Wyniki 5 turnieju cyklu jesień 2013 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 3 dni
BOCHMAR 4 dni
FilipU 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 54.166.212.152

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 670
Posty na Forum 2143
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1334
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6591
Ostatnio Widziani
losfer 3 dni
BOCHMAR 4 dni
FilipU 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni
alek 8 tygodni
tomekjez11 tygodni
Mamasita13 tygodni
Janosik19 tygodni
doktorek22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 turniejach 1 losfer 21-05-2018 16:17
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 07-05-2018 20:36
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 5 turnieju cyklu jesień 2013
1. Tomasz Chyc 67
2. Sebastian Biały 64
3. Mirosław Sitko 61
4. Damian Zaj±c 58
5-6. Adrian Gadawski 55
Marek Strzałka 55
7-8. Krzysztof Zalewski 52
Damian Dudziak 52
9-12. Mateusz Kuli¶ 49
Paweł ¦lazyk 49
Jakub Krawętkowski 49
Maciej Gonet 49
13-16 Czesław Kamiński 46
Piotr Piaskowski 46
Michał Najman 46
Alojzy Nowak 46
17-24. Krzysztof Petka 43
Mirosław Różyczka 43
Patryk Szczepan 43
Mariusz Bochenek 43
Jan Seweryn 43
Szymon Gonet 43
Jacek Skalda 43
Stanisław Kurdziel 43
25-31. Bartosz Biszczad 40
Tadeusz Szymoniak 40
Sandra Kozioł 40
Kamil Pałka 40
Tomasz Wala 40
Ryszard WoĽniak 40
Dominik Kwater 40
32-38. Józef Knapczyk 37
Robert Kempa 37
Jakub Chłędowski 37
Robert Kuc 37
Michał Krasny 37
Rafał Grzyb 37
Jakub Biel 37
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
15/05/2018 12:30
3 Bruzda 4 Pietrzyk 5 Wala

Marthinus
09/05/2018 10:52
Zaległe z 30.04 1Piegza 2 Pietrzyk 3Wala 4Biesaga 5 Szymoniak 6Janiszewski 7 Lodowski 8Kurdziel Finał rozstrzygnięty znanym rządowym programem świnia+ do 12 w 5. smiley

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Archiwum