Wyniki 2 i 3 turnieju cyklu jesień 2015 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus08:06:32
Blady08:08:26
tomekjez 4 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.92.163.188

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus08:06:32
Blady08:08:26
tomekjez 4 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 2 i 3 turnieju cyklu jesień 2015
Turnieje PoniedziałkoweTurniej nr 2 z 14 września:
1. Paweł Konstantyn 57
2. Krzysztof Zalewski 54
3. Piotr Ryś 51
4. Dominik Wojdyła 48
5-6. Adrian Gadawski 45
Paweł Ślazyk 45
7-8. Tadeusz Szymoniak 42
Czesław Kamiński 42
9-12. Damian Zając 39
Krzysztof Kapik 39
Mateusz Kuliś 39
Stanisław Kurdziel 39
13-16. Bolek 36
Elżbieta Pieczarkowska 36
Robert Kempa 36
Alojzy Nowak 36
17-23. Bartłomiej Łach 33
Bogdan Palczyński 33
Jan Seweryn 33
Sławomir Boroń 33
Radosław Morek 33
Mateusz Kosiński 33
Tomasz Raputa 33
24-28. Ryszard Woźniak 30
Peter Luha 30
Tomasz Wala 30
Janusz Lodowski 30
Władysław Łopatka 30

Turniej nr 3 z 21 września:
1. Krzysztof Kapik 55
2. Tadeusz Szymoniak 52
3. Mateusz Kuliś 49
4. Dominik Wojdyła 46
5-6. Krzysztof Zalewski 43
Paweł Ślazyk 43
7-8. Adrian Gadawski 40
Stanisław Kurdziel 40
9-12. Jakub Biel 37
Sandra Kozioł 37
Jacek Skalda 37
Jan Seweryn 37
13-16. Robert Kempa 34
Sławomir Boroń 34
Dawid Taler 34
Tomasz Wala 34
17-24. Piotr Ryś 31
Mateusz Kosiński 31
Radosław Morek 31
Janusz Lodowski 31
Paweł Wrona 31
Michał Arendarski 31
Peter Luha 31
Mateusz Mirecki 31
25-26. Alojzy Nowak 28
Ryszard Woźniak 28
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum