Wyniki 2 i 3 turnieju cyklu wiosna 2015 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer19:52:42
doktorek 3 dni
Blady 4 tygodni
Marthinus 4 tygodni
Holly 5 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 107.23.129.77

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 705
Posty na Forum 2180
Komentarzy 4585
Księga Gości
Newsy 1372
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6647
Ostatnio Widziani
losfer19:52:42
doktorek 3 dni
Blady 4 tygodni
Marthinus 4 tygodni
Holly 5 tygodni
Mamasita 9 tygodni
Janosik12 tygodni
farokh13 tygodni
FilipU23 tygodni
tomekjez27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-04-2019 08:54
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 25-03-2019 16:46
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 2 i 3 turnieju cyklu wiosna 2015
Turnieje Poniedziałkowe1. Damian Dudziak 49
2. Krzysztof Zalewski 46
3. Jacek Zając 43
4. Łukasz Bieńczycki 40
5-6. Jakub Biel 37
Jan Seweryn 37
7-8. Witold Koliński 34
Bogdan Palczyński 34
9-12. Stanisław Kurdziel 31
Paweł Lelek 31
Ryszard WoĹşniak 31
Grzegorz Janik 31
13-16. Mariusz Bochenek 28
Dawid Taler 28
Paweł Ślazyk 28
Adrian Gadawski 28
17-20. Radosław Morek 25
Alojzy Nowak 25
Janusz Lodowski 25
Angelika Janik 25

1. Krzysztof Zalewski 50
2. Stanisław Kurdziel 47
3. Dominik Wojdyła 44
4. Artur Marchewka 41
5-6. Jakub Biel 38
Witold Koliński 38
7-8. Damian Dudziak 35
Adrian Gadawski 35
9-12. Paweł Ślazyk 32
Grzegorz Janik 32
Jan Seweryn 32
Rafał Bruzda 32
13-16. Dawid Taler 29
Alojzy Nowak 29
Paweł Lelek 29
Janusz Lodowski 29
17-20. Ryszard WoĹşniak 26
Bogdan Palczyński 26
Czesław Kamiński 26
Radosław Morek 26
21. Sławomir Boroń 23
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/05/2019 07:14
Żyję, żyję smiley - zaraz wpiszę :-p

doktorek
17/05/2019 21:08
Czy przez ostatni miesiąc grał ktoś na Podwawelskim ? Cisza na stronie. Losfer chyba żyje bo widziałem obecność na ostatnich weteranach. Ziobro ciśnie i nie ma czasu na pisanie

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Archiwum