek 32
Zbigniew Karkuszewski 32
Szymon Kurcab 32
Michał Arendarski 32
Czesław Kamiński 32
Maciej Kuzio 32
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum