Terminarz rozgrywek sezon 2012/2013 - 2 runda / III liga mężczyzn - grupa zachodnia - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.196.2.131

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
Terminarz rozgrywek sezon 2012/2013 - 2 runda / III liga mężczyzn - grupa zachodnia
3 Liga Tenis StołowyTerminarz rozgrywek
III liga mężczyzn - grupa zachodnia
sezon 2012/2013 - II runda


Kolejka: 12 2013-02-09 12:00
67 5 MKS KSOS Kraków 3 UKS „Zarabie” Myślenice
68 2 KS „Gorce” Nowy Targ II 4 KS „Podwawelski” Kraków II
69 6 „Chomik-Rokicie” Gdów 1 UKS „Orkan SP 5” Nowy Targ 16:00

82 9 YMCA Kraków 11 LKS „Borowik” Bachowice 2013-02-10 11:00
83 10 PKS „Porta” Kraków 8 ULKS „Lachowice” Lachowice II 1-10
84 7 MKS „Skawa” Wadowice 12 TKS „Opoka” Trzebinia II


nr Kolejka: 13 2013-03-02 12:00
70 3 UKS „Zarabie” Myślenice 6 „Chomik-Rokicie” Gdów 15:00
71 2 KS „Gorce” Nowy Targ II 5 MKS KSOS Kraków
72 4 KS „Podwawelski” Kraków II 1 UKS „Orkan SP 5” Nowy Targ 2013-03-03 16:00

85 9 YMCA Kraków 12 TKS „Opoka” Trzebinia II 2013-03-03 11:00
86 11 LKS „Borowik” Bachowice 8 ULKS „Lachowice” Lachowice II 16:00
87 10 PKS „Porta” Kraków 7 MKS „Skawa” Wadowice 16:00


nr Kolejka: 14 2013-03-16 12:00
73 4 KS „Podwawelski” Kraków II 6 „Chomik-Rokicie” Gdów 2013-03-17 16:00
74 3 UKS „Zarabie” Myślenice 2 KS „Gorce” Nowy Targ II 15:00
75 1 UKS „Orkan SP 5” Nowy Targ 5 MKS KSOS Kraków 15:00

88 12 TKS „Opoka” Trzebinia II 10 PKS „Porta” Kraków
89 8 ULKS „Lachowice” Lachowice II 9 YMCA Kraków 16:00
90 11 LKS „Borowik” Bachowice 7 MKS „Skawa” Wadowice 16:00


nr Kolejka: 15 2013-03-23 12:00
76 5 MKS KSOS Kraków 4 KS „Podwawelski” Kraków II
77 6 „Chomik-Rokicie” Gdów 2 KS „Gorce” Nowy Targ II 16:00
78 3 UKS „Zarabie” Myślenice 1 UKS „Orkan SP 5” Nowy Targ 15:00

91 11 LKS „Borowik” Bachowice 10 PKS „Porta” Kraków 16:00
92 12 TKS „Opoka” Trzebinia II 8 ULKS „Lachowice” Lachowice II
93 7 MKS „Skawa” Wadowice 9 YMCA Kraków


nr Kolejka: 16 2013-04-27 12:00
79 5 MKS KSOS Kraków 6 „Chomik-Rokicie” Gdów
80 4 KS „Podwawelski” Kraków II 3 UKS „Zarabie” Myślenice 2013-04-28 16:00
81 1 UKS „Orkan SP 5” Nowy Targ 2 KS „Gorce” Nowy Targ II 15:00

94 12 TKS „Opoka” Trzebinia II 11 LKS „Borowik” Bachowice
95 9 YMCA Kraków 10 PKS „Porta” Kraków 2013-04-28 11:00
96 8 ULKS „Lachowice” Lachowice II 7 MKS „Skawa” Wadowice 16:00

Reszta informacji

Link
Komentarze
czkamyk dnia luty 08 2013 23:33:07
Antek- podobno zmieniłeś sprzęt-wpadnę jutro i zobaczę Was o 16.00 w akcji smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum