Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Tenisie Stołowym - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 9

Twoje IP to: 54.196.26.1

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Gości
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
Mamasita 5 tygodni
Janosik 5 tygodni
tomekjez13 tygodni
alek14 tygodni
BOCHMAR21 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Tenisie Stołowym
Turnieje Tenis StołowyKlasyfikacje:

Kobiety:
1. GUMULA RENATA KS BRONOWIANKA KRAKÓW 120
2. DYTKO RACHELA KS GORCE NOWY TARG 120
3. DERKOWSKA MONIKA KS BRONOWIANKA KRAKÓW 115
4. MLICKA BEATA CKIS SKAWINA 110
5. KLIMAS PAULINA KS BRONOWIANKA KRAKÓW 105
6-7.
NALEPA PATRYCJA KS BRONOWIANKA KRAKÓW 101
KALAWA MAŁGORZATA KS GORCE NOWY TARG 101
8-9.
GOLONKA BARBARA KS GORCE NOWY TARG 96
WITKOWSKA WIOLETA KS BRONOWIANKA KRAKÓW 96
10. ŚWIĄTEK ANITA MKS RADOŚĆ GORLICE 92
11. GÓRKA KATARZYNA KKS SKRZYSZÓW 90
12-13.
SZURA EWELINA MKS RADOŚĆ GORLICE 86
SIKORSKA AGNIESZKA CKIS SKAWINA 86
14-15.
KRZEWICKA MAJA KS BRONOWIANKA KRAKÓW 81
SZCZECINA EWELINA KS START NOWY SĄCZ 81
16. KUŹMA MAGDALENA CKIS SKAWINA 76

Mężczyźni:
1. GRZEŚLAK ZBIGNIEW PKS OPOKA TRZEBINIA 120
2. UTYLSKI RAFAŁ PKS OPOKA TRZEBINIA 120
3. PAL WALDEMAR PKS OPOKA TRZEBINIA 115
4-5.
JANIK TOMASZ KS POCZTOWIEC-JOOLLA KRAKÓW 107
HOMOLA PIOTR MKS KSOS KRAKÓW 107
6-9.
PALACZ GRZEGORZ STS OSP KOZINIEC 98
GOLONKA ALBERT UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 98
OSIKA JANUSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 98
MADZULA PAWEŁ KS TURBACZ MSZANA DOLNA 98
10-17.
RÓŻYCZKA MIROSŁAW OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 83
SKALDA JACEK OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 83
ŚWIRK ROBERT UKS POLFIN OŚWIĘCIM 83
BIAŁCZYK ŁUKASZ KS BRONOWIANKA KRAKÓW 83
RAPUTA TOMASZ KS POCZTOWIEC-JOOLLA KRAKÓW 83
OSIKA SŁAWOMIR KS GORCE NOWY TARG 83
PALACZ MIROSŁAW STS OSP KOZINIEC 83
PIWOWARCZYK ROMAN KS POCZTOWIEC-JOOLLA KRAKÓW 83
18-25.
JĘDRZEJCZYK KAROL MKS KSOS KRAKÓW 63
KLUZEK SŁAWOMIR KS BRONOWIANKA KRAKÓW 63
UTYLSKI FILIP MKS KSOS KRAKÓW 63
KIERSKI SZYMON KS GORCE NOWY TARG 63
KOSMAL WOJCIECH KS TURBACZ MSZANA DOLNA 63
BIAŁY SEBASTIAN OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 63
DŁUGAJ RAFAŁ UKS POLFIN OŚWIĘCIM 63
KIERSKI MIKOŁAJ KS GORCE NOWY TARG 63
26-33.
RAŚ TOMASZ OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 46
WAWRZON MATEUSZ KS GORCE NOWY TARG 46
RADWAN RADOSŁAW STS OSP KOZINIEC 46
REMBIASZ MICHAŁ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 46
POJNAR MARCIN STS OSP KOZINIEC 46
ZAWISZA GRZEGORZ MKS RADOŚĆ GORLICE 46
ŚWIATŁOŃ PIOTR UKS ZARABIE MYŚLENICE 46
KULEWICZ RADOSŁAW UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 46
34-41
LEKKI PAWEŁ KS TURBACZ MSZANA DOLNA 0
JANIK BARTOSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 0
ZAJĄC DAMIAN PKS OPOKA TRZEBINIA 0
BARTUZI WOJCIECH KS CRACOVIA KRAKÓW 0
KRUCZEK MATEUSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 0
CZYSZCZOŃ JAKUB KS GORCE NOWY TARG 0
ROSPOND PIOTR UKS ZARABIE MYŚLENICE 0
KOZIEŁ MICHAŁ UKS POLFIN OŚWIĘCIM 0
42-49
KLOCEK TOMASZ KS GORCE NOWY TARG 0
WRZEŚNIOWSKI TOMASZ OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 0
BOBER DAMIAN KS TURBACZ MSZANA DOLNA 0
BUKOWSKI ADRIAN KS GORCE NOWY TARG 0
BIEL JAKUB OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 0
SŁOWIKOWSKI BARTŁOMIEJ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 0
TALAR KONRAD KS "SZCZAWA" SZCZAWA 0
MIKOŁAJCZYK RADOSŁAW STS OSP KOZINIEC 0
50-65
SZELEST JACEK KS CRACOVIA KRAKÓW 0
STAWIARZ ŁUKASZ OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 0
KWEK ALEKSANDER UKS POLFIN OŚWIĘCIM 0
WNĘK DARIUSZ MKS KSOS KRAKÓW 0
BALIŚ ANDRZEJ MKS KSOS KRAKÓW 0
ŚWIATŁOŃ SEBASTIAN UKS ZARABIE MYŚLENICE 0
PITALA STANISŁAW KS TURBACZ MSZANA DOLNA 0
KURNYTA MARIUSZ KS "SZCZAWA" SZCZAWA 0
NOWAK ALOJZY OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 0
DĄBROWSKI DAMIAN MKS KSOS KRAKÓW 0
MRYC HENRYK NIESTOW.- W.MAŁOPOLSKIE 0
ŚLAZYK PAWEŁ OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 0
DZIADEK KONRAD UKS ZARABIE MYŚLENICE 0
KĄDZIOŁKA KRZYSZTOF UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 0
KĄDZIOŁKA PIOTR UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 0
SŁOWIKOWSKI MATEUSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 0

Gra podwójna mężczyzn:
1. Grześlak Zbigniew, Janik Tomasz PKS Opoka Trzebinia, KS Pocztowiec-Joolla
2. Utylski Rafał, Pal Waldemar PKS Opoka Trzebinia
3. Osika Sławomir, Kierski Mikołaj KS Gorce Nowy Targ
4. Osika Janusz, Golonka Albert UKS Płomień Limanowa
5-8
Świrk Robert, Długaj Rafał UKS „Polfin” Oświęcim
Janik Bartosz, Kulewicz Radosław UKS Płomień Limanowa
Światłoń Piotr, Rospond Piotr UKS „Zarabie” Myślenice
Zając Damian, Różyczka Mirosław PKS „Opoka” Trzebinia OSKiR Podwawelski
9-16
Bukowski Adrian, Klocek Tomasz KS „Gorce” Nowy Targ
Białczyk Łukasz, Kluzek Sławomir KS „Bronowianka” Kraków
Biały Sebastian, Raś Tomasz OSKiR Podwawelski Kraków
Radwan Radosław, Mikołajczyk Radosław STS OSP Koziniec
Skalda Jacek, Biel Jakub OSKiR Podwawelski Kraków
Wawrzon Mateusz, Kierski Szymon KS „Gorce” Nowy Targ
Raputa Tomasz, Piwowarczyk Roman KS „Pocztowiec-Joolla” Kraków
Rembiasz Michał, Kruczek Mateusz UKS Płomień Limanowa
17-27
Słowikowski Bartłomiej, Kądziołka Piotr UKS Płomień Limanowa
Utylski Filip, Jędrzejczyk Karol MKS KSOS Kraków
Palacz Mirosław, Palacz Grzegorz STS OSP Koziniec
Światłoń Sebastian, Dziadek Konrad UKS „Zarabie” Myślenice
Ślazyk Paweł, Nowak Alojzy OSKiR Podwawelski Kraków
Stawiarz Łukasz, Wrześniowski Tomasz OSKiR Podwawelski Kraków
Kurnyta Mariusz, Talar Konrad KS „Szczawa” Szczawa
Słowikowski Mateusz, Kądziołka Krzysztof UKS Płomień Limanowa
Kwek Aleksander, Kozieł Michał UKS „Polfin” Oświęcim
Wnęk Dariusz Baliś Andrzej MKS KSOS Kraków
Mryc Henryk, Bartuzi Wojciech, niestow. KS „Cracovia” Kraków

Gra podwójna kobiet:
1. Szatko Nowak Jolanta, Namysł Magdalena KS Pocztowiec-Joolla
2. Gumula Renata, Nalepa Patrycja KS Bronowianka Kraków
3. Sikorska Agnieszka, Szura Ewelina CKiS Skawina, MKS Radość Gorlice
4. Witkowska Wioletta, Klimas Paulina KS Bronowianka Kraków
5-6
Kuźma Magdalena, Mlicka Beata CKiS Skawina
Dytko Rachela, Golonka Barbara KS „Gorce” Nowy Targ

Gra mieszana:
1. Szatko Nowak Jolanta, Grześlak Zbigniew KS Pocztowiec-Joolla, PKS Opoka Trzebinia
2. Gumula Renata, Pal Waldemar KS Bronowianka Kraków, PKS Opoka Trzebinia
3. Sikorska Agnieszka, Białczak Łukasz CKiS Skawina, KS Bronowianka Kraków
4. Krzewicka Maja, Kierski Mikołaj KS Bronowianka Kraków, KS Gorce Nowy Targ
5-8
Namysł Magdalena, Skalda Jacek KS „Pocztowiec-Joolla” OSKiR Podwawelski
Derkowska Monika, Utylski Rafał KS „Bronowianka” Kraków PKS „Opoka” Trzebinia
Dytko Rachela, Osika Sławomir KS „Gorce” Nowy Targ
Mlicka Beata, Palacz Grzegorz CKiS Skawina, STS OSP Koziniec
9-12
Klimas Paulina, Zając Damian KS „Bronowianka” Kraków, PKS „Opoka” Trzebinia
Kuźma Magdalena, Radwan Radosław CKiS Skawina, STS OSP Koziniec
Szura Ewelina, Osika Janusz MKS ”Radość” Gorlice, UKS „Płomień” Limanowa
Golonka Barbara, Kierski Szymon KS „Gorce” Nowy Targ
Komentarze
doktorek dnia luty 27 2007 20:00:13
Ile potu wylałem żeby dojść do tego miejscasmiley ale jestem zadowolonysmiley
BOCHMAR dnia luty 27 2007 20:10:53
Brawo doktorkusmiley Reszta trochę poniżej oczekiwańsmiley,ale część usprawiedliwiona przyczynami losowymismiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum