Wyniki 17 i 18 turnieju cyklu jesień 2014 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus08:02:47
Blady08:04:41
tomekjez 4 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.92.163.188

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus08:02:47
Blady08:04:41
tomekjez 4 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 17 i 18 turnieju cyklu jesień 2014
Turnieje PoniedziałkoweWyniki 17 turnieju:
1. Damian Zając 55
2. Mariusz Bochenek 52
3. Mirosław Różyczka 49
4. Mateusz Kuliś 46
5-6. Maciej Nalepa 43
Dominik Kwater 43
7-8. Stanisław Kurdziel 40
Krzysztof Petka 40
9-12. Sandra Kozioł 37
Tadeusz Szymoniak 37
Tomasz Wala 37
Krzysztof Zalewski 37
13-16. Adrian Gadawski 34
Jakub Chłędowski 34
Jan Seweryn 34
Michał Petka 34
17-23. Piotr Sokal 31
Czesław Kamiński 31
Bogdan Palczyński 31
Paweł Ślazyk 31
Maciej Dudek 31
Rafał Bruzda 31
Stanisław Czopik 31
24-26. Alojzy Nowak 28
Janusz Lodowski 28
Sławomir Boroń 28

Wyniki 18 turnieju:
1. Mirosław Różyczka 56
2. Krzysztof Zalewski 53
3. Krzysztof Petka 50
4. Jan Seweryn 47
5-6. Paweł Ślazyk 44
Adrian Gadawski 44
7-8. Mateusz Kuliś 41
Czesław Kamiński 41
9-12. Sandra Kozioł 38
Mariusz Bochenek 38
Angelika Janik 38
Michał Petka 38
13-16. Ryszard Woźniak 35
Bogdan Palczyński 35
Stanisław Kurdziel 35
Damian Zając 35
17-24. Jacek Skalda 32
Stanisław Czopik 32
Jakub Biel 32
Mateusz Mrózek 32
Sławomir Boroń 32
Tomasz Wala 32
Franciszek Kałuża 32
Maciej Dudek 32
25-27. Waldemar Bogusz 29
Janusz Lodowski 29
Alojzy Nowak 29
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum