Wyniki 9 i 10 turnieju cyklu wakacje 2015 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Holly 2 dni
Marthinus 2 dni
losfer 3 dni
doktorek 4 dni
FilipU 5 tygodni

Go¶ci Online: 1

Twoje IP to: 3.84.186.122

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 695
Posty na Forum 2169
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1362
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6634
Ostatnio Widziani
Holly 2 dni
Marthinus 2 dni
losfer 3 dni
doktorek 4 dni
FilipU 5 tygodni
tomekjez 9 tygodni
Blady14 tygodni
Mamasita17 tygodni
Janosik18 tygodni
alek27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 31-10-2018 07:41
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 9 i 10 turnieju cyklu wakacje 2015
Turnieje PoniedziałkoweTurniej nr 9 z 27 lipca:
1. Krzysztof Petka 48
2. Sandra Kozioł 45
3. Angelika Janik 42
4. Mateusz Kuli¶ 39
5-6. Tadeusz Szymoniak 36
Robert Wielgosz 36
7-8. Paweł ¦lazyk 33
Tomasz Wala 33
9-12. Jan Seweryn 30
Zbigniew Mucha 30
Krzesimir Kleszcz 30
Marcin Pietrzyk 30
13-16. Bogdan Palczyński 27
Władysław Łopatka 27
Paweł Wrona 27
Alojzy Nowak 27
17-19. Ryszard WoĽniak 24
Janusz Lodowski 24
Krzemień 24

Turniej 10 z 30 lipca:
1. Rafał Utylski 51
2. Sandra Kozioł 48
3. Angelika Janik 45
4. Czesław Kamiński 42
5-6. Marek Kochmański 39
Bogdan Palczyński 39
7-8. Marcin Pietrzyk 36
Nikodem Perek 36
9-12. Paweł ¦lazyk 33
Stanisław Kurdziel 33
Antoni Wojciaczyk 33
Wojciech Górecki 33
13-16. Paweł Wrona 30
Krzysztof Petka 30
Tomasz Wala 30
Tadeusz Szymoniak 30
17-22. Janusz Lodowski 27
Władysław Łopatka 27
Marek Biesaga 27
Ryszard WoĽniak 27
Radosław Morek 27
Paweł Stach 27
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
14/01/2019 13:42
Zobaczymy może ile będzie osób i jaka chęć. Czy deble, czy normalny turniej? Chociaż ja nie mam nic przeciwko deblom smiley

losfer
14/01/2019 11:53
Dziś jest turniej deblowy. Oczywiście nie liczony do punktacji smiley

losfer
13/01/2019 09:55
już ożyłem... wpisuję smiley

doktorek
12/01/2019 21:27
Umarliście po tym topie? jakieś wyniki?

losfer
21/12/2018 16:42
Życzę wszystkim wesołych świąt i informuję, że najbliższy turniej będzie 7 stycznia 2019 i będzie to TOP12. Zapraszam jak zwykle miejsca 9-16 jak najwcześniej (punkt 18:00) na eliminacje

Archiwum