Wyniki 6 i 7 turnieju cyklu wiosna 2014 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni

Go¶ci Online: 6

Twoje IP to: 54.224.166.141

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 686
Posty na Forum 2160
Komentarzy 4579
Księga Go¶ci
Newsy 1352
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6625
Ostatnio Widziani
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
Blady 8 tygodni
tomekjez 9 tygodni
alek10 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
FilipU17 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 6 i 7 turnieju cyklu wiosna 2014
Turnieje PoniedziałkoweTurniej nr 6
1. Damian Zaj±c 49
2. Mariusz Bochenek 46
3. Krzysztof Zalewski 43
4. Paweł ¦lazyk 40
5-6. Dominik Kwater 37
Nalepa 37
7-8. Angelika Janik 34
Tadeusz Szymoniak 34
9-12. Bogdan Palczyński 31
Ryszard WoĽniak 31
Sandra Kozioł 31
Franciszek Kałuża 31
13-15. Jan Seweryn 28
Sławomir Boroń 28
Mateusz Kuli¶ 28
16-18. Tomasz Wala 25
Piotr Sokal 25
Alojzy Nowak 25
19-20. Stanisław Kurdziel 22
Janusz Lodowski 22

Turniej nr 7
1. Angelika Janik 53
2. Jakub Biel 50
3. Krzysztof Zalewski 47
4. Adrian Gadawski 44
5-6. Stanisław Kurdziel 41
Paweł ¦lazyk 41
7-8. Bartosz Kazalski 38
Sandra Kozioł 38
9-12. Tadeusz Szymoniak 35
Bartłomiej Łach 35
Mariusz Bochenek 35
Mateusz Kuli¶ 35
13-16. Dariusz Dulian 32
Roman Wilk 32
Franciszek Kałuża 32
Czesław Kamiński 32
17-24. Bogdan Palczyński 29
Tomasz Wala 29
Janusz Lodowski 29
Sławomir Boroń 29
Ryszard WoĽniak 29
Rafał Grzyb 29
Alojzy Nowak 29
Krzysztof Petka 29
Komentarze
losfer dnia kwiecień 01 2014 07:49:14
Nie znam imienia tego niejakiego Nalepy? Czy kto¶ by mnie o¶wiecił...
Janosik dnia kwiecień 01 2014 11:53:36
Maciej Nalepa
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

losfer
27/08/2018 16:17
I Jurka też nie będzie, więc 3 rezerwowy też niech przybywa...

Archiwum