Wyniki 7 turnieju cyklu jesień-zima 2012 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady17:17:47
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień

Gości Online: 12

Twoje IP to: 54.224.166.141

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 686
Posty na Forum 2160
Komentarzy 4579
Księga Gości
Newsy 1352
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6625
Ostatnio Widziani
Blady17:17:47
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
tomekjez 9 tygodni
alek10 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
FilipU18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 7 turnieju cyklu jesień-zima 2012
Cykl jesień-zima 2012 Podwawelskie Grand Prix1. Tomasz Chyc 55
2. Mariusz Bochenek 52
3. Jakub Biel 49
4. Sebastian Biały 46
5-6. Stanisław Kurdziel 43
Krzysztof Kapik 43
7-8. Antoni Wojciaczyk 40
Maciej Gonet 40
9-12. Adrian Gadawski 37
Jacek Skalda 37
Marek Strzałka 37
Paweł Ślazyk 37
13-16. Robert Kuc 34
Grzegorz Kluzek 34
Damian Jedynak 34
Janusz Seweryn 34
17-24. Paweł Kaliszczak 31
Alojzy Nowak 31
Tadeusz Szymoniak 31
Tomasz Wala 31
Jerzy Szczebak 31
Mateusz Kuliś 31
Michał Najman 31
Sandra Kozioł 31
25-26. Jarosław Pietraszuk 28
Tadeusz Rutkowski 28
Komentarze
tomekjez dnia październik 25 2012 09:09:00
Czy może mi ktoś napisać z kim przegrałem drugą partię? - Wala T.
tomekjez dnia październik 25 2012 09:25:16
Czy może mi ktoś napisać z kim przegrałem drugą partię? - Wala T.
tomekjez dnia październik 25 2012 09:27:27
możliwe że był to Jacek Skalda....ale nie jestem pewny
losfer dnia październik 29 2012 07:46:22
Był to Grzegorz Kluzek, prawdopodobnie najlepszy zawodnik wszechlig smiley
tomekjez dnia październik 29 2012 11:15:03
Dzięki losferos smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

losfer
27/08/2018 16:17
I Jurka też nie będzie, więc 3 rezerwowy też niech przybywa...

Archiwum