Wyniki 6 i 7 turnieju cyklu wiosna 2014 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus07:59:52
Blady08:01:46
tomekjez 4 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień

Gości Online: 5

Twoje IP to: 54.92.163.188

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus07:59:52
Blady08:01:46
tomekjez 4 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 6 i 7 turnieju cyklu wiosna 2014
Turnieje PoniedziałkoweTurniej nr 6
1. Damian Zając 49
2. Mariusz Bochenek 46
3. Krzysztof Zalewski 43
4. Paweł Ślazyk 40
5-6. Dominik Kwater 37
Nalepa 37
7-8. Angelika Janik 34
Tadeusz Szymoniak 34
9-12. Bogdan Palczyński 31
Ryszard Woźniak 31
Sandra Kozioł 31
Franciszek Kałuża 31
13-15. Jan Seweryn 28
Sławomir Boroń 28
Mateusz Kuliś 28
16-18. Tomasz Wala 25
Piotr Sokal 25
Alojzy Nowak 25
19-20. Stanisław Kurdziel 22
Janusz Lodowski 22

Turniej nr 7
1. Angelika Janik 53
2. Jakub Biel 50
3. Krzysztof Zalewski 47
4. Adrian Gadawski 44
5-6. Stanisław Kurdziel 41
Paweł Ślazyk 41
7-8. Bartosz Kazalski 38
Sandra Kozioł 38
9-12. Tadeusz Szymoniak 35
Bartłomiej Łach 35
Mariusz Bochenek 35
Mateusz Kuliś 35
13-16. Dariusz Dulian 32
Roman Wilk 32
Franciszek Kałuża 32
Czesław Kamiński 32
17-24. Bogdan Palczyński 29
Tomasz Wala 29
Janusz Lodowski 29
Sławomir Boroń 29
Ryszard Woźniak 29
Rafał Grzyb 29
Alojzy Nowak 29
Krzysztof Petka 29
Komentarze
losfer dnia kwiecień 01 2014 07:49:14
Nie znam imienia tego niejakiego Nalepy? Czy ktoś by mnie oświecił...
Janosik dnia kwiecień 01 2014 11:53:36
Maciej Nalepa
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum