III liga - 6 kolejka - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus 1 dzień
tomekjez 2 dni
losfer 4 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni

Gości Online: 3

Twoje IP to: 54.158.248.112

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus 1 dzień
tomekjez 2 dni
losfer 4 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 8 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
doktorek29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
III liga - 6 kolejka
3 Liga Tenis StołowyIII liga - 6 kolejka /2012-11-24/

31 1 UKS „Zarabie” Myślenice - TKS „Opoka” Trzebinia II 10-1
32 2 KS „Gorce” Nowy Targ II - ULKS „Lachowice” Lachowice II 10-2
33 3 KS „Podwawelski” Kraków II - LKS „Borowik” Bachowice 10-2
34 4 UKS „Orkan SP 5” Nowy Targ - MKS „Skawa” Wadowice 10-6
35 5 MKS KSOS Kraków - YMCA Kraków 10-5
36 6 „Chomik-Rokicie” Gdów - PKS „Porta” Kraków 10-2
Komentarze
natala72 dnia listopad 19 2012 23:01:47
Orkan gra mecz o 16:30
BOCHMAR dnia listopad 20 2012 09:57:04
1 UKS rZarabier1; Myślenice - TKS rOpokar1; Trzebinia II - 1
2 KS rGorcer1; Nowy Targ II - ULKS rLachowicer1; Lachowice II - 1
3 KS rPodwawelskir1; Kraków II - LKS rBorowikr1; Bachowice - 1
4 UKS rOrkan SP 5r1; Nowy Targ - MKS rSkawar1; Wadowice - 1
5 MKS KSOS Kraków - YMCA Kraków - X smiley
6 rChomik-Rokicier1; Gdów - PKS rPortar1; Kraków - 1
FilipU dnia listopad 20 2012 10:25:58
Zarabie-Opoka 1
Gorce-Lachowice 1
Podwawelski-Borowik1
Orkan-Skawa 1
KSOS-YMCA 1
Chomik-Porta 1

Znowu kolejka monotonna same jedynki( tym razem nie spodziewam sie psikusa YMCI i Bomblasmiley)
obserwator dnia listopad 20 2012 12:02:52
Zarabie-Opoka 1
Gorce-Lachowice X
Podwawelski-Borowik1
Orkan-Skawa 1
KSOS-YMCA 1
Chomik-Porta 1
FilipU dnia listopad 21 2012 09:31:03
KSOS-Ymca mecz dopiero 4 grudnia o 18
doktorek dnia listopad 22 2012 13:50:20
Zarabie-Opoka 1
Gorce-Lachowice 1
Podwawelski-Borowik1
Orkan-Skawa 1
KSOS-YMCA X
Chomik-Porta 1
Blady dnia listopad 22 2012 14:08:24
Zarabie-Opoka 1
Gorce-Lachowice 1
Podwawelski-Borowik 1
Orkan-Skawa 1
KSOS-YMCA 1
Chomik-Porta 1
kezi dnia listopad 22 2012 14:22:12
Zarabie-Opoka / 1
Gorce-Lachowice / 1
Podwawelski-Borowik / 1
Orkan-Skawa / 1
KSOS- Ymca / 1
Chomik-Porta / x
bombel dnia listopad 23 2012 12:00:58
Zarabie-Opoka 1
Gorce-Lachowice 1
Podwawelski-Borowik1
Orkan-Skawa 1
KSOS-YMCA 2smileysmiley
Chomik-Porta 1
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum