Wyniki 17 i 18 turnieju cyklu jesień 2014 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer20:24:04
doktorek 3 dni
Blady 4 tygodni
Marthinus 4 tygodni
Holly 5 tygodni

Go¶ci Online: 8

Twoje IP to: 107.23.129.77

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 705
Posty na Forum 2180
Komentarzy 4585
Księga Go¶ci
Newsy 1372
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6647
Ostatnio Widziani
losfer20:24:04
doktorek 3 dni
Blady 4 tygodni
Marthinus 4 tygodni
Holly 5 tygodni
Mamasita 9 tygodni
Janosik12 tygodni
farokh13 tygodni
FilipU23 tygodni
tomekjez27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-04-2019 08:54
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 25-03-2019 16:46
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 17 i 18 turnieju cyklu jesień 2014
Turnieje PoniedziałkoweWyniki 17 turnieju:
1. Damian Zaj±c 55
2. Mariusz Bochenek 52
3. Mirosław Różyczka 49
4. Mateusz Kuli¶ 46
5-6. Maciej Nalepa 43
Dominik Kwater 43
7-8. Stanisław Kurdziel 40
Krzysztof Petka 40
9-12. Sandra Kozioł 37
Tadeusz Szymoniak 37
Tomasz Wala 37
Krzysztof Zalewski 37
13-16. Adrian Gadawski 34
Jakub Chłędowski 34
Jan Seweryn 34
Michał Petka 34
17-23. Piotr Sokal 31
Czesław Kamiński 31
Bogdan Palczyński 31
Paweł ¦lazyk 31
Maciej Dudek 31
Rafał Bruzda 31
Stanisław Czopik 31
24-26. Alojzy Nowak 28
Janusz Lodowski 28
Sławomir Boroń 28

Wyniki 18 turnieju:
1. Mirosław Różyczka 56
2. Krzysztof Zalewski 53
3. Krzysztof Petka 50
4. Jan Seweryn 47
5-6. Paweł ¦lazyk 44
Adrian Gadawski 44
7-8. Mateusz Kuli¶ 41
Czesław Kamiński 41
9-12. Sandra Kozioł 38
Mariusz Bochenek 38
Angelika Janik 38
Michał Petka 38
13-16. Ryszard WoĽniak 35
Bogdan Palczyński 35
Stanisław Kurdziel 35
Damian Zaj±c 35
17-24. Jacek Skalda 32
Stanisław Czopik 32
Jakub Biel 32
Mateusz Mrózek 32
Sławomir Boroń 32
Tomasz Wala 32
Franciszek Kałuża 32
Maciej Dudek 32
25-27. Waldemar Bogusz 29
Janusz Lodowski 29
Alojzy Nowak 29
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/05/2019 07:14
Żyję, żyję smiley - zaraz wpiszę :-p

doktorek
17/05/2019 21:08
Czy przez ostatni miesiąc grał ktoś na Podwawelskim ? Cisza na stronie. Losfer chyba żyje bo widziałem obecność na ostatnich weteranach. Ziobro ciśnie i nie ma czasu na pisanie

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Archiwum