Wyniki 9 turnieju cyklu jesień-zima 2012 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

doktorek 1 tydzień
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Holly 1 tydzień

Go¶ci Online: 4

Twoje IP to: 18.234.236.14

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 704
Posty na Forum 2179
Komentarzy 4585
Księga Go¶ci
Newsy 1371
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6645
Ostatnio Widziani
doktorek 1 tydzień
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Holly 1 tydzień
Mamasita 5 tygodni
Janosik 8 tygodni
farokh10 tygodni
FilipU19 tygodni
tomekjez23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-04-2019 08:54
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 25-03-2019 16:46
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 22-03-2019 17:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 9 turnieju cyklu jesień-zima 2012
Cykl jesień-zima 2012 Podwawelskie Grand Prix1. Marek Strzałka 59
2. Jakub Biel 56
3. Piotr Piaskowski 53
4. Sławomir Kluzek 50
5-6. Paweł ¦lazyk 47
Janusz Seweryn 47
7-8. Tadeusz Szymoniak 44
Bogdan Palczyński 44
9-12. Stanisław Kurdziel 41
Jerzy Szczebak 41
Jakub Chłędowski 41
Adrian Gadawski 41
13-16. Damian Jedynak 38
Szymon Gonet 38
Antoni Wojciaczyk 38
Tomasz Wala 38
17-24. Maciej Gonet 35
Jacek Zaj±c 35
Dariusz WoĽny 35
Łukasz Bieńczycki 35
Mateusz Kuli¶ 35
Robert Kuc 35
Alojzy Nowak 35
Mariusz Bochenek 35
25-30. Robert Nosek 32
Tadeusz Rutkowski 32
Jarosław Pietraszuk 32
Paweł Kaliszczak 32
Ryszard WoĽniak 32
Dawid Taler 32
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

Archiwum