Wyniki 6 i 7 turnieju cyklu wiosna 2015 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 2 dni
Blady 3 dni
Mamasita 5 dni
BOCHMAR 6 dni
alek 2 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 18.232.99.123

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 709
Posty na Forum 2184
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1378
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez 2 dni
Blady 3 dni
Mamasita 5 dni
BOCHMAR 6 dni
alek 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 8 tygodni
Marthinus13 tygodni
Holly14 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 5 Turniejach 0 tomekjez 16-07-2019 22:17
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 6 i 7 turnieju cyklu wiosna 2015
Turnieje PoniedziałkoweTurniej 6
1. Tomasz Janik 55
2. Krzysztof Zalewski 52
3. Angelika Janik 49
4. Damian Zając 46
5-6. Mariusz Bochenek 43
Paweł Ślazyk 43
7-8. Paweł Szlamka 40
Łukasz Bieńczycki 40
9-12. Jacek Zając 37
Michał Petka 37
Peter Luha 37
Adrian Gadawski 37
13-16. Bogdan Palczyński 34
Tadeusz Szymoniak 34
Stanisław Czopik 34
Alojzy Nowak 34
17-24. Sławomir Bzowy 31
Mirosław Różyczka 31
Czesław Kamiński 31
Stanisław Kurdziel 31
Sandra Kozioł 31
Jan Seweryn 31
Mateusz Zębala 31
Janusz Lodowski 31
25-26. Józef Knapczyk 28
Jakub Biel 28

Turniej 7
1. Damian Zając 54
2. Adrian Gadawski 51
3. Mateusz Zębala 48
4. Michał Petka 45
5-6. Mariusz Bochenek 42
Krzysztof Zalewski 42
7-8. Łukasz Bieńczycki 39
Jacek Zając 39
9-12. Peter Luha 36
Dominik Kwater 36
Damian Dudziak 36
Tadeusz Szymoniak 36
13-16. Bogdan Palczyński 33
Paweł Ślazyk 33
Stanisław Kurdziel 33
Jacek Skalda 33
17-24. Czesław Kamiński 30
Sławomir Boroń 30
Janusz Lodowski 30
Jan Seweryn 30
Elżbieta Pieczarkowska 30
Tomasz Wala 30
Jakub Biel 30
Robert Kempa 30
25. Alojzy Nowak 27
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum