Wyniki 7 i 8 turnieju cyklu wiosna 2016 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

doktorek 1 tydzień
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Holly 1 tydzień

Go¶ci Online: 3

Twoje IP to: 18.234.236.14

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 704
Posty na Forum 2179
Komentarzy 4585
Księga Go¶ci
Newsy 1371
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6645
Ostatnio Widziani
doktorek 1 tydzień
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Holly 1 tydzień
Mamasita 5 tygodni
Janosik 8 tygodni
farokh10 tygodni
FilipU19 tygodni
tomekjez23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-04-2019 08:54
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 25-03-2019 16:46
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 22-03-2019 17:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 7 i 8 turnieju cyklu wiosna 2016
Turnieje Poniedziałkowe1. Adrian Gadawski 49
2. Paweł ¦lazyk 46
3. Witold Koliński 43
4. Czesław Kamiński 40
5-6. Jakub Biel 37
Angelika Janik 37
7-8. Alojzy Nowak 34
Jan Seweryn 34
9-12. Marcin Pietrzyk 31
Jacek Skalda 31
Mariusz Bochenek 31
Bogdan Palczyński 31
13-16. Dawid Taler 28
Jakub Chłędowski 28
Stanisław Kurdziel 28
Przemysław Wojtoń 28
17-20. Sławomir Boroń 25
Mateusz Kosiński 25
Janusz Lodowski 25
Ryszard WoĽniak 25

1. Krzysztof Kapik 48
2. Mariusz Bochenek 45
3. Jan Seweryn 42
4. Jakub Biel 39
5-6. Witold Koliński 36
Adrian Gadawski 36
7-8. Paweł ¦lazyk 33
Jacek Szelest 33
9-12. Alojzy Nowak 30
Marcin Pietrzyk 30
Czesław Kamiński 30
Bogdan Palczyński 30
13-16. Dominik Wojdyła 27
Janusz Lodowski 27
Sławomir Boroń 27
Jakub Chłędowski 27
17-19. Dawid Taler 24
Paul Przybyła 24
Stanisław Kurdziel 24
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

Archiwum