Wyniki 5 turnieju cyklu jesień-zima 2012 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Janosik03:22:37
losfer04:59:48
Mamasita 4 dni
farokh 1 tydzień
doktorek 1 tydzień

Gości Online: 4

Twoje IP to: 3.80.60.248

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 696
Posty na Forum 2170
Komentarzy 4582
Księga Gości
Newsy 1363
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6642
Ostatnio Widziani
Janosik03:22:37
losfer04:59:48
Mamasita 4 dni
farokh 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
Marthinus 2 tygodni
Holly 5 tygodni
FilipU10 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady19 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 5 turnieju cyklu jesień-zima 2012
Cykl jesień-zima 2012 Podwawelskie Grand Prix1. Mariusz Bochenek 64
2. Jakub Biel 61
3. Łukasz Szata 58
4. Krzysztof Kapik 55
5-6. Marek Strzałka 52
Stefan Flak 52
7-8. Adrian Gadawski 49
Antoni Wojciaczyk 49
9-12. Maciej Gonet 46
Bogdan Palczyński 46
Tomasz Chyc 46
Łukasz Bieńczycki 46
13-16. Jerzy Szczebak 43
Damian Dudziak 43
Paweł Ślazyk 43
Robert Kempa 43
17-24. Mateusz Kuliś 40
Robert Kuc 40
Damian Jedynak 40
Robert Nosek 40
Krzysztof Petka 40
Alojzy Nowak 40
Janusz Seweryn 40
Tadeusz Rutkowski 40
25-32. Tadeusz Szymoniak 37
Jakub Chłędowski 37
Józef Knapczyk 37
Rafał Grzyb 37
Jarosław Pietraszuk 37
Tadeusz Treit 37
Ryszard Woźniak 37
Stanisław Kurdziel 37
33-36. Jakub Bieńczycki 34
Szymon Gonet 34
Paweł Kaliszczak 34
Leszek Rębacz 34
Komentarze
Adriang dnia październik 10 2012 12:02:10
Jeżeli pamięć mnie nie myli był to Rębacz? ;d
losfer dnia październik 11 2012 06:47:38
Leszek dopisany, za zagubienie przepraszam
Adriang dnia październik 11 2012 10:01:41
cóż za pamięć!!! coś pięknego
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Archiwum