Wyniki 17 i 18 turnieju cyklu jesień 2014 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 54.198.52.82

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 686
Posty na Forum 2160
Komentarzy 4579
Księga Go¶ci
Newsy 1352
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6625
Ostatnio Widziani
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
Blady 8 tygodni
tomekjez 9 tygodni
alek10 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
FilipU18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 17 i 18 turnieju cyklu jesień 2014
Turnieje PoniedziałkoweWyniki 17 turnieju:
1. Damian Zaj±c 55
2. Mariusz Bochenek 52
3. Mirosław Różyczka 49
4. Mateusz Kuli¶ 46
5-6. Maciej Nalepa 43
Dominik Kwater 43
7-8. Stanisław Kurdziel 40
Krzysztof Petka 40
9-12. Sandra Kozioł 37
Tadeusz Szymoniak 37
Tomasz Wala 37
Krzysztof Zalewski 37
13-16. Adrian Gadawski 34
Jakub Chłędowski 34
Jan Seweryn 34
Michał Petka 34
17-23. Piotr Sokal 31
Czesław Kamiński 31
Bogdan Palczyński 31
Paweł ¦lazyk 31
Maciej Dudek 31
Rafał Bruzda 31
Stanisław Czopik 31
24-26. Alojzy Nowak 28
Janusz Lodowski 28
Sławomir Boroń 28

Wyniki 18 turnieju:
1. Mirosław Różyczka 56
2. Krzysztof Zalewski 53
3. Krzysztof Petka 50
4. Jan Seweryn 47
5-6. Paweł ¦lazyk 44
Adrian Gadawski 44
7-8. Mateusz Kuli¶ 41
Czesław Kamiński 41
9-12. Sandra Kozioł 38
Mariusz Bochenek 38
Angelika Janik 38
Michał Petka 38
13-16. Ryszard WoĽniak 35
Bogdan Palczyński 35
Stanisław Kurdziel 35
Damian Zaj±c 35
17-24. Jacek Skalda 32
Stanisław Czopik 32
Jakub Biel 32
Mateusz Mrózek 32
Sławomir Boroń 32
Tomasz Wala 32
Franciszek Kałuża 32
Maciej Dudek 32
25-27. Waldemar Bogusz 29
Janusz Lodowski 29
Alojzy Nowak 29
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

losfer
27/08/2018 16:17
I Jurka też nie będzie, więc 3 rezerwowy też niech przybywa...

Archiwum