Wyniki 8 i 9 turnieju cyklu wiosna 2013 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus14:33:44
losfer 1 dzień
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.167.126.106

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 661
Posty na Forum 2133
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1322
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6562
Ostatnio Widziani
Marthinus14:33:45
losfer 1 dzień
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
doktorek 3 tygodni
Holly 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 8 i 9 turnieju cyklu wiosna 2013
cykl wiosna 2013 Podwawelskie Grand Prix1. Łukasz Szata 55
2. Krzysztof Kapik 52
3. Marek Strzałka 49
4. Damian Dudziak 46
5-6. Tomasz Chyc 43
Jakub Krawętkowski 43
7-8. Adrian Gadawski 40
Mariusz Bochenek 40
9-12. Bartosz Biszczad 37
Antoni Wojciaczyk 37
Janusz Seweryn 37
Paweł Ślazyk 37
13-16. Tomasz Wala 34
Bogdan Palczyński 34
Stanisław Kurdziel 34
Dariusz Woźny 34
17-23. Łukasz Bieńczycki 31
Tadeusz Szymoniak 31
Marcin Pojnar 31
Mateusz Kuliś 31
Jakub Chłędowski 31
Damian Jedynak 31
Robert Kuc 31
24-26. Alojzy Nowak 28
Marek Biesaga 28
Krzysztof Petka 28

1. Tomasz Janik 58
2. Tomasz Chyc 55
3. Janusz Seweryn 52
4. Paweł Konstantyn 49
5-6. Dariusz Woźny 46
Jakub Biel 46
7-8. Adrian Gadawski 43
Stanisław Kurdziel 43
9-12. Damian Dudziak 40
Marcin Pojnar 40
Bogdan Palczyński 40
Krzysztof Kapik 40
13-16. Mateusz Cichy 37
Jakub Chłędowski 37
Mateusz Kuliś 37
Maciej Gonet 37
17-24. Tadeusz Szymoniak 34
Bogdan Wełna 34
Jakub Krawętkowski 34
Angelika Janik 34
Antoni Wojciaczyk 34
Łukasz Bieńczycki 34
Paweł Ślazyk 34
Bartosz Biszczad 34
25-29. Tomasz Wala 31
Bartłomiej Łach 31
Szymon Gonet 31
Alojzy Nowak 31
Bartłomiej Zabzdyr 31
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
18/01/2018 13:45
Wiadomo kiedy jest top?

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 Woźniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Archiwum