Wyniki 8 turnieju cyklu jesień-zima 2012 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.196.2.131

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 8 turnieju cyklu jesień-zima 2012
Cykl jesień-zima 2012 Podwawelskie Grand Prix1. Tomasz Chyc 61
2. Mariusz Bochenek 58
3. Marek Strzałka 55
4. Jakub Biel 52
5-6. Adrian Gadawski 49
Jacek Skalda 49
7-8. Paweł Konstantyn 46
Grzegorz Kluzek 46
9-12. Janusz Seweryn 43
Stanisław Kurdziel 43
Dariusz Woźny 43
Łukasz Bieńczycki 43
13-16. Jakub Chłędowski 40
Maciej Gonet 40
Paweł Ślazyk 40
Tomasz Wala 40
17-24. Mateusz Kuliś 37
Robert Nosek 37
Bogdan Palczyński 37
Rafał Grzyb 37
Tadeusz Szymoniak 37
Antoni Wojciaczyk 37
Alojzy Nowak 37
Michał Najman 37
25-32. Szymon Gonet 34
Paweł Kaliszczak 34
Sebastian Biały 34
Krzysztof Petka 34
Sławomir Bzowy 34
Jakub Bieńczycki 34
Damian Jedynak 34
Daniel Malec 34
Komentarze
Niedzwiedzia_lapa dnia październik 30 2012 14:24:37
Kuba Ty świniopasie;]
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum