Wyniki wakacyjne - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus07:47:19
Blady07:49:13
tomekjez 4 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień

Gości Online: 8

Twoje IP to: 54.92.163.188

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus07:47:19
Blady07:49:13
tomekjez 4 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki wakacyjne
Turnieje Poniedziałkowe3 lipca:
Krzysztof Petka
Stanisław Kurdziel
Angelika Janik
Czesław Kamiński
Jacek Zając
Damian Zając
Dawid Taler
Tadeusz Szymoniak
Bogdan Palczyński
Tadeusz Rutkowski
Ryszard Woźniak
Radosław Morek
Tomasz Wala
Sandra Kozioł

7 lipca:
Radosław Morek
Wiesław Rygiel
Stanisław Kurdziel
Tomasz Wala
Bogdan Palczyński
Dariusz Woźny
Sławomir Boroń
Tadeusz Szymoniak
Ziemowit Sowiński
Janusz Lodowski
Dawid Taler

10 lipca:
Damian Zając
Krzysztof Petka
Krzysztof Zalewski
Wiesław Rygiel
Mariusz Bochenek
Paweł Ślazyk
Bogdan Palczyński
Radosław Morek
Dawid Taler
Jacek Skalda
Stanisław Kurdziel
Marcin Stolarczyk
Jan Pasieczny
Tadeusz Szymoniak
Dariusz Dulian
Marek Biesaga
Tadeusz Rutkowski
Damian Dudziak
Tomasz Wala

14 lipca:
Tomasz Janik
Damian Zając
Damian Dudziak
Adrian Gadawski
Czesław Kamiński
Tadeusz Szymoniak
Angelika Janik
Stanisław Kurdziel
Dawid Taler
Zbigniew Mucha
Elżbieta Pieczarkowska
Jakub Biel
Andrzej Krzysztofik
Janusz Lodowski
Magdalena Drozd
Mateusz Kuliś
Bogdan Palczyński

17 lipca:
Tomasz Janik
Angelika Janik
Damian Dudziak
Czesław Kamiński
Wiesław Rygiel
Dominik Kwater
Stanisław Kurdziel
Maciej Nalepa
Tadeusz Szymoniak
Sławomir Boroń
Krzysztof Petka
Damian Zając
Dawid Taler
Zbigniew Kwater
Bogdan Palczyński
Ryszard Woźniak
Jan Pasieczny
Mateusz Kuliś
Janusz Lodowski
Marek Biesaga
Robert Kuc
Zbigniew Mucha

21 lipca:
Tomasz Janik
Czesław Kamiński
Dominik Kwater
Damian Dudziak
Jakub Biel
Bogdan Palczyński
Mateusz Kuliś
Paweł Ślazyk
Sandra Kozioł
Tomasz Wala
Dawid Taler
Wiesław Rygiel
Angelika Janik
Tadeusz Rutkowski
Damian Zając
Zbigniew Mucha
Adrian Gadawski
Sławomir Boroń
Paweł Wrona
Stanisław Kurdziel
Janusz Lodowski
Tadeusz Szymoniak
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum