Wyniki 15 i 16 turnieju cyklu wakacje 2015 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer00:21:50
Marthinus 4 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 9

Twoje IP to: 54.234.190.237

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 662
Posty na Forum 2134
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1323
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6563
Ostatnio Widziani
losfer00:21:50
Marthinus 4 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
doktorek 4 tygodni
Holly 7 tygodni
grzehk10 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk14 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 23-01-2018 12:49
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 15 i 16 turnieju cyklu wakacje 2015
Turnieje PoniedziałkoweTurniej 15 z 17 sierpnia:
1. Krzysztof Kapik 54
2. Damian Zając 51
3. Rafał Utylski 48
4. Peter Luha 45
5-6. Angelika Janik 42
Adrian Gadawski 42
7-8. Sandra Kozioł 39
Paweł Ślazyk 39
9-12. Krzysztof Zalewski 36
Janusz Lodowski 36
Tomasz Wala 36
Wojciech Górecki 36
13-16. Nikodem Perek 33
Stanisław Kurdziel 33
Mariusz Bochenek 33
Santavy 33
17-22. Mateusz Zębala 30
Mateusz Kuliś 30
Sławomir Boroń 30
Marcin Pietrzyk 30
Tomasz Janik 30
Jaskiernia 30
Tadeusz Szymoniak 30
23-25. Paweł Wrona 27
Dominik Wojdyła 27
Piegza 27

Turniej 16 z 20 sierpnia:
1. Angelika Janik 45
2. Krzysztof Zalewski 42
3. Paweł Ślazyk 39
4. Jakub Biel 36
5-6. Antoni Wojciaczyk 33
Tomasz Janik 33
7-8. Peter Luha 30
Mariusz Bochenek 30
9-12. Sandra Kozioł 27
Radosław Morek 27
Marcin Pietrzyk 27
Tadeusz Szymoniak 27
13-16. Janusz Lodowski 24
Sławomir Boroń 24
Damian Dudziak 24
Ryszard Woźniak 24
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
23/01/2018 12:54
Ostrzegam niniejszym, że jutro o 19:30 zamiast treningu mecz o mistrzostwo III ligi pomiędzy Ks Podwawelski 2 a KS Podwawelski Semarch 3 smiley

Marthinus
18/01/2018 13:45
Wiadomo kiedy jest top?

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Archiwum