Wyniki wakacyjne - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Marthinus 3 dni
tomekjez 4 dni
losfer 1 tydzień
Blady 4 tygodni
doktorek 5 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.226.209.201

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 692
Posty na Forum 2166
Komentarzy 4581
Księga Gości
Newsy 1358
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6628
Ostatnio Widziani
Marthinus 3 dni
tomekjez 4 dni
losfer 1 tydzień
Blady 4 tygodni
doktorek 5 tygodni
FilipU 6 tygodni
Mamasita 8 tygodni
Janosik 8 tygodni
alek18 tygodni
BOCHMAR25 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 31-10-2018 07:41
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 29-10-2018 17:18
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki wakacyjne
Turnieje Poniedziałkowe3 lipca:
Krzysztof Petka
Stanisław Kurdziel
Angelika Janik
Czesław Kamiński
Jacek Zając
Damian Zając
Dawid Taler
Tadeusz Szymoniak
Bogdan Palczyński
Tadeusz Rutkowski
Ryszard Woźniak
Radosław Morek
Tomasz Wala
Sandra Kozioł

7 lipca:
Radosław Morek
Wiesław Rygiel
Stanisław Kurdziel
Tomasz Wala
Bogdan Palczyński
Dariusz Woźny
Sławomir Boroń
Tadeusz Szymoniak
Ziemowit Sowiński
Janusz Lodowski
Dawid Taler

10 lipca:
Damian Zając
Krzysztof Petka
Krzysztof Zalewski
Wiesław Rygiel
Mariusz Bochenek
Paweł Ślazyk
Bogdan Palczyński
Radosław Morek
Dawid Taler
Jacek Skalda
Stanisław Kurdziel
Marcin Stolarczyk
Jan Pasieczny
Tadeusz Szymoniak
Dariusz Dulian
Marek Biesaga
Tadeusz Rutkowski
Damian Dudziak
Tomasz Wala

14 lipca:
Tomasz Janik
Damian Zając
Damian Dudziak
Adrian Gadawski
Czesław Kamiński
Tadeusz Szymoniak
Angelika Janik
Stanisław Kurdziel
Dawid Taler
Zbigniew Mucha
Elżbieta Pieczarkowska
Jakub Biel
Andrzej Krzysztofik
Janusz Lodowski
Magdalena Drozd
Mateusz Kuliś
Bogdan Palczyński

17 lipca:
Tomasz Janik
Angelika Janik
Damian Dudziak
Czesław Kamiński
Wiesław Rygiel
Dominik Kwater
Stanisław Kurdziel
Maciej Nalepa
Tadeusz Szymoniak
Sławomir Boroń
Krzysztof Petka
Damian Zając
Dawid Taler
Zbigniew Kwater
Bogdan Palczyński
Ryszard Woźniak
Jan Pasieczny
Mateusz Kuliś
Janusz Lodowski
Marek Biesaga
Robert Kuc
Zbigniew Mucha

21 lipca:
Tomasz Janik
Czesław Kamiński
Dominik Kwater
Damian Dudziak
Jakub Biel
Bogdan Palczyński
Mateusz Kuliś
Paweł Ślazyk
Sandra Kozioł
Tomasz Wala
Dawid Taler
Wiesław Rygiel
Angelika Janik
Tadeusz Rutkowski
Damian Zając
Zbigniew Mucha
Adrian Gadawski
Sławomir Boroń
Paweł Wrona
Stanisław Kurdziel
Janusz Lodowski
Tadeusz Szymoniak
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
10/11/2018 09:28
Odwołane - jak powszechnie wiadomo 12 listopada to tradycyjne polskie święto narodowe smiley

tomekjez
09/11/2018 12:53
Czy w poniedziałek 12.11 jest Turniej tak jak zwykle?

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

Archiwum