Wyniki 11 i 12 turnieju cyklu jesień 2015 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni

Go¶ci Online: 6

Twoje IP to: 54.224.166.141

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 686
Posty na Forum 2160
Komentarzy 4579
Księga Go¶ci
Newsy 1352
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6625
Ostatnio Widziani
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
Blady 8 tygodni
tomekjez 9 tygodni
alek10 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
FilipU17 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 11 i 12 turnieju cyklu jesień 2015
Turnieje PoniedziałkoweTurniej 11 z 16.11
1. Damian Zaj±c 58
2. Krzysztof Zalewski 55
3. Maciej Nalepa 52
4. ...DUCH... 49
5-6. Łukasz Bolek 46
Bogdan Palczyński 46
7-8. Mariusz Bochenek 43
Robert Kempa 43
9-12. Jacek Skalda 40
Jan Seweryn 40
Piotr Ry¶ 40
Stanisław Kurdziel 40
13-16. Zbigniew Trulka 37
Adrian Gadawski 37
Janusz Lodowski 37
Czesław Kamiński 37
17-24. Dominik Kwater 34
Jakub Biel 34
Radosław Morek 34
Peter Luha 34
Sławomir Boroń 34
Tadeusz Szymoniak 34
Sandra Kozioł 34
Angelika Janik 34
25-29. Ryszard WoĽniak 31
Dawid Taler 31
Jakub Chłędowski 31
Krzysztof Kapik 31
Marcin Pietrzyk 31

Turniej 12 z 23.11.
1. Damian Zaj±c 46
2. Dominik Wojdyła 43
3. Krzysztof Kapik 40
4. Peter Luha 37
5-6. Sandra Kozioł 34
Czesław Kamiński 34
7-8. Stanisław Kurdziel 31
Paweł ¦lazyk 31
9-12. Robert Kempa 28
Bogdan Palczyński 28
Ryszard WoĽniak 28
Marcin Pietrzyk 28
13-15. Tadeusz Szymoniak 25
Dawid Taler 25
Michał Arendarski 25
16-17. Janusz Lodowski 22
Jan Seweryn 22
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

losfer
27/08/2018 16:17
I Jurka też nie będzie, więc 3 rezerwowy też niech przybywa...

Archiwum