Wyniki 17 turnieju cyklu jesień 2013 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 2 dni
Blady 3 dni
Mamasita 5 dni
BOCHMAR 6 dni
alek 2 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 18.232.99.123

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 709
Posty na Forum 2184
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1378
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez 2 dni
Blady 3 dni
Mamasita 5 dni
BOCHMAR 6 dni
alek 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 8 tygodni
Marthinus13 tygodni
Holly14 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 5 Turniejach 0 tomekjez 16-07-2019 22:17
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 17 turnieju cyklu jesień 2013
Turnieje Poniedziałkowe1. Tomasz Chyc 55
2. Katja Sivakova 52
3. Paweł Ślazyk 49
4. Sebastian Biały 46
5-6. Jacek Skalda 43
Krzysztof Petka 43
7-8. Jakub Biel 40
Adrian Gadawski 40
9-12. Mariusz Bochenek 37
Stanisław Kurdziel 37
Michał Najman 37
Michał Krasny 37
13-16. Jan Seweryn 34
Tomasz Wala 34
Krzysztof Zalewski 34
Mateusz Kuliś 34
17-24. Tadeusz Szymoniak 31
Dominik Kwater 31
Alojzy Nowak 31
Waldemar Natkaniec 31
Janusz Lodowski 31
Sławomir Boroń 31
Ryszard Woźniak 31
Bogdan Palczyński 31
25-26. Czesław Kamiński 28
Jakub Krawętkowski 28
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum