Wyniki 14 i 15 i 16 turnieju cyklu jesień 2014 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Holly 3 dni
Marthinus 3 dni
losfer 3 dni
doktorek 5 dni
FilipU 5 tygodni

Go¶ci Online: 6

Twoje IP to: 3.84.186.122

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 695
Posty na Forum 2169
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1362
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6634
Ostatnio Widziani
Holly 3 dni
Marthinus 3 dni
losfer 3 dni
doktorek 5 dni
FilipU 5 tygodni
tomekjez 9 tygodni
Blady14 tygodni
Mamasita18 tygodni
Janosik18 tygodni
alek27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 31-10-2018 07:41
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 14 i 15 i 16 turnieju cyklu jesień 2014
Turnieje PoniedziałkoweTurniej 14:
1. Mirosław Różyczka 52
2. Dominik Kwater 49
3. Stanisław Kurdziel 46
4. Mariusz Bochenek 43
5-6. Jacek Skalda 40
Mateusz Kuli¶ 40
7-8. Tomasz Wala 37
Jan Seweryn 37
9-12. Jakub Biel 34
Damian Zaj±c 34
Krzysztof Petka 34
Paweł ¦lazyk 34
13-16. Adrian Gadawski 31
Maciej Dudek 31
Tadeusz Szymoniak 31
Michał Petka 31
17-21. Janusz Lodowski 28
Sławomir Boroń 28
Alojzy Nowak 28
Czesław Kamiński 28
Bogdan Palczyński 28
22-23. Waldemar Bogusz 25
Mateusz Kosiński 25

Turniej 15:
1. Mariusz Bochenek 54
2. Krzysztof Zalewski 51
3. Damian Zaj±c 48
4. Angelika Janik 45
5-6. Jakub Biel 42
Czesław Kamiński 42
7-8. Krzysztof Petka 39
Michał Petka 39
9-12. Tomasz Wala 36
Paweł ¦lazyk 36
Sandra Kozioł 36
Mirosław Różyczka 36
13-16. Stanisław Kurdziel 33
Mateusz Kuli¶ 33
Bogdan Palczyński 33
Piotr Sokal 33
17-24. Jan Seweryn 30
Mateusz Mirecki 30
Janusz Lodowski 30
Tadeusz Szymoniak 30
Maciej Dudek 30
Sławomir Boroń 30
Paweł Wrona 30
Alojzy Nowak 30
25. Mateusz Kosiński 27

Turniej 16:
1. Damian Zaj±c 60
2. Krzysztof Petka 57
3. Mariusz Bochenek 54
4. Sebastian Biały 51
5-6. Angelika Janik 48
Tomasz Janik 48
7-8. Jakub Biel 45
Paweł ¦lazyk 45
9-12. Tomasz Raputa 42
Jan Seweryn 42
Tomasz Wala 42
Łukasz Bieńczycki 42
13-16. Mateusz Kuli¶ 39
Jacek Skalda 39
Tadeusz Szymoniak 39
Bogdan Palczyński 39
17-24. Adrian Gadawski 36
Maciej Gonet 36
Sandra Kozioł 36
Stanisław Czopik 36
Ryszard WoĽniak 36
Maciej Dudek 36
Rafał Bruzda 36
Mirosław Różyczka 36
25-31. Damian Jedynak 33
Janusz Lodowski 33
Michał Petka 33
Stanisław Kurdziel 33
Waldemar Bogusz 33
Sławomir Boroń 33
Alojzy Nowak 33
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
14/01/2019 13:42
Zobaczymy może ile będzie osób i jaka chęć. Czy deble, czy normalny turniej? Chociaż ja nie mam nic przeciwko deblom smiley

losfer
14/01/2019 11:53
Dziś jest turniej deblowy. Oczywiście nie liczony do punktacji smiley

losfer
13/01/2019 09:55
już ożyłem... wpisuję smiley

doktorek
12/01/2019 21:27
Umarliście po tym topie? jakieś wyniki?

losfer
21/12/2018 16:42
Życzę wszystkim wesołych świąt i informuję, że najbliższy turniej będzie 7 stycznia 2019 i będzie to TOP12. Zapraszam jak zwykle miejsca 9-16 jak najwcześniej (punkt 18:00) na eliminacje

Archiwum