Wyniki 12 i 14 turnieju cyklu wiosna 2014 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus07:55:36
Blady07:57:30
tomekjez 4 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.92.163.188

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus07:55:37
Blady07:57:31
tomekjez 4 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 12 i 14 turnieju cyklu wiosna 2014
Turnieje PoniedziałkoweTurniej 12
1. Damian Zając 45
2. Paweł Ślazyk 42
3. Sebastian Biały 39
4. Tadeusz Szymoniak 36
5-6. Mateusz Kuliś 33
Tomasz Wala 33
7-8. Jan Seweryn 30
Stanisław Kurdziel 30
9-12. Piotr Sokal 27
Sandra Kozioł 27
Radosław Morek 27
Alojzy Nowak 27
13-14. Michał Najman 24
Sławomir Boroń 24
15-16. Janusz Lodowski 21
Ryszard Woźniak 21

Turniej 14
1. Tadeusz Szymoniak 49
2. Tomasz Janik 46
3. Krzysztof Zalewski 43
4. Mateusz Kuliś 40
5-6. Paweł Ślazyk 37
Damian Zając 37
7-8. Radosław Morek 34
Sławomir Boroń 34
9-12. Dariusz Woźny 31
Jan Seweryn 31
Sandra Kozioł 31
Tomasz Wala 31
13-16. Alojzy Nowak 28
Jacek Skalda 28
Stanisław Kurdziel 28
Bogdan Palczyński 28
17-20. Ryszard Woźniak 25
Angelika Janik 25
Janusz Lodowski 25
Damian Dudziak 25
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum