Wyniki 9 i 10 turnieju cyklu wakacje 2016 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Marthinus 2 dni
tomekjez 3 dni
losfer 6 dni
Blady 4 tygodni
doktorek 4 tygodni

Go¶ci Online: 3

Twoje IP to: 54.198.44.165

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 692
Posty na Forum 2166
Komentarzy 4581
Księga Go¶ci
Newsy 1358
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6628
Ostatnio Widziani
Marthinus 2 dni
tomekjez 3 dni
losfer 6 dni
Blady 4 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 6 tygodni
Mamasita 8 tygodni
Janosik 8 tygodni
alek18 tygodni
BOCHMAR24 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 31-10-2018 07:41
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 29-10-2018 17:18
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 9 i 10 turnieju cyklu wakacje 2016
Turnieje Poniedziałkowe1. Michał Ostanek 47
2. Krzysztof Zalewski 44
3. Peter Luha 41
4. Aarne Puu 38
5-6. Krzysztof Petka 35
Paweł Lelek 35
7-8. Damian Dudziak 32
Dariusz WoĽny 32
9-12. Paweł ¦lazyk 29
Zbigniew Karkuszewski 29
Tadeusz Szymoniak 29
Stanisław Kurdziel 29
13-14. Marcin Pietrzyk 26
Szymon Kurcab 26
15-17. Jerzy Szczebak 23
Robert Kuc 23
Ryszard WoĽniak 23
18. Michał Arendarski 20


1. Damian Zaj±c 59
2. Krzysztof Zalewski 56
3. Marek Strzałka 53
4. Peter Luha 50
5-6. Damian Dudziak 47
Michał Ostanek 47
7-8. Mateusz Kuli¶ 44
Paweł ¦lazyk 44
9-12. Krzysztof Petka 41
Tadeusz Szymoniak 41
Bogdan Czyżycki 41
Aarne Puu 41
13-16. Paweł Lelek 38
Jakub Biel 38
Marcin Pietrzyk 38
Dominik Wojdyła 38
17-24. Elżbieta Pieczarkowska 35
Adrian Gadawski 35
Rafał Bruzda 35
Emilia Zawadzka 35
Zbigniew Stalmach 35
Stanisław Kurdziel 35
Dominik Zakrzyński 35
Zbigniew Markiewicz 35
25-30. Radosław Morek 32
Zbigniew Karkuszewski 32
Szymon Kurcab 32
Michał Arendarski 32
Czesław Kamiński 32
Maciej Kuzio 32
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
10/11/2018 09:28
Odwołane - jak powszechnie wiadomo 12 listopada to tradycyjne polskie święto narodowe smiley

tomekjez
09/11/2018 12:53
Czy w poniedziałek 12.11 jest Turniej tak jak zwykle?

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

Archiwum