Wyniki 2 i 3 turnieju cyklu jesień 2015 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer23:50:14
Mamasita 5 dni
Janosik 3 tygodni
farokh 5 tygodni
doktorek 5 tygodni

Go¶ci Online: 4

Twoje IP to: 34.236.145.124

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 700
Posty na Forum 2174
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1367
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6645
Ostatnio Widziani
losfer23:50:14
Mamasita 5 dni
Janosik 3 tygodni
farokh 5 tygodni
doktorek 5 tygodni
Marthinus 7 tygodni
Holly 9 tygodni
FilipU14 tygodni
tomekjez19 tygodni
Blady23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 22-03-2019 17:27
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 05-03-2019 08:00
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 26-02-2019 08:28
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-02-2019 17:12
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 2 i 3 turnieju cyklu jesień 2015
Turnieje PoniedziałkoweTurniej nr 2 z 14 wrze¶nia:
1. Paweł Konstantyn 57
2. Krzysztof Zalewski 54
3. Piotr Ry¶ 51
4. Dominik Wojdyła 48
5-6. Adrian Gadawski 45
Paweł ¦lazyk 45
7-8. Tadeusz Szymoniak 42
Czesław Kamiński 42
9-12. Damian Zaj±c 39
Krzysztof Kapik 39
Mateusz Kuli¶ 39
Stanisław Kurdziel 39
13-16. Bolek 36
Elżbieta Pieczarkowska 36
Robert Kempa 36
Alojzy Nowak 36
17-23. Bartłomiej Łach 33
Bogdan Palczyński 33
Jan Seweryn 33
Sławomir Boroń 33
Radosław Morek 33
Mateusz Kosiński 33
Tomasz Raputa 33
24-28. Ryszard WoĽniak 30
Peter Luha 30
Tomasz Wala 30
Janusz Lodowski 30
Władysław Łopatka 30

Turniej nr 3 z 21 wrze¶nia:
1. Krzysztof Kapik 55
2. Tadeusz Szymoniak 52
3. Mateusz Kuli¶ 49
4. Dominik Wojdyła 46
5-6. Krzysztof Zalewski 43
Paweł ¦lazyk 43
7-8. Adrian Gadawski 40
Stanisław Kurdziel 40
9-12. Jakub Biel 37
Sandra Kozioł 37
Jacek Skalda 37
Jan Seweryn 37
13-16. Robert Kempa 34
Sławomir Boroń 34
Dawid Taler 34
Tomasz Wala 34
17-24. Piotr Ry¶ 31
Mateusz Kosiński 31
Radosław Morek 31
Janusz Lodowski 31
Paweł Wrona 31
Michał Arendarski 31
Peter Luha 31
Mateusz Mirecki 31
25-26. Alojzy Nowak 28
Ryszard WoĽniak 28
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

Archiwum