Wyniki Memoriału im. Stanisława Dychtonia- 13.07.2014 r - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 4 dni
Marthinus 5 dni
grzehk 6 dni
FilipU 1 tydzień
alek 4 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.144.57.183

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 653
Posty na Forum 2124
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1312
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6554
Ostatnio Widziani
losfer 4 dni
Marthinus 5 dni
grzehk 6 dni
FilipU 1 tydzień
alek 4 tygodni
czkamyk 4 tygodni
Blady 5 tygodni
Adriang 7 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek12 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-10-2017 09:28
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 04-10-2017 16:03
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki Memoriału im. Stanisława Dychtonia- 13.07.2014 r
Memoriał im. Stanisława Dychtonia- 13.07.2014 r.

Kobiety
1. Piotrowska Agnieszka Koźmice Wielkie
2. Pis Agnieszka LUKS "Galux" Skrzyszów
3. Kasprzyk Michalina LUKS "Galux" Skrzyszów
4. Karaś Katarzyna Brzesko

Mężczyźni II-III liga
1. Furtak Krzysztof UKS "Villa Verde" Olesno
2. Bochenek Mariusz KS "Podwawelski" Kraków
3. Malik Mateusz UKS "Gulon" Zakliczyn
4. Motyka Tadeusz UKS "Villa Verde" Olesno
5-6. Tatarczuch Rafał UKS "Villa Verde" Olesno
Lis Daniel UKS "Villa Verde" Olesno
7-8. Cholewa Dariusz UKS "Sokół"Żabno
Zalewski Krzysztof MKS KSOS Kraków
9-12. Pis Marcin MOSiR Tuchów
Kieroński Adam UKS "Villa Verde" Olesno
Dychtoń Jakub UKS "Sokół"Żabno
Puskharov Konstantyn UKS ""Villa Verde" Olesno
13-15. Tatarczuch Marek UKS "Villa Verde" Olesno
Ślazyk Paweł YMCA Kraków
Opioła Tomasz UKS "Sokół"Żabno

Mężczyźni IV-V liga
1. Jasielski Marek UKS "Gulon" Zakliczyn
2. Błocho Przemysław UKS "Villa Verde" Olesno
3. Wojdyła Dominik MKS KSOS Kraków
4. Jasielski Franciszek UKS "Gulon" Zakliczyn
5-6. Kozioł Wiesław LUKS "Galux" Skrzyszów
Gajewski Dominik LZS "Solidarni" Mędrzechów
7-8. Błocho Zdzisław UKS "Villa Verde" Olesno
Rusek Andrzej LZS "Solidarni" Mędrzechów
9-12. Holeczko Oskar UKS "Królewski Biecz" Biecz
Pis Kamil LUKS "Galux" Skrzyszów
Dudek Adam UKS "Królewski Biecz" Biecz
Pis Konrad LUKS "Galux" Skrzyszów
13. Lebiest Damian UKS "Rokicie" Szczytniki


Mężczyźni - amatorzy
1. Skalda Jacek Kraków
2. Glanowski Jakub Olkusz
3. Rygiel Wiesław Kraków
4. Mosio Krzysztof Gorzyce
5-6. Glanowski Waldemar Olkusz
Florek Sławomir Tarnów
7-8. Olechny Jakub Tarnów
Lebiest Wojciech Staniątki
9-12. Tobiasz Andrzej Mędrzechów
Wojtoń Przemysław Bochnia
Rozkuszka Zbigniew Mędrzechów
Hazik jakib Brzesko
13-16. Nowak Mariusz Brzesko
Sapeta Mariusz Tarnów
Lebiest Mikołaj Staniątki
Wzorek Artur Tarnów
17-20. Chamielec Jacek Tarnów
Knybel Ireneusz Tarnów
Kocoł Bartłomiej Tarnów
Kocoł Piotr Tarnów

OPEN
1. Kieroński Adam UKS "Villa Verde" Olesno
2. Malik Mateusz UKS "Gulon" Zakliczyn
3. Dychtoń Jakub UKS "Sokół"Żabno
4. Skalda Jacek Kraków
5-8. Motyka Tadeusz UKS "Villa Verde" Olesno
Jasielski Franciszek UKS "Gulon" Zakliczyn
Błocho Przemysław UKS "Villa Verde" Olesno
Rygiel Wiesław Kraków
9-16. Rusek Andrzej LZS "Solidarni" Mędrzechów
Cholewa Dariusz UKS "Sokół"Żabno
Gajewski Dominik LZS "Solidarni" Mędrzechów
Ślazyk Paweł YMCA Kraków
Florek Sławomir Tarnów
Holeczko Oskar UKS "Królewski Biecz" Biecz
Rozkuszka Zbigniew Mędrzechów
Furtak Krzysztof UKS "Villa Verde" Olesno
17-32. Bochenek Mariusz KS "Podwawelski" Kraków
Pis Konrad LUKS "Galux" Skrzyszów
Wojtoń Przemysław Bochnia
Wzorek Artur Tarnów
Piotrowska Agnieszka Koźmice Wielkie
Pis Kamil LUKS "Galux" Skrzyszów
Błocho Zdzisław UKS "Villa Verde" Olesno
Jasielski Marek UKS "Gulon" Zakliczyn
Olechny Jakub Tarnów
Pis Marcin LUKS "Galux" Skrzyszów
Sapeta Mariusz Tarnów
Kozioł Wiesław LUKS "Galux" Skrzyszów
Pis Agnieszka LUKS "Galux" Skrzyszów
Puskharov Konstantyn UKS "Villa Verde" Olesno
Dudek Adam UKS "Królewski Biecz" Biecz
Zalewski Krzysztof MKS KSOS Kraków
33- Wojdyła Dominik MKS KSOS Kraków
Lebiest Damian UKS "Rokicie" Szczytniki
Kocoł Bartłomiej Tarnów
Kasprzyk Michalina LUKS "Galux" Skrzyszów
Lebiest Mikołaj Staniątki
Kocoł Piotr Tarnów
Knybel Ireneusz Tarnów
Lebiest Wojciech Staniątki
Tobiasz Andrzej Mędrzechów

Sędzia: Stanisław Dąbroś
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

grzehk
13/11/2017 18:50
Gdy wprowadzi się opłaty za każde przełożenie meczu problem zniknie.

grzehk
13/11/2017 18:48
Jeżeli 5 zawodników z 5 jest na OTK to jeszcze zrozumiałe. Ale mecze przekładają przeważnie drużyny, które mają 15 osób w skladzie

Archiwum