Wyniki 2 i 3 turnieju cyklu wiosna 2015 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Marthinus 2 dni
tomekjez 3 dni
losfer 6 dni
Blady 4 tygodni
doktorek 4 tygodni

Gości Online: 3

Twoje IP to: 54.198.44.165

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 692
Posty na Forum 2166
Komentarzy 4581
Księga Gości
Newsy 1358
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6628
Ostatnio Widziani
Marthinus 2 dni
tomekjez 3 dni
losfer 6 dni
Blady 4 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 6 tygodni
Mamasita 8 tygodni
Janosik 8 tygodni
alek18 tygodni
BOCHMAR24 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 31-10-2018 07:41
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 29-10-2018 17:18
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 2 i 3 turnieju cyklu wiosna 2015
Turnieje Poniedziałkowe1. Damian Dudziak 49
2. Krzysztof Zalewski 46
3. Jacek Zając 43
4. Łukasz Bieńczycki 40
5-6. Jakub Biel 37
Jan Seweryn 37
7-8. Witold Koliński 34
Bogdan Palczyński 34
9-12. Stanisław Kurdziel 31
Paweł Lelek 31
Ryszard WoĹşniak 31
Grzegorz Janik 31
13-16. Mariusz Bochenek 28
Dawid Taler 28
Paweł Ślazyk 28
Adrian Gadawski 28
17-20. Radosław Morek 25
Alojzy Nowak 25
Janusz Lodowski 25
Angelika Janik 25

1. Krzysztof Zalewski 50
2. Stanisław Kurdziel 47
3. Dominik Wojdyła 44
4. Artur Marchewka 41
5-6. Jakub Biel 38
Witold Koliński 38
7-8. Damian Dudziak 35
Adrian Gadawski 35
9-12. Paweł Ślazyk 32
Grzegorz Janik 32
Jan Seweryn 32
Rafał Bruzda 32
13-16. Dawid Taler 29
Alojzy Nowak 29
Paweł Lelek 29
Janusz Lodowski 29
17-20. Ryszard WoĹşniak 26
Bogdan Palczyński 26
Czesław Kamiński 26
Radosław Morek 26
21. Sławomir Boroń 23
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
10/11/2018 09:28
Odwołane - jak powszechnie wiadomo 12 listopada to tradycyjne polskie święto narodowe smiley

tomekjez
09/11/2018 12:53
Czy w poniedziałek 12.11 jest Turniej tak jak zwykle?

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

Archiwum