Wyniki 6 i 7 turnieju cyklu wiosna 2015 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
Mamasita 5 dni
Janosik 3 tygodni
farokh 5 tygodni
doktorek 5 tygodni

Go¶ci Online: 2

Twoje IP to: 54.82.99.169

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 700
Posty na Forum 2174
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1367
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6645
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
Mamasita 5 dni
Janosik 3 tygodni
farokh 5 tygodni
doktorek 5 tygodni
Marthinus 7 tygodni
Holly 9 tygodni
FilipU14 tygodni
tomekjez19 tygodni
Blady23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 22-03-2019 17:27
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 05-03-2019 08:00
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 26-02-2019 08:28
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-02-2019 17:12
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 6 i 7 turnieju cyklu wiosna 2015
Turnieje PoniedziałkoweTurniej 6
1. Tomasz Janik 55
2. Krzysztof Zalewski 52
3. Angelika Janik 49
4. Damian Zaj±c 46
5-6. Mariusz Bochenek 43
Paweł ¦lazyk 43
7-8. Paweł Szlamka 40
Łukasz Bieńczycki 40
9-12. Jacek Zaj±c 37
Michał Petka 37
Peter Luha 37
Adrian Gadawski 37
13-16. Bogdan Palczyński 34
Tadeusz Szymoniak 34
Stanisław Czopik 34
Alojzy Nowak 34
17-24. Sławomir Bzowy 31
Mirosław Różyczka 31
Czesław Kamiński 31
Stanisław Kurdziel 31
Sandra Kozioł 31
Jan Seweryn 31
Mateusz Zębala 31
Janusz Lodowski 31
25-26. Józef Knapczyk 28
Jakub Biel 28

Turniej 7
1. Damian Zaj±c 54
2. Adrian Gadawski 51
3. Mateusz Zębala 48
4. Michał Petka 45
5-6. Mariusz Bochenek 42
Krzysztof Zalewski 42
7-8. Łukasz Bieńczycki 39
Jacek Zaj±c 39
9-12. Peter Luha 36
Dominik Kwater 36
Damian Dudziak 36
Tadeusz Szymoniak 36
13-16. Bogdan Palczyński 33
Paweł ¦lazyk 33
Stanisław Kurdziel 33
Jacek Skalda 33
17-24. Czesław Kamiński 30
Sławomir Boroń 30
Janusz Lodowski 30
Jan Seweryn 30
Elżbieta Pieczarkowska 30
Tomasz Wala 30
Jakub Biel 30
Robert Kempa 30
25. Alojzy Nowak 27
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

Archiwum