Wyniki 6 i 7 turnieju cyklu wiosna 2013 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 4 tygodni
Blady 9 tygodni
Marthinus 9 tygodni

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 54.221.145.174

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 708
Posty na Forum 2183
Komentarzy 4585
Księga Go¶ci
Newsy 1375
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6654
Ostatnio Widziani
losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 4 tygodni
Blady 9 tygodni
Marthinus 9 tygodni
Holly10 tygodni
Mamasita14 tygodni
Janosik17 tygodni
farokh18 tygodni
tomekjez32 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 6 i 7 turnieju cyklu wiosna 2013
cykl wiosna 2013 Podwawelskie Grand PrixTurniej 6
1. Krzysztof Kapik 52
2. Mariusz Bochenek 49
3. Damian Dudziak 46
4. Marcin Pojnar 43
5-6. Grzegorz Kluzek 40
Jakub Krawętkowski 40
7-8. Adrian Gadawski 37
Dariusz WoĽny 37
9-12. Łukasz Bieńczycki 34
Maciej Gonet 34
Janusz Seweryn 34
Antoni Wojciaczyk 34
13-16. Tadeusz Szymoniak 31
Stanisław Kurdziel 31
Paweł ¦lazyk 31
Alojzy Nowak 31
17-21. Tomasz Wala 28
Bogdan Palczyński 28
Mateusz Kuli¶ 28
Szymon Gonet 28
Piotr Sokal 28
22-23. Robert Kuc 25
Jakub Chłędowski 25

Turniej 7
1. Tomasz Chyc 60
2. Mariusz Bochenek 57
3. Jacek Skalda 54
4. Bartosz Biszczad 51
5-6. Sławomir Kluzek 48
Damian Dudziak 48
7-8. Janusz Seweryn 45
Jakub Krawętkowski 45
9-12. Adrian Gadawski 42
Tomasz Wala 42
Krzysztof Petka 42
Mateusz Kuli¶ 42
13-16. Jakub Biel 39
Maciej Gonet 39
Jakub Chłędowski 39
Paweł ¦lazyk 39
17-24. Damian Jedynak 36
Stanisław Kurdziel 36
Bartłomiej Łach 36
Szymon Gonet 36
Łukasz Bieńczycki 36
Tadeusz Szymoniak 36
Grzegorz Kluzek 36
Dariusz WoĽny 36
25-31. Radosław Morek 33
Zbigniew Repetowski 33
Marcin Pojnar 33
Alojzy Nowak 33
Bogdan Palczyński 33
Piotr Sokal 33
Michał Najman 33
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

losfer
19/06/2019 07:23
No to za parę dni walczymy w TOPie. Jak zwykle proszę o zgłaszanie się jak kogoś ma nie być by mogli wejść rezerwowi.

doktorek
17/06/2019 20:46
Prezes jak inny prezes wszechmogÄ…cy, regulamin, konstytucja ...

losfer
12/06/2019 08:03
Prezes, po długich przemyśleniach, wyznaczył TOP12 na 24 czerwca. Czyli 17 jeszcze walczymy o awans smiley

losfer
10/06/2019 07:38
Z tego co mówi regulamin (legendarny i mityczny swoją drogą) to TOP12 winien być za tydzień 17 czerwca. Jaby prezes zechciał potwierdzić to byłoby git. smiley

losfer
31/05/2019 18:46
Z poprzedniego turnieju (20 maja) brak mi miejsc 3-6. Bolek, Dąbrowski, Piegza i Dymek, ale kolejność nieznana

Archiwum