Wyniki 7 i 8 turnieju cyklu wiosna 2016 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 2 dni
Mamasita 2 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 4 tygodni
alek 6 tygodni

Gości Online: 9

Twoje IP to: 18.206.15.215

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 716
Posty na Forum 2191
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1382
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez 2 dni
Mamasita 2 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 4 tygodni
alek 6 tygodni
losfer 6 tygodni
doktorek 8 tygodni
FilipU12 tygodni
Marthinus17 tygodni
Holly18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
Punktacja po 10 Turniejach 0 tomekjez 05-08-2019 23:41
Punktacja po 9 Turniejach 0 tomekjez 04-08-2019 19:41
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 7 i 8 turnieju cyklu wiosna 2016
Turnieje Poniedziałkowe1. Adrian Gadawski 49
2. Paweł Ślazyk 46
3. Witold Koliński 43
4. Czesław Kamiński 40
5-6. Jakub Biel 37
Angelika Janik 37
7-8. Alojzy Nowak 34
Jan Seweryn 34
9-12. Marcin Pietrzyk 31
Jacek Skalda 31
Mariusz Bochenek 31
Bogdan Palczyński 31
13-16. Dawid Taler 28
Jakub Chłędowski 28
Stanisław Kurdziel 28
Przemysław Wojtoń 28
17-20. Sławomir Boroń 25
Mateusz Kosiński 25
Janusz Lodowski 25
Ryszard Woźniak 25

1. Krzysztof Kapik 48
2. Mariusz Bochenek 45
3. Jan Seweryn 42
4. Jakub Biel 39
5-6. Witold Koliński 36
Adrian Gadawski 36
7-8. Paweł Ślazyk 33
Jacek Szelest 33
9-12. Alojzy Nowak 30
Marcin Pietrzyk 30
Czesław Kamiński 30
Bogdan Palczyński 30
13-16. Dominik Wojdyła 27
Janusz Lodowski 27
Sławomir Boroń 27
Jakub Chłędowski 27
17-19. Dawid Taler 24
Paul Przybyła 24
Stanisław Kurdziel 24
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum