Wyniki 9 turnieju cyklu jesień 2015 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 2 dni
Blady 3 dni
Mamasita 5 dni
BOCHMAR 6 dni
alek 2 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 18.232.99.123

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 709
Posty na Forum 2184
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1378
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez 2 dni
Blady 3 dni
Mamasita 5 dni
BOCHMAR 6 dni
alek 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 8 tygodni
Marthinus13 tygodni
Holly14 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 5 Turniejach 0 tomekjez 16-07-2019 22:17
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 9 turnieju cyklu jesień 2015
Turnieje Poniedziałkowe1. Damian Zając 55
2. Mateusz Kuliś 52
3. Krzysztof Zalewski 49
4. Tadeusz Szymoniak 46
5-6. Bartosz Ryś 43
Robert Kempa 43
7-8. Jan Pasieczny 40
Jan Seweryn 40
9-12. Sandra Kozioł 37
Zbigniew Repetowski 37
Gabriela Sutor 37
Stanisław Kurdziel 37
13-16. Sławomir Boroń 34
Piotr Ryś 34
Michał Arendarski 34
Damian Dudziak 34
17-23. Janusz Lodowski 31
Krzysztof Kapik 31
Peter Luha 31
Adrian Gadawski 31
Dominik Kwater 31
Radosław Morek 31
Jarosław Dedecius 31
24-26. Ryszard Woźniak 28
Jakub Biel 28
Angelika Janik 28
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum