TOP 12 wiosna 2016 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Marthinus 1 tydzień
tomekjez 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Blady 5 tygodni
doktorek 6 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.91.203.233

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 692
Posty na Forum 2166
Komentarzy 4581
Księga Gości
Newsy 1358
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6628
Ostatnio Widziani
Marthinus 1 tydzień
tomekjez 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Blady 5 tygodni
doktorek 6 tygodni
FilipU 7 tygodni
Mamasita 9 tygodni
Janosik 9 tygodni
alek19 tygodni
BOCHMAR25 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 31-10-2018 07:41
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 29-10-2018 17:18
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
PustaMiska - akcja charytatywna
TOP 12 wiosna 2016
Turnieje PoniedziałkoweZa tydzień - 20 czerwca, poniedziałek - będzie turniej TOP12. Przypominam format rozgrywek: miejsca 1-8 z rankingu trafiają bezpośrednio do turnieju głównego (grupowego) - ci przychodzą na 19. Natomiast miejsca 9-16 grają turniej eliminacyjny (o wolne 4 miejsca) systemem rosyjskim (do dwóch porażek) z częściowym rozstawieniem (miejsca 9-12 są rozstawione, a 13-16 rozlosowywane). Eliminacje zaczynają się punktualnie o 18:30. Wyłoniona pierwsza czwórka eliminacji jest rozlosowywana do grup turnieju głównego. Składy grup są następujące (numery miejsc rankingu, Q - oznacza kwalifikanata):
I: 1, 8 , Q; II: 2, 7, Q; III: 3, 6, Q; IV: 4, 5, Q.

Jeżeli ktoś wie już, że nie będzie mógł zagrać w TOPie (a ma miejsce od 1 do 16), to proszę o wpis, by mogli przyjść rezerwowi. Szczególne znaczenie ma to odnośnie osób z miejsc 1 do 8 (bo musimy przesunąć kwalifikantów)
Komentarze
Forhand dnia czerwiec 14 2016 15:09:42
Mnie nie będzie. Ryszard Woźniak
losfer dnia czerwiec 17 2016 22:08:15
Jednak nie ma w poniedziałek TOPa smiley. Sala zajęta - zostańcie w domach.
losfer dnia czerwiec 17 2016 22:08:47
TOP tydzień później, więc od razu się przyznaję, że mnie nie nie będzie smiley
losfer dnia lipiec 06 2016 10:43:19
Podaję też tu wyniki by nie pogineły smiley
1. Adrian Gadawski
2. Krzysztof Zalewski
3. Krzysztof Petka
4. Paweł Ślazyk
5. Czesław Kamiński
6. Mariusz Bochenek
7. Stanisław Kurdziel
8. Jan Seweryn
9-12. Bogdan Palczyński
Paweł Lelek
Janusz Lodowski
Witold Koliński
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
10/11/2018 09:28
Odwołane - jak powszechnie wiadomo 12 listopada to tradycyjne polskie święto narodowe smiley

tomekjez
09/11/2018 12:53
Czy w poniedziałek 12.11 jest Turniej tak jak zwykle?

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

Archiwum