Wyniki 14 i 15 i 16 turnieju cyklu jesień 2014 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus 3 dni
losfer 4 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.82.29.141

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 661
Posty na Forum 2133
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1322
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6562
Ostatnio Widziani
Marthinus 3 dni
losfer 4 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
doktorek 4 tygodni
Holly 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 14 i 15 i 16 turnieju cyklu jesień 2014
Turnieje PoniedziałkoweTurniej 14:
1. Mirosław Różyczka 52
2. Dominik Kwater 49
3. Stanisław Kurdziel 46
4. Mariusz Bochenek 43
5-6. Jacek Skalda 40
Mateusz Kuliś 40
7-8. Tomasz Wala 37
Jan Seweryn 37
9-12. Jakub Biel 34
Damian Zając 34
Krzysztof Petka 34
Paweł Ślazyk 34
13-16. Adrian Gadawski 31
Maciej Dudek 31
Tadeusz Szymoniak 31
Michał Petka 31
17-21. Janusz Lodowski 28
Sławomir Boroń 28
Alojzy Nowak 28
Czesław Kamiński 28
Bogdan Palczyński 28
22-23. Waldemar Bogusz 25
Mateusz Kosiński 25

Turniej 15:
1. Mariusz Bochenek 54
2. Krzysztof Zalewski 51
3. Damian Zając 48
4. Angelika Janik 45
5-6. Jakub Biel 42
Czesław Kamiński 42
7-8. Krzysztof Petka 39
Michał Petka 39
9-12. Tomasz Wala 36
Paweł Ślazyk 36
Sandra Kozioł 36
Mirosław Różyczka 36
13-16. Stanisław Kurdziel 33
Mateusz Kuliś 33
Bogdan Palczyński 33
Piotr Sokal 33
17-24. Jan Seweryn 30
Mateusz Mirecki 30
Janusz Lodowski 30
Tadeusz Szymoniak 30
Maciej Dudek 30
Sławomir Boroń 30
Paweł Wrona 30
Alojzy Nowak 30
25. Mateusz Kosiński 27

Turniej 16:
1. Damian Zając 60
2. Krzysztof Petka 57
3. Mariusz Bochenek 54
4. Sebastian Biały 51
5-6. Angelika Janik 48
Tomasz Janik 48
7-8. Jakub Biel 45
Paweł Ślazyk 45
9-12. Tomasz Raputa 42
Jan Seweryn 42
Tomasz Wala 42
Łukasz Bieńczycki 42
13-16. Mateusz Kuliś 39
Jacek Skalda 39
Tadeusz Szymoniak 39
Bogdan Palczyński 39
17-24. Adrian Gadawski 36
Maciej Gonet 36
Sandra Kozioł 36
Stanisław Czopik 36
Ryszard Woźniak 36
Maciej Dudek 36
Rafał Bruzda 36
Mirosław Różyczka 36
25-31. Damian Jedynak 33
Janusz Lodowski 33
Michał Petka 33
Stanisław Kurdziel 33
Waldemar Bogusz 33
Sławomir Boroń 33
Alojzy Nowak 33
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
18/01/2018 13:45
Wiadomo kiedy jest top?

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 Woźniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Archiwum