Wyniki 8 i 9 turnieju cyklu wiosna 2013 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 1 tydzień
Marthinus 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 2 tygodni
FilipU 3 tygodni

Go¶ci Online: 10

Twoje IP to: 54.166.130.157

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Go¶ci
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 1 tydzień
Marthinus 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 2 tygodni
FilipU 3 tygodni
Mamasita 5 tygodni
Janosik 5 tygodni
tomekjez14 tygodni
alek15 tygodni
BOCHMAR22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 8 i 9 turnieju cyklu wiosna 2013
cykl wiosna 2013 Podwawelskie Grand Prix1. Łukasz Szata 55
2. Krzysztof Kapik 52
3. Marek Strzałka 49
4. Damian Dudziak 46
5-6. Tomasz Chyc 43
Jakub Krawętkowski 43
7-8. Adrian Gadawski 40
Mariusz Bochenek 40
9-12. Bartosz Biszczad 37
Antoni Wojciaczyk 37
Janusz Seweryn 37
Paweł ¦lazyk 37
13-16. Tomasz Wala 34
Bogdan Palczyński 34
Stanisław Kurdziel 34
Dariusz WoĽny 34
17-23. Łukasz Bieńczycki 31
Tadeusz Szymoniak 31
Marcin Pojnar 31
Mateusz Kuli¶ 31
Jakub Chłędowski 31
Damian Jedynak 31
Robert Kuc 31
24-26. Alojzy Nowak 28
Marek Biesaga 28
Krzysztof Petka 28

1. Tomasz Janik 58
2. Tomasz Chyc 55
3. Janusz Seweryn 52
4. Paweł Konstantyn 49
5-6. Dariusz WoĽny 46
Jakub Biel 46
7-8. Adrian Gadawski 43
Stanisław Kurdziel 43
9-12. Damian Dudziak 40
Marcin Pojnar 40
Bogdan Palczyński 40
Krzysztof Kapik 40
13-16. Mateusz Cichy 37
Jakub Chłędowski 37
Mateusz Kuli¶ 37
Maciej Gonet 37
17-24. Tadeusz Szymoniak 34
Bogdan Wełna 34
Jakub Krawętkowski 34
Angelika Janik 34
Antoni Wojciaczyk 34
Łukasz Bieńczycki 34
Paweł ¦lazyk 34
Bartosz Biszczad 34
25-29. Tomasz Wala 31
Bartłomiej Łach 31
Szymon Gonet 31
Alojzy Nowak 31
Bartłomiej Zabzdyr 31
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum