Terminarz rozgrywek sezon 2012/2013 - 2 runda / III liga mężczyzn - grupa zachodnia - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
Mamasita 5 dni
tomekjez 3 tygodni
alek 3 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.196.215.69

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 663
Posty na Forum 2135
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1327
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6575
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
Mamasita 5 dni
tomekjez 3 tygodni
alek 3 tygodni
Janosik 6 tygodni
BOCHMAR 6 tygodni
FilipU 8 tygodni
doktorek 8 tygodni
Holly11 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 30-01-2018 08:42
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 23-01-2018 12:49
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
PustaMiska - akcja charytatywna
Terminarz rozgrywek sezon 2012/2013 - 2 runda / III liga mężczyzn - grupa zachodnia
3 Liga Tenis StołowyTerminarz rozgrywek
III liga mężczyzn - grupa zachodnia
sezon 2012/2013 - II runda


Kolejka: 12 2013-02-09 12:00
67 5 MKS KSOS Kraków 3 UKS „Zarabie” Myślenice
68 2 KS „Gorce” Nowy Targ II 4 KS „Podwawelski” Kraków II
69 6 „Chomik-Rokicie” Gdów 1 UKS „Orkan SP 5” Nowy Targ 16:00

82 9 YMCA Kraków 11 LKS „Borowik” Bachowice 2013-02-10 11:00
83 10 PKS „Porta” Kraków 8 ULKS „Lachowice” Lachowice II 1-10
84 7 MKS „Skawa” Wadowice 12 TKS „Opoka” Trzebinia II


nr Kolejka: 13 2013-03-02 12:00
70 3 UKS „Zarabie” Myślenice 6 „Chomik-Rokicie” Gdów 15:00
71 2 KS „Gorce” Nowy Targ II 5 MKS KSOS Kraków
72 4 KS „Podwawelski” Kraków II 1 UKS „Orkan SP 5” Nowy Targ 2013-03-03 16:00

85 9 YMCA Kraków 12 TKS „Opoka” Trzebinia II 2013-03-03 11:00
86 11 LKS „Borowik” Bachowice 8 ULKS „Lachowice” Lachowice II 16:00
87 10 PKS „Porta” Kraków 7 MKS „Skawa” Wadowice 16:00


nr Kolejka: 14 2013-03-16 12:00
73 4 KS „Podwawelski” Kraków II 6 „Chomik-Rokicie” Gdów 2013-03-17 16:00
74 3 UKS „Zarabie” Myślenice 2 KS „Gorce” Nowy Targ II 15:00
75 1 UKS „Orkan SP 5” Nowy Targ 5 MKS KSOS Kraków 15:00

88 12 TKS „Opoka” Trzebinia II 10 PKS „Porta” Kraków
89 8 ULKS „Lachowice” Lachowice II 9 YMCA Kraków 16:00
90 11 LKS „Borowik” Bachowice 7 MKS „Skawa” Wadowice 16:00


nr Kolejka: 15 2013-03-23 12:00
76 5 MKS KSOS Kraków 4 KS „Podwawelski” Kraków II
77 6 „Chomik-Rokicie” Gdów 2 KS „Gorce” Nowy Targ II 16:00
78 3 UKS „Zarabie” Myślenice 1 UKS „Orkan SP 5” Nowy Targ 15:00

91 11 LKS „Borowik” Bachowice 10 PKS „Porta” Kraków 16:00
92 12 TKS „Opoka” Trzebinia II 8 ULKS „Lachowice” Lachowice II
93 7 MKS „Skawa” Wadowice 9 YMCA Kraków


nr Kolejka: 16 2013-04-27 12:00
79 5 MKS KSOS Kraków 6 „Chomik-Rokicie” Gdów
80 4 KS „Podwawelski” Kraków II 3 UKS „Zarabie” Myślenice 2013-04-28 16:00
81 1 UKS „Orkan SP 5” Nowy Targ 2 KS „Gorce” Nowy Targ II 15:00

94 12 TKS „Opoka” Trzebinia II 11 LKS „Borowik” Bachowice
95 9 YMCA Kraków 10 PKS „Porta” Kraków 2013-04-28 11:00
96 8 ULKS „Lachowice” Lachowice II 7 MKS „Skawa” Wadowice 16:00

Reszta informacji

Link
Komentarze
czkamyk dnia luty 08 2013 22:33:07
Antek- podobno zmieniłeś sprzęt-wpadnę jutro i zobaczę Was o 16.00 w akcji smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
20/02/2018 21:12
Wyniki z wczoraj 1 Piegza 2 Morek 3 Juszkowski 4 Bolek 5-6 Bruzda, A. Janik 7-8 Biesaga, Wala 9-12 Kurdziel, G. Janik, Pietrzyk, Lodowski 13-15 Biel, Janiszewski, Mikrut

Marthinus
12/02/2018 14:04
Jeśli tylko ludzi będzie do pary smiley

losfer
12/02/2018 07:02
Dziś mnie nie będzie. Ale zgodnie z tradycją winien być turniej nietypowy. Proponuję deble - pary losowane smiley?

tomekjez
30/01/2018 16:14
3 Juszkowski, 4 Wala (o włos)

alek
30/01/2018 14:26
5.02.2018 TOP 12

Archiwum