Wyniki 11 i 12 turnieju cyklu jesień 2015 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 2 dni
Blady 3 dni
Mamasita 5 dni
BOCHMAR 6 dni
alek 2 tygodni

Gości Online: 5

Twoje IP to: 18.232.99.123

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 709
Posty na Forum 2184
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1378
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez 2 dni
Blady 3 dni
Mamasita 5 dni
BOCHMAR 6 dni
alek 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 8 tygodni
Marthinus13 tygodni
Holly14 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 5 Turniejach 0 tomekjez 16-07-2019 22:17
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 11 i 12 turnieju cyklu jesień 2015
Turnieje PoniedziałkoweTurniej 11 z 16.11
1. Damian Zając 58
2. Krzysztof Zalewski 55
3. Maciej Nalepa 52
4. ...DUCH... 49
5-6. Łukasz Bolek 46
Bogdan Palczyński 46
7-8. Mariusz Bochenek 43
Robert Kempa 43
9-12. Jacek Skalda 40
Jan Seweryn 40
Piotr Ryś 40
Stanisław Kurdziel 40
13-16. Zbigniew Trulka 37
Adrian Gadawski 37
Janusz Lodowski 37
Czesław Kamiński 37
17-24. Dominik Kwater 34
Jakub Biel 34
Radosław Morek 34
Peter Luha 34
Sławomir Boroń 34
Tadeusz Szymoniak 34
Sandra Kozioł 34
Angelika Janik 34
25-29. Ryszard Woźniak 31
Dawid Taler 31
Jakub Chłędowski 31
Krzysztof Kapik 31
Marcin Pietrzyk 31

Turniej 12 z 23.11.
1. Damian Zając 46
2. Dominik Wojdyła 43
3. Krzysztof Kapik 40
4. Peter Luha 37
5-6. Sandra Kozioł 34
Czesław Kamiński 34
7-8. Stanisław Kurdziel 31
Paweł Ślazyk 31
9-12. Robert Kempa 28
Bogdan Palczyński 28
Ryszard Woźniak 28
Marcin Pietrzyk 28
13-15. Tadeusz Szymoniak 25
Dawid Taler 25
Michał Arendarski 25
16-17. Janusz Lodowski 22
Jan Seweryn 22
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum