Wyniki 6 turnieju cyklu jesień-zima 2012 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
BOCHMAR 2 dni
FilipU 6 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 54.166.212.152

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 670
Posty na Forum 2143
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1334
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6591
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
BOCHMAR 2 dni
FilipU 6 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni
alek 8 tygodni
tomekjez10 tygodni
Mamasita13 tygodni
Janosik19 tygodni
doktorek21 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 turniejach 1 losfer 21-05-2018 16:17
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 07-05-2018 20:36
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 6 turnieju cyklu jesień-zima 2012
Cykl jesień-zima 2012 Podwawelskie Grand Prix1. Tomasz Chyc 60
2. Krzysztof Kapik 57
3. Paweł ¦lazyk 54
4. Mariusz Bochenek 51
5-6. Paweł Konstantyn 48
Grzegorz Kluzek 48
7-8. Paweł Szlamka 45
Jacek Skalda 45
9-12. Krzysztof Petka 42
Jakub Chłędowski 42
Bogdan Palczyński 42
Adrian Gadawski 42
13-16. Łukasz Bieńczycki 39
Antoni Wojciaczyk 39
Maciej Gonet 39
Tomasz Wala 39
17-24. Ryszard WoĽniak 36
Damian Dudziak 36
Stanisław Kurdziel 36
Korzeniak 36
Szymon Gonet 36
Tadeusz Szymoniak 36
Alojzy Nowak 36
Janusz Seweryn 36
25-31. Tadeusz Rutkowski 33
Jakub Bieńczycki 33
Mateusz Kuli¶ 33
Paweł Kaliszczak 33
Damian Jedynak 33
Dariusz WoĽny 33
Jarosław Pietraszuk 33
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
15/05/2018 12:30
3 Bruzda 4 Pietrzyk 5 Wala

Marthinus
09/05/2018 10:52
Zaległe z 30.04 1Piegza 2 Pietrzyk 3Wala 4Biesaga 5 Szymoniak 6Janiszewski 7 Lodowski 8Kurdziel Finał rozstrzygnięty znanym rządowym programem świnia+ do 12 w 5. smiley

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Archiwum