Wyniki 10 turnieju cyklu jesień 2015 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer23:49:44
Mamasita 5 dni
Janosik 3 tygodni
farokh 5 tygodni
doktorek 5 tygodni

Go¶ci Online: 3

Twoje IP to: 34.236.145.124

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 700
Posty na Forum 2174
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1367
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6645
Ostatnio Widziani
losfer23:49:44
Mamasita 5 dni
Janosik 3 tygodni
farokh 5 tygodni
doktorek 5 tygodni
Marthinus 7 tygodni
Holly 9 tygodni
FilipU14 tygodni
tomekjez19 tygodni
Blady23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 22-03-2019 17:27
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 05-03-2019 08:00
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 26-02-2019 08:28
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-02-2019 17:12
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 10 turnieju cyklu jesień 2015
Turnieje Poniedziałkowe1. Mariusz Bochenek 52
2. Krzysztof Kapik 49
3. Piotr Ry¶ 46
4. Bartosz Szymański 43
5-6. Peter Luha 40
Jakub Biel 40
7-8. Jan Seweryn 37
Krzysztof Zalewski 37
9-12. Michał Arendarski 34
Sandra Kozioł 34
Tadeusz Szymoniak 34
Paweł ¦lazyk 34
13-16. Robert Kempa 31
Dawid Taler 31
Stanisław Kurdziel 31
Dominik Wojdyła 31
17-23. Bogdan Palczyński 28
Radosław Morek 28
Jakub Chłędowski 28
Adrian Gadawski 28
Ryszard WoĽniak 28
Czesław Kamiński 28
Jarosław Dedecius 28
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

Archiwum