Wyniki 10 turnieju cyklu jesień-zima 2012 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Mamasita22:16:42
tomekjez 1 dzień
BOCHMAR 1 dzień
alek 1 tydzień
losfer 2 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 35.153.135.60

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 708
Posty na Forum 2183
Komentarzy 4585
Księga Go¶ci
Newsy 1376
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6662
Ostatnio Widziani
Mamasita22:16:42
tomekjez 1 dzień
BOCHMAR 1 dzień
alek 1 tydzień
losfer 2 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 7 tygodni
Blady12 tygodni
Marthinus12 tygodni
Holly13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 10 turnieju cyklu jesień-zima 2012
Cykl jesień-zima 2012 Podwawelskie Grand Prix1. Marek Strzałka 62
2. Stanisław Kurdziel 59
3. Piotr Piaskowski 56
4. Grzegorz Kluzek 53
5-6. Jakub Biel 50
Tomasz Chyc 50
7-8. Jerzy Szczebak 47
Janusz Seweryn 47
9-12. Krzysztof Kapik 44
Paweł ¦lazyk 44
Mateusz Kuli¶ 44
Adrian Gadawski 44
13-16. Maciej Gonet 41
Tomasz Wala 41
Mariusz Bochenek 41
Paweł Konstantyn 41
17-24. Tadeusz Szymoniak 38
Antoni Wojciaczyk 38
Jacek Skalda 38
Tadeusz Rutkowski 38
Łukasz Bieńczycki 38
Bogdan Palczyński 38
Ryszard WoĽniak 38
Radosław Morek 38
25-32. Krzysztof Petka 35
Jakub Chłędowski 35
Jarosław Pietraszuk 35
Dariusz WoĽny 35
Alojzy Nowak 35
Michał Najman 35
Paweł Kaliszczak 35
Szymon Gonet 35
33. Daniel Malec 32
Komentarze
doktorek dnia listopad 14 2012 09:21:36
Zanim przyjdzie pora ogrywania II ligi proponuję zacz±ć ogrywać IV ligę smiley
Forhand dnia listopad 14 2012 11:37:44
Nie tylko druga liga was ogrywa, ale i czwarta - vide Staszek Kurdziel. smiley
losfer dnia listopad 15 2012 07:29:54
w rzeczy samej smiley
Adriang dnia listopad 17 2012 00:42:37
szkoda, że musiałem i¶c... dobre losowanko było smiley i Staszek po wolnym losie widze poszalał smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O ktĂłrej zaczynajÄ… siÄ™ turnieje wakacyjne?

tomekjez
14/07/2019 20:09
Wyniki 3 turnieju Wakacyjnego z 10.07: 1Piegza 2Bruzda 3BodnarMi -4Dąbrowski 5-6Wojdyła, Skrzypek 7-8Dymek,BodnarMa 9-12Apostoł, Pasieczny, GalaB, Bodziony 13-16GalaD, Nowak, Dietrich, Wala 17-19U

tomekjez
08/07/2019 23:52
Wyniki 2 turnieju Wakacyjnego z 8.07: 1Skrzypek Grzegorz 2Dudziak 3Bruzda 4Apostoł 5Wala 6Janiszewski 7Nowak 8Pasieczny Jan 9-10 Urban Piotr, Taler

Archiwum