Wyniki 5 turnieju cyklu wiosna 2016 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 2 dni
Mamasita 2 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 4 tygodni
alek 6 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 18.206.15.215

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 716
Posty na Forum 2191
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1382
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez 2 dni
Mamasita 2 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 4 tygodni
alek 6 tygodni
losfer 6 tygodni
doktorek 8 tygodni
FilipU12 tygodni
Marthinus17 tygodni
Holly18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
Punktacja po 10 Turniejach 0 tomekjez 05-08-2019 23:41
Punktacja po 9 Turniejach 0 tomekjez 04-08-2019 19:41
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 5 turnieju cyklu wiosna 2016
Turnieje Poniedziałkowe1. Krzysztof Zalewski 48
2. Paweł Ślazyk 45
3. Adrian Gadawski 42
4. Sławomir Boroń 39
5-6. Czesław Kamiński 36
Mariusz Bochenek 36
7-8. Stanisław Kurdziel 33
Bogdan Palczyński 33
9-12. Jakub Biel 30
Ryszard Woźniak 30
Jan Seweryn 30
Alojzy Nowak 30
13-16. Grzegorz Janik 27
Angelika Janik 27
Rafał Bruzda 27
Paweł Lelek 27
17-19. Radosław Morek 24
Janusz Lodowski 24
Dawid Taler 24
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum