Wyniki 11 turnieju cyklu jesień-zima 2012 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus10:12:52
losfer11:28:54
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Go¶ci Online: 10

Twoje IP to: 54.227.104.40

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 662
Posty na Forum 2134
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1323
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6565
Ostatnio Widziani
Marthinus10:12:52
losfer11:28:54
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
doktorek 4 tygodni
Holly 7 tygodni
grzehk10 tygodni
alek14 tygodni
czkamyk14 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 23-01-2018 12:49
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 11 turnieju cyklu jesień-zima 2012
Cykl jesień-zima 2012 Podwawelskie Grand Prix1. Jakub Biel 61
2. Grzegorz Kluzek 58
3. Tomasz Chyc 55
4. Krzysztof Kapik 52
5-6. Wiesław Rygiel 49
Jacek Skalda 49
7-8. Maciej Gonet 46
Łukasz Bieńczycki 46
9-12. Stanisław Kurdziel 43
Paweł Konstantyn 43
Paweł ¦lazyk 43
Bogdan Palczyński 43
13-16. Janusz Seweryn 40
Mariusz Bochenek 40
Michał Najman 40
Tadeusz Szymoniak 40
17-24. Antoni Wojciaczyk 37
Damian Jedynak 37
Adrian Gadawski 37
Jakub Chłędowski 37
Alojzy Nowak 37
Mateusz Kuli¶ 37
Robert Nosek 37
Szymon Gonet 37
25-32. Paweł Stach 34
Leszek Rębacz 34
Tomasz Wala 34
Paweł Podolec 34
Paweł Kaliszczak 34
Ryszard WoĽniak 34
Robert Kuc 34
Jarosław Pietraszuk 34
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
23/01/2018 14:08
13-16 Bochenek, Jedynak, Zieliński, Mikrut 17-24 Ślazyk, Lodowski, Janik, Apostoł, Cepil, Sobucki, Nowak

Marthinus
23/01/2018 14:04
Z wczoraj: 1 Pietrzyk 2 Lenart 3 Bruzda 4 Luha 5-6 Kamiński, Palczyński 7-8 Szymoniak, Biesaga 9-12 Wala, Jedynak, Bodziony, Kurdziel

losfer
23/01/2018 12:54
Ostrzegam niniejszym, że jutro o 19:30 zamiast treningu mecz o mistrzostwo III ligi pomiędzy Ks Podwawelski 2 a KS Podwawelski Semarch 3 smiley

Marthinus
18/01/2018 13:45
Wiadomo kiedy jest top?

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak co¶, miejsca 7-8 wrzucę jutro

Archiwum