Wyniki 13 turnieju cyklu jesień-zima 2012 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer03:34:03
Janosik 6 dni
BOCHMAR 6 dni
FilipU 2 tygodni
doktorek 3 tygodni

Gości Online: 8

Twoje IP to: 54.227.6.156

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 661
Posty na Forum 2133
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1322
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6561
Ostatnio Widziani
losfer03:34:03
Janosik 6 dni
BOCHMAR 6 dni
FilipU 2 tygodni
doktorek 3 tygodni
Holly 6 tygodni
Marthinus 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 13 turnieju cyklu jesień-zima 2012
Cykl jesień-zima 2012 Podwawelskie Grand Prix1. Tomasz Chyc 50
2. Jakub Chłędowski 47
3. Adam Molenda 44
4. Janusz Seweryn 41
5-6. Stanisław Kurdziel 38
Bartosz Biszczad 38
7-8. Tadeusz Szymoniak 35
Grzegorz Kluzek 35
9-12. Szymon Gonet 32
Alojzy Nowak 32
Tomasz Wala 32
Jan Pasieczny 32
13-15. Ryszard Woźniak 29
Maciej Gonet 29
Bogdan Palczyński 29
16-21. Damian Jedynak 26
Robert Kuc 26
Mateusz Kuliś 26
Rafał Grzyb 26
Daniel Malec 26
Łukasz Bieńczycki 26
Komentarze
chycu dnia grudzień 06 2012 23:35:28
2.Chłędowski, 3.Molenda poza tym chyba wszystko ok smiley
losfer dnia grudzień 07 2012 08:10:05
już zmieniłem :-) - coś ten prezes marnie typuje.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 Woźniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Marthinus
29/11/2017 17:29
1 Luha 2 Jedynak 3 SzymoniK 4 Boroń 5-6 Kurdziel, Wala 7-8 Przeździk, Janik 9-12 Dymek, Taler, Mikrut, Lenart

Archiwum