Wyniki Memoriału im. Stanisława Dychtonia- 13.07.2014 r - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 2 dni
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień

Gości Online: 8

Twoje IP to: 54.92.190.11

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 686
Posty na Forum 2160
Komentarzy 4579
Księga Gości
Newsy 1352
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6625
Ostatnio Widziani
Blady 2 dni
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
tomekjez10 tygodni
alek10 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
FilipU18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki Memoriału im. Stanisława Dychtonia- 13.07.2014 r
Memoriał im. Stanisława Dychtonia- 13.07.2014 r.

Kobiety
1. Piotrowska Agnieszka Koźmice Wielkie
2. Pis Agnieszka LUKS "Galux" Skrzyszów
3. Kasprzyk Michalina LUKS "Galux" Skrzyszów
4. Karaś Katarzyna Brzesko

Mężczyźni II-III liga
1. Furtak Krzysztof UKS "Villa Verde" Olesno
2. Bochenek Mariusz KS "Podwawelski" Kraków
3. Malik Mateusz UKS "Gulon" Zakliczyn
4. Motyka Tadeusz UKS "Villa Verde" Olesno
5-6. Tatarczuch Rafał UKS "Villa Verde" Olesno
Lis Daniel UKS "Villa Verde" Olesno
7-8. Cholewa Dariusz UKS "Sokół"Żabno
Zalewski Krzysztof MKS KSOS Kraków
9-12. Pis Marcin MOSiR Tuchów
Kieroński Adam UKS "Villa Verde" Olesno
Dychtoń Jakub UKS "Sokół"Żabno
Puskharov Konstantyn UKS ""Villa Verde" Olesno
13-15. Tatarczuch Marek UKS "Villa Verde" Olesno
Ślazyk Paweł YMCA Kraków
Opioła Tomasz UKS "Sokół"Żabno

Mężczyźni IV-V liga
1. Jasielski Marek UKS "Gulon" Zakliczyn
2. Błocho Przemysław UKS "Villa Verde" Olesno
3. Wojdyła Dominik MKS KSOS Kraków
4. Jasielski Franciszek UKS "Gulon" Zakliczyn
5-6. Kozioł Wiesław LUKS "Galux" Skrzyszów
Gajewski Dominik LZS "Solidarni" Mędrzechów
7-8. Błocho Zdzisław UKS "Villa Verde" Olesno
Rusek Andrzej LZS "Solidarni" Mędrzechów
9-12. Holeczko Oskar UKS "Królewski Biecz" Biecz
Pis Kamil LUKS "Galux" Skrzyszów
Dudek Adam UKS "Królewski Biecz" Biecz
Pis Konrad LUKS "Galux" Skrzyszów
13. Lebiest Damian UKS "Rokicie" Szczytniki


Mężczyźni - amatorzy
1. Skalda Jacek Kraków
2. Glanowski Jakub Olkusz
3. Rygiel Wiesław Kraków
4. Mosio Krzysztof Gorzyce
5-6. Glanowski Waldemar Olkusz
Florek Sławomir Tarnów
7-8. Olechny Jakub Tarnów
Lebiest Wojciech Staniątki
9-12. Tobiasz Andrzej Mędrzechów
Wojtoń Przemysław Bochnia
Rozkuszka Zbigniew Mędrzechów
Hazik jakib Brzesko
13-16. Nowak Mariusz Brzesko
Sapeta Mariusz Tarnów
Lebiest Mikołaj Staniątki
Wzorek Artur Tarnów
17-20. Chamielec Jacek Tarnów
Knybel Ireneusz Tarnów
Kocoł Bartłomiej Tarnów
Kocoł Piotr Tarnów

OPEN
1. Kieroński Adam UKS "Villa Verde" Olesno
2. Malik Mateusz UKS "Gulon" Zakliczyn
3. Dychtoń Jakub UKS "Sokół"Żabno
4. Skalda Jacek Kraków
5-8. Motyka Tadeusz UKS "Villa Verde" Olesno
Jasielski Franciszek UKS "Gulon" Zakliczyn
Błocho Przemysław UKS "Villa Verde" Olesno
Rygiel Wiesław Kraków
9-16. Rusek Andrzej LZS "Solidarni" Mędrzechów
Cholewa Dariusz UKS "Sokół"Żabno
Gajewski Dominik LZS "Solidarni" Mędrzechów
Ślazyk Paweł YMCA Kraków
Florek Sławomir Tarnów
Holeczko Oskar UKS "Królewski Biecz" Biecz
Rozkuszka Zbigniew Mędrzechów
Furtak Krzysztof UKS "Villa Verde" Olesno
17-32. Bochenek Mariusz KS "Podwawelski" Kraków
Pis Konrad LUKS "Galux" Skrzyszów
Wojtoń Przemysław Bochnia
Wzorek Artur Tarnów
Piotrowska Agnieszka Koźmice Wielkie
Pis Kamil LUKS "Galux" Skrzyszów
Błocho Zdzisław UKS "Villa Verde" Olesno
Jasielski Marek UKS "Gulon" Zakliczyn
Olechny Jakub Tarnów
Pis Marcin LUKS "Galux" Skrzyszów
Sapeta Mariusz Tarnów
Kozioł Wiesław LUKS "Galux" Skrzyszów
Pis Agnieszka LUKS "Galux" Skrzyszów
Puskharov Konstantyn UKS "Villa Verde" Olesno
Dudek Adam UKS "Królewski Biecz" Biecz
Zalewski Krzysztof MKS KSOS Kraków
33- Wojdyła Dominik MKS KSOS Kraków
Lebiest Damian UKS "Rokicie" Szczytniki
Kocoł Bartłomiej Tarnów
Kasprzyk Michalina LUKS "Galux" Skrzyszów
Lebiest Mikołaj Staniątki
Kocoł Piotr Tarnów
Knybel Ireneusz Tarnów
Lebiest Wojciech Staniątki
Tobiasz Andrzej Mędrzechów

Sędzia: Stanisław Dąbroś
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

losfer
27/08/2018 16:17
I Jurka też nie będzie, więc 3 rezerwowy też niech przybywa...

Archiwum