Wyniki 14 i 15 i 16 turnieju cyklu jesień 2014 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus 2 dni
tomekjez 4 dni
losfer 5 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni

Gości Online: 9

Twoje IP to: 54.162.123.74

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus 2 dni
tomekjez 4 dni
losfer 5 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
doktorek29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 14 i 15 i 16 turnieju cyklu jesień 2014
Turnieje PoniedziałkoweTurniej 14:
1. Mirosław Różyczka 52
2. Dominik Kwater 49
3. Stanisław Kurdziel 46
4. Mariusz Bochenek 43
5-6. Jacek Skalda 40
Mateusz Kuliś 40
7-8. Tomasz Wala 37
Jan Seweryn 37
9-12. Jakub Biel 34
Damian Zając 34
Krzysztof Petka 34
Paweł Ślazyk 34
13-16. Adrian Gadawski 31
Maciej Dudek 31
Tadeusz Szymoniak 31
Michał Petka 31
17-21. Janusz Lodowski 28
Sławomir Boroń 28
Alojzy Nowak 28
Czesław Kamiński 28
Bogdan Palczyński 28
22-23. Waldemar Bogusz 25
Mateusz Kosiński 25

Turniej 15:
1. Mariusz Bochenek 54
2. Krzysztof Zalewski 51
3. Damian Zając 48
4. Angelika Janik 45
5-6. Jakub Biel 42
Czesław Kamiński 42
7-8. Krzysztof Petka 39
Michał Petka 39
9-12. Tomasz Wala 36
Paweł Ślazyk 36
Sandra Kozioł 36
Mirosław Różyczka 36
13-16. Stanisław Kurdziel 33
Mateusz Kuliś 33
Bogdan Palczyński 33
Piotr Sokal 33
17-24. Jan Seweryn 30
Mateusz Mirecki 30
Janusz Lodowski 30
Tadeusz Szymoniak 30
Maciej Dudek 30
Sławomir Boroń 30
Paweł Wrona 30
Alojzy Nowak 30
25. Mateusz Kosiński 27

Turniej 16:
1. Damian Zając 60
2. Krzysztof Petka 57
3. Mariusz Bochenek 54
4. Sebastian Biały 51
5-6. Angelika Janik 48
Tomasz Janik 48
7-8. Jakub Biel 45
Paweł Ślazyk 45
9-12. Tomasz Raputa 42
Jan Seweryn 42
Tomasz Wala 42
Łukasz Bieńczycki 42
13-16. Mateusz Kuliś 39
Jacek Skalda 39
Tadeusz Szymoniak 39
Bogdan Palczyński 39
17-24. Adrian Gadawski 36
Maciej Gonet 36
Sandra Kozioł 36
Stanisław Czopik 36
Ryszard Woźniak 36
Maciej Dudek 36
Rafał Bruzda 36
Mirosław Różyczka 36
25-31. Damian Jedynak 33
Janusz Lodowski 33
Michał Petka 33
Stanisław Kurdziel 33
Waldemar Bogusz 33
Sławomir Boroń 33
Alojzy Nowak 33
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum