Wyniki 5 turnieju cyklu jesień 2014 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus10:31:45
losfer11:47:47
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.227.104.40

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 662
Posty na Forum 2134
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1323
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6565
Ostatnio Widziani
Marthinus10:31:45
losfer11:47:47
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
doktorek 4 tygodni
Holly 7 tygodni
grzehk10 tygodni
alek14 tygodni
czkamyk14 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 23-01-2018 12:49
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 5 turnieju cyklu jesień 2014
Turnieje Poniedziałkowe1. Damian Zając 47
2. Jakub Biel 44
3. Sebastian Biały 41
4. Michał Najman 38
5-6. Mariusz Bochenek 35
Adrian Gadawski 35
7-8. Mirosław Różyczka 32
Jan Seweryn 32
9-12. Bogdan Palczyński 29
Paweł Ślazyk 29
Tadeusz Szymoniak 29
Dominik Kwater 29
13-16. Mateusz Mrózek 26
Alojzy Nowak 26
Radosław Morek 26
Stanisław Kurdziel 26
17. Sławomir Boroń 23
18. Sandra Kozioł 20
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
23/01/2018 14:08
13-16 Bochenek, Jedynak, Zieliński, Mikrut 17-24 Ślazyk, Lodowski, Janik, Apostoł, Cepil, Sobucki, Nowak

Marthinus
23/01/2018 14:04
Z wczoraj: 1 Pietrzyk 2 Lenart 3 Bruzda 4 Luha 5-6 Kamiński, Palczyński 7-8 Szymoniak, Biesaga 9-12 Wala, Jedynak, Bodziony, Kurdziel

losfer
23/01/2018 12:54
Ostrzegam niniejszym, że jutro o 19:30 zamiast treningu mecz o mistrzostwo III ligi pomiędzy Ks Podwawelski 2 a KS Podwawelski Semarch 3 smiley

Marthinus
18/01/2018 13:45
Wiadomo kiedy jest top?

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

Archiwum