Wyniki 7 turnieju cyklu jesień-zima 2012 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

doktorek 1 tydzień
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Holly 1 tydzień

Gości Online: 4

Twoje IP to: 18.234.236.14

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 704
Posty na Forum 2179
Komentarzy 4585
Księga Gości
Newsy 1371
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6645
Ostatnio Widziani
doktorek 1 tydzień
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Holly 1 tydzień
Mamasita 5 tygodni
Janosik 8 tygodni
farokh10 tygodni
FilipU19 tygodni
tomekjez23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-04-2019 08:54
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 25-03-2019 16:46
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 22-03-2019 17:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 7 turnieju cyklu jesień-zima 2012
Cykl jesień-zima 2012 Podwawelskie Grand Prix1. Tomasz Chyc 55
2. Mariusz Bochenek 52
3. Jakub Biel 49
4. Sebastian Biały 46
5-6. Stanisław Kurdziel 43
Krzysztof Kapik 43
7-8. Antoni Wojciaczyk 40
Maciej Gonet 40
9-12. Adrian Gadawski 37
Jacek Skalda 37
Marek Strzałka 37
Paweł Ślazyk 37
13-16. Robert Kuc 34
Grzegorz Kluzek 34
Damian Jedynak 34
Janusz Seweryn 34
17-24. Paweł Kaliszczak 31
Alojzy Nowak 31
Tadeusz Szymoniak 31
Tomasz Wala 31
Jerzy Szczebak 31
Mateusz Kuliś 31
Michał Najman 31
Sandra Kozioł 31
25-26. Jarosław Pietraszuk 28
Tadeusz Rutkowski 28
Komentarze
tomekjez dnia październik 25 2012 09:09:00
Czy może mi ktoś napisać z kim przegrałem drugą partię? - Wala T.
tomekjez dnia październik 25 2012 09:25:16
Czy może mi ktoś napisać z kim przegrałem drugą partię? - Wala T.
tomekjez dnia październik 25 2012 09:27:27
możliwe że był to Jacek Skalda....ale nie jestem pewny
losfer dnia październik 29 2012 07:46:22
Był to Grzegorz Kluzek, prawdopodobnie najlepszy zawodnik wszechlig smiley
tomekjez dnia październik 29 2012 11:15:03
Dzięki losferos smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

Archiwum