Wyniki 5 i 6 turnieju cyklu wakacje 2016 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer23:50:36
Mamasita 5 dni
Janosik 3 tygodni
farokh 5 tygodni
doktorek 5 tygodni

Go¶ci Online: 6

Twoje IP to: 34.236.145.124

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 700
Posty na Forum 2174
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1367
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6645
Ostatnio Widziani
losfer23:50:36
Mamasita 5 dni
Janosik 3 tygodni
farokh 5 tygodni
doktorek 5 tygodni
Marthinus 7 tygodni
Holly 9 tygodni
FilipU14 tygodni
tomekjez19 tygodni
Blady23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 22-03-2019 17:27
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 05-03-2019 08:00
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 26-02-2019 08:28
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-02-2019 17:12
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 5 i 6 turnieju cyklu wakacje 2016
Turnieje Poniedziałkowe1. Marcin Pietrzyk 41
2. Czesław Kamiński 38
3. Jakub Biel 35
4. Peter Luha 32
5-6. Dominik Wojdyła 29
Aarne Puu 29
7-8. Marek Biesaga 26
Tadeusz Szymoniak 26
9-11. Adrian Gadawski 23
Krzysztof Zalewski 23
Stanisław Kurdziel 23
12. Szymon Kurcab 20

1. Adrian Gadawski 49
2. Jakub Biel 46
3. Peter Luha 43
4. Krzysztof Zalewski 40
5-6. Dominik Wojdyła 37
Jan Seweryn 37
7-8. Jerzy Szczebak 34
Stanisław Kurdziel 34
9-12. Tadeusz Szymoniak 31
Michaił Rybak 31
Aarne Puu 31
Marcin Pietrzyk 31
13-16. Czesław Kamiński 28
Angelika Janik 28
Bogdan Palczyński 28
Ryszard WoĽniak 28
17-20. Zbigniew Karkuszewski 25
Marcin Wolnicki 25
Radosław Morek 25
Michał Arendarski 25
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

Archiwum