Wyniki wakacyjne - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Holly 3 dni
Marthinus 3 dni
losfer 3 dni
doktorek 5 dni
FilipU 5 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 3.84.186.122

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 695
Posty na Forum 2169
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1362
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6634
Ostatnio Widziani
Holly 3 dni
Marthinus 3 dni
losfer 3 dni
doktorek 5 dni
FilipU 5 tygodni
tomekjez 9 tygodni
Blady14 tygodni
Mamasita18 tygodni
Janosik18 tygodni
alek27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 31-10-2018 07:41
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki wakacyjne
Turnieje Poniedziałkowe3 lipca:
Krzysztof Petka
Stanisław Kurdziel
Angelika Janik
Czesław Kamiński
Jacek Zaj±c
Damian Zaj±c
Dawid Taler
Tadeusz Szymoniak
Bogdan Palczyński
Tadeusz Rutkowski
Ryszard WoĽniak
Radosław Morek
Tomasz Wala
Sandra Kozioł

7 lipca:
Radosław Morek
Wiesław Rygiel
Stanisław Kurdziel
Tomasz Wala
Bogdan Palczyński
Dariusz WoĽny
Sławomir Boroń
Tadeusz Szymoniak
Ziemowit Sowiński
Janusz Lodowski
Dawid Taler

10 lipca:
Damian Zaj±c
Krzysztof Petka
Krzysztof Zalewski
Wiesław Rygiel
Mariusz Bochenek
Paweł ¦lazyk
Bogdan Palczyński
Radosław Morek
Dawid Taler
Jacek Skalda
Stanisław Kurdziel
Marcin Stolarczyk
Jan Pasieczny
Tadeusz Szymoniak
Dariusz Dulian
Marek Biesaga
Tadeusz Rutkowski
Damian Dudziak
Tomasz Wala

14 lipca:
Tomasz Janik
Damian Zaj±c
Damian Dudziak
Adrian Gadawski
Czesław Kamiński
Tadeusz Szymoniak
Angelika Janik
Stanisław Kurdziel
Dawid Taler
Zbigniew Mucha
Elżbieta Pieczarkowska
Jakub Biel
Andrzej Krzysztofik
Janusz Lodowski
Magdalena Drozd
Mateusz Kuli¶
Bogdan Palczyński

17 lipca:
Tomasz Janik
Angelika Janik
Damian Dudziak
Czesław Kamiński
Wiesław Rygiel
Dominik Kwater
Stanisław Kurdziel
Maciej Nalepa
Tadeusz Szymoniak
Sławomir Boroń
Krzysztof Petka
Damian Zaj±c
Dawid Taler
Zbigniew Kwater
Bogdan Palczyński
Ryszard WoĽniak
Jan Pasieczny
Mateusz Kuli¶
Janusz Lodowski
Marek Biesaga
Robert Kuc
Zbigniew Mucha

21 lipca:
Tomasz Janik
Czesław Kamiński
Dominik Kwater
Damian Dudziak
Jakub Biel
Bogdan Palczyński
Mateusz Kuli¶
Paweł ¦lazyk
Sandra Kozioł
Tomasz Wala
Dawid Taler
Wiesław Rygiel
Angelika Janik
Tadeusz Rutkowski
Damian Zaj±c
Zbigniew Mucha
Adrian Gadawski
Sławomir Boroń
Paweł Wrona
Stanisław Kurdziel
Janusz Lodowski
Tadeusz Szymoniak
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
14/01/2019 13:42
Zobaczymy może ile będzie osób i jaka chęć. Czy deble, czy normalny turniej? Chociaż ja nie mam nic przeciwko deblom smiley

losfer
14/01/2019 11:53
Dziś jest turniej deblowy. Oczywiście nie liczony do punktacji smiley

losfer
13/01/2019 09:55
już ożyłem... wpisuję smiley

doktorek
12/01/2019 21:27
Umarliście po tym topie? jakieś wyniki?

losfer
21/12/2018 16:42
Życzę wszystkim wesołych świąt i informuję, że najbliższy turniej będzie 7 stycznia 2019 i będzie to TOP12. Zapraszam jak zwykle miejsca 9-16 jak najwcześniej (punkt 18:00) na eliminacje

Archiwum