Wyniki 13 i 14 turnieju cyklu wakacje 2015 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus 2 dni
tomekjez 4 dni
losfer 5 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.162.123.74

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus 2 dni
tomekjez 4 dni
losfer 5 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
doktorek29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 13 i 14 turnieju cyklu wakacje 2015
Turnieje PoniedziałkoweTurniej 13 z poniedziałku 10 sierpnia
1. Tomasz Janik 44
2. Krzysztof Kapik 41
3. Krzysztof Zalewski 38
4. Paweł Ślazyk 35
5-6. Marcin Pietrzyk 32
Sandra Kozioł 32
7-8. Sławomir Boroń 29
Mateusz Kuliś 29
9-12. Janusz Lodowski 26
Adrian Gadawski 26
Paweł Wrona 26
Peter Luha 26
13-15. Robert Kuc 23
Stanisław Kurdziel 23
Tadeusz Szymoniak 23

Turniej 14 z czwartku 13 sierpnia
1. Jakub Masłowski 48
2. Jan Kaczor 45
3. Sandra Kozioł 42
4. Maciej Nalepa 39
5-6. Tomasz Janik 36
Krzysztof Kapik 36
7-8. Krzysztof Zalewski 33
Peter Luha 33
9-12. Jan Pasieczny 30
Janusz Lodowski 30
Paweł Ślazyk 30
Tadeusz Szymoniak 30
13-15. Marcin Pietrzyk 27
Alojzy Nowak 27
Angelika Janik 27
16-18. Tomasz Wala 24
Paweł Wrona 24
Stanisław Czopik 24
19. Łukasz Białczyk 21
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum