Wyniki 1 GPP Weteranów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer23:15:00
Marthinus 1 dzień
grzehk 1 tydzień
FilipU 1 tydzień
alek 5 tygodni

Gości Online: 5

Twoje IP to: 54.224.121.67

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer23:15:01
Marthinus 1 dzień
grzehk 1 tydzień
FilipU 1 tydzień
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 1 GPP Weteranów
Weteranigra pojedyncza kobiet -
kategoria 40-49 lat (roczniki 1964-1973)
1. NIEDŹWIECKA Alicja 1970 ORNETA WARMIŃSKO-MAZURSKIE 250
2. 130 MICHLIK Aleksandra 1968 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 230

kategoria 50-59 lat (roczniki 1954-1963)
1. 146 PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 250
2. 145 OSIŃSKA Anna 1963 SIEDLCE MAZOWIECKIE 230
3. 058 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 215
4. 031 KIERSZNICKA Halina 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 205
5-6. 083 KURCZEWSKA Anna 1956 KUŹNICA PODLASKIE 195
127 ZASTOCKA Maria 1958 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 195
7. 056 KRÓLASIK Mariola 1954 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 140

kategoria 60-64 lat (roczniki 1949-1953)
1. 029 RUMIŃSKA Grażyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 250

kategoria 65-69 lat (roczniki 1944-1948)
1. 107 SKRZYPICKA Alicja 1948 LUBIN DOLNOŚLĄSKIE 250

( Moim zdaniem kiepsko wygląda taki podział kat. kobiet, link do faktycznych rozgrywek kobiet ) Kobiety 40+

gra pojedyncza mężczyzn -
kategoria 40-49 lat (roczniki 1964-1973)
1. RUBINSHTEYN Georgy 1970 KALININGRAD ROSJA
2. 169 WIECZERZAK Jacek 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE
3-4. 132 GRZELAK Ryszard 1972 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE
071 UNRUH Marek 1971 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE
5-6. 114 PAGA Paweł 1968 ŁASIN KUJAWSKO-POMORSKIE
100 PALIWODA Zdzisław 1964 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE
7-8. ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 BIAŁYSTOK PODLASKIE
SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE
9-12. 070 GUMIŃSKI Grzegorz 1964 MORĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE
115 KALINA Leszek 1965 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI ŁÓDZKIE
052 STRZAŁKA Marek 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE
139 ZIELIŃSKI Artur 1966 WARSZAWA MAZOWIECKIE
13-16. 149 DZIDA Henryk 1964 BIAŁOGARD ZACHODNIOPOMORSKIE
041 WOJEWÓDZKI Tomasz 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE
134 LIBURA Tomasz 1972 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE
JASKULSKI Grzegorz 1965 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE
17-24. 061 BREŃSKI Remigiusz 1968 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE
163 MĄDRY Robert 1972 OSTRZESZÓW WIELKOPOLSKIE
055 BERKA Ryszard 1972 NAKŁO NAD NOTECIĄ KUJAWSKO-POMORSKIE
010 SOBKÓW Zbigniew 1969 STRZELIN DOLNOŚLĄSKIE
STĘPIEŃ Krzysztof 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE
166 LIPOWSKI Daniel 1970 ROGÓŹNO KUJAWSKO-POMORSKIE
101 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE
035 OKONEK Bogusław 1972 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE
25. 091 BOSSOWSKI Artur 1971 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE
26. 075 BARAN Robert 1972 LUBARTÓW LUBELSKIE
27-28. 156 PIETRZAK Dariusz 1969 NIESŁUCHOWO MAZOWIECKIE
140 PODKAŃSKI Marcin 1970 RADOM MAZOWIECKIE
29-30. 037 MUSIALIK Tomasz 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE
OKRUCH Jarosław 1970 WOŁOMIN MAZOWIECKIE
31-32. 141 MAĆKIEWICZ Jacek 1966 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE
097 RÓŻYŃSKI Robert 1971 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE
33-36. 044 ŁUCZAK Zbigniew 1970 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE
129 MATEJEK Mariusz 1970 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE
118 DURKA Sławomir 1972 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE
151 PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE
37-39. PRÓCHNICKI Bogdan 1964 OSTRÓDA WARMIŃSKO-MAZURSKIE
160 IWANICKI Sebastian 1971 SIEMOŃ KUJAWSKO-POMORSKIE
SIUDZIŃSKI Włodzimierz 1964 IŁAWA WARMIŃSKO-MAZURSKIE
40-43. 099 ŚWIĄTEK Dariusz 1970 RADOM MAZOWIECKIE
170 POLITOWSKI Jarosław 1970 PŁOCK MAZOWIECKIE
KOWALEWSKI Sławomir
158 TRZYMKOWSKI Sławomir 1972 ŁUBIANKA KUJAWSKO-POMORSKIE

- kategoria 50-59 lat (roczniki 1954-1963)
1. 144 NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE
2. 154 POTRYKUS Wojciech 1959 LĘBORK POMORSKIE
3-4. CZYCZEL Tadeusz 1960 OSTRÓDA WARMIŃSKO-MAZURSKIE
162 KASTRAU Zenon 1959 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE
5-6. MERKUSHEV Alexander 1958 KALININGRAD ROSJA
080 KACZOREK Marek 1963 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE
7-8. 069 BARTYCHA Dariusz 1962 BISKUPIEC WARMIŃSKO-MAZURSKIE
165 KRYSZCZUK Stanisław 1960 JAWIDZ LUBELSKIE
9-12. 094 WĘGROWICZ Wojciech 1956 OTWOCK MAZOWIECKIE
072 KOSEWSKI Witold 1961 DĄBRÓWNO WARMIŃSKO-MAZURSKIE
112 KORCZAK Tomasz 1962 PŁOCK MAZOWIECKIE
092 MOROZ Artur 1963 RADOM MAZOWIECKIE
13-16. 087 ZŁAKOWSKI Wiesław 1962 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE
131 JURGOŃSKI Tomasz 1960 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE
098 JAŚKIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE
089 HATAŁA Bohdan 1961 IŁAWA WARMIŃSKO-MAZURSKIE
17-24. 109 PĘDA Leszek 1957 WARSZAWA MAZOWIECKIE
138 JAGIEŁKA Jarosław 1961 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE
023 ŻYLIŃSKI Kazimierz 1963 KRASNOPOL PODLASKIE
014 SZUMLAS Adam 1959 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE
164 WIDYŃSKI Janusz 1963 WANDZIN LUBELSKIE
OKUNIEWICZ Tomasz
153 RYBACZEK Marek 1963 LĘBORK POMORSKIE
088 RATYŃSKI Wojciech 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE
25-32. 136 WITERSKI Krzysztof 1961 RADOM MAZOWIECKIE
009 DOBRZELECKI Bogusław 1954 GDYNIA POMORSKIE
057 TALAROWSKI Jarosław 1959 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE
045 CIESIELSKI Robert 1962 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE
150 PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE
025 ORŁÓW Janusz 1957 KRASNOPOL PODLASKIE
064 SKROCKI Dariusz 1957 KWIDZYN POMORSKIE
063 PIWOWARSKI Krzysztof 1954 WARSZAWA MAZOWIECKIE
33. 030 PATER Edward 1958 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE
34. 120 GŁODEK Andrzej 1960 KŁOCZEW LUBELSKIE
35-36. 148 WITKOWSKI Andrzej 1958 BIAŁOGARD ZACHODNIOPOMORSKIE
BIEDZIUK Antoni 1959 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMORSKIE
37-38. 113 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE
128 ZBYLUT Władysław 1956 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE
39-40. 003 GRAJKOWSKI Jan 1955 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE
WITKOWSKI Waldemar 1958 MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMORSKIE
41-44. 046 BIAŁKOWSKI Ryszard 1958 WARSZAWA MAZOWIECKIE
079 STEFAŃCZYK Bogusław 1963 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE
MICHAŁOWSKI Władysław 1962 LIDZBARK WARMIŃSKI WARMIŃSKO-MAZURSKIE
026 GUZIŃSKI Mirosław 1962 RADOM MAZOWIECKIE
45-48. SKRĘTKOWSKI Wiesław
BUSZ Grzegorz
038 LUDWICKI Jacek 1963 KOMORÓW MAZOWIECKIE
106 MELLER Kazimierz 1960 PŁĄCHAWY KUJAWSKO-POMORSKIE
49-53. 086 ŻUKOWSKI Jerzy 1955 SOKÓŁKA PODLASKIE
KUCHARSKI Leszek 1959 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE
159 KRAUSE Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE
WOJSZ Waldemar
KRAJNIK Ryszard
54. TADAJEWSKI Henryk 1958 OSTRÓDA WARMIŃSKO-MAZURSKIE

kategoria 60-64 lat (roczniki 1949-1953)
1. 155 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 SIEDLCE MAZOWIECKIE
2. 167 ŻUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE
3-4. STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE
095 WOŹNIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE
5-6. SIELSKI Janusz 1952 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE
011 PRUSIŃSKI Henryk 1953 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE
7-8. 152 ŻYWOTEK Sylwester 1949 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE
036 JANICKI Stanisław 1950 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE
9-12. 104 OSTROWSKI Wiesław 1952 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE
067 WLEKLIŃSKI Marek 1951 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE
KRAWCZYK Bolesław 1952 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ROZWADOWSKI Adam 1953 SZCZEBRZESZYN LUBELSKIE
13. 103 CYWIŃSKI Roman 1953 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE
14. 142 WOJNARSKI Janusz 1949 GOSTYNIN MAZOWIECKIE
15-16. 143 PRZEWŁOCKI Leszek 1950 PŁOCK MAZOWIECKIE
082 JACKIEWICZ Antoni 1952 SOKÓŁKA PODLASKIE
17-18. 119 PAWŁOWSKI Roman 1950 KĘTY MAŁOPOLSKIE
161 KIELAK Zbigniew 1953 CHEŁMŻA KUJAWSKO-POMORSKIE
19-20. ŻOCHOWSKI Stefan 1953 CIECHANÓW MAZOWIECKIE
BOGDAŃSKI Karol
21. TARKOWIAN Adam 1951 LIDZBARK WARMIŃSKI WARMIŃSKO-MAZURSKIE

- kategoria 65-69 lat (roczniki 1944-1948)
1. 105 DULKOWSKI Franciszek 1946 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE
2. 108 MARKIEWICZ Jan 1946 WARSZAWA MAZOWIECKIE
3-4. 102 RENKEL Edmund 1947 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE
005 OFIARSKI Marek 1947 PRZEMYŚL PODKARPACKIE
5-6. CIOCH Józef 1944 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE
053 PAWLAK Leon 1944 OŚNICA MAZOWIECKIE
7-8. 001 CHARYNEK Jan 1946 ŁEBA POMORSKIE
028 PAWŁOWSKI Lech 1947 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE
9. 047 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 GDAŃSK POMORSKIE
10. 027 FLESZAR Zygmunt 1947 OSTRÓDA WARMIŃSKO-MAZURSKIE
11-12. KRAJEWSKI Tadeusz 1944 OSTRÓDA WARMIŃSKO-MAZURSKIE
015 DUCZKOWSKI Lech 1945 ŁUKÓW LUBELSKIE
13. HESSELS Anton HOLANDIA

kategoria 70-74 lat (roczniki 1939-1943)
1. 066 GLURA Henryk 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE
2. 050 PIŃSKI Mariusz 1942 GDAŃSK POMORSKIE
3-4. 020 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE
007 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE
5-6. 049 MATRACKI Zygmunt 1941 GDAŃSK POMORSKIE
013 ESKI Roman 1942 WARSZAWA MAZOWIECKIE
7-8. 008 KARCZMARCZYK Mirosław 1940 GDYNIA POMORSKIE
048 BUDREWICZ Benedykt 1943 GDAŃSK POMORSKIE
9. 090 SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE
10. 157 GOSPODARCZYK Wiesław 1939 WARSZAWA MAZOWIECKIE
11-12. KOŁODZIEJ Adam 1940 MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMORSKIE
GLINIECKI Sylwester 1941 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE
13-14. 032 GĘSICKI Marian 1942 DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE
137 TROJANOWSKI Jan 1942 SANDOMIERZ ŚWIĘTOKRZYSKIE
15. PRZYBYSZ Roman

kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1938 i starsi)
1. 051 NOWAK Edward 1936 GDAŃSK POMORSKIE
2. 068 ROSZAK Ryszard 1938 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE
3-4. 135 PYKA Józef 1937 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE
006 HNYDA Adam 1938 ŚWIERKLANIEC ŚLĄSKIE
5-6. 133 PIASECKI Tadeusz 1936 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE
JAGNIĄTKOWSKI Wiesław 1938 WARSZAWA MAZOWIECKIE
7-8. 043 GROMADZKI Zbigniew 1936 GDYNIA POMORSKIE
012 DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE
9. HANCKO Bolesław 1931 WARSZAWA MAZOWIECKIE
10. 019 SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE
11-12. 054 FALKOWSKI Grzegorz 1938 PŁOCK MAZOWIECKIE
SIELSKI Ryszard 1937 WARSZAWA MAZOWIECKIE
13. 059 CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE

gra podwójna - turniej pokazowy z udziałem 16 par
1. GRZELAK Ryszard / RUBINSHTEYN Georgy
2. PAGA Paweł / WIECZERZAK Jacek
3-4. BARTYCHA Dariusz / UNRUH Marek
MUSIALIK Tomasz / RÓŻYŃSKI Robert
5-8. WĘGROWICZ Wojciech / ZIELIŃSKI Artur
PATER Edward / SZUMLAS Adam
BOSSOWSKI Artur / ZŁAKOWSKI Wiesław
GUMIŃSKI Grzegorz / PALIWODA Zdzisław
9-16. STRZAŁKA Marian / NOWAKOWSKI Witold
BERKA Ryszard / OKONEK Bogusław
CIESIELSKI Robert / STEFAŃCZYK Bogusław
PALUCH Dorota / GUZIŃSKI Mirosław
JAŚKIEWICZ Jacek / ŚWIĄTEK Dariusz
KRÓLASIK Mariola / TALAROWSKI Jarosław
KOSEWSKI Witold / CZYCZEL Tadeusz
KUCHARSKI Leszek / PROTAS Jacek

opracował Marek Przybyłowicz Zastępca Sędziego Głównego Agata BIESAGA Sędzia Główny Zbigniew ZALESIŃSKI
Komentarze
czkamyk dnia wrzesień 17 2012 22:50:49
W związku z:

- niesportowym zachowaniem Kol. Dariusza ŚWIĄTKA polegającym na notorycznym nadużywaniu alkoholu podczas zawodów z cyklu Grand Prix Polski Weteranów;

- dyskwalifikacją Kol. Dariusza ŚWIĄTKA z sobotnich zawodów 1 Turnieju Grand Prix Polski w Lidzbarku Warmińskim na podstawie decyzji Sędziego Głównego Pana Zbigniewa ZALESIŃSKIEGO;

- incydentem w nocy z 14/15 września 2012 roku w Hotelu Przy Bramie, w wyniku którego poszkodowanym został Kol. Jan MOLĘDA;

- wnioskiem jednego z członków Rady Weteranów o wykluczenie Kol. Dariusza ŚWIĄTKA z zawodów weteranów w sezonie 2012/2013 -

- w dniu 16 września 2012 roku Przewodniczący Rady Weteranów zarządził głosowanie:

Kto z Panów Członków Rady Weteranów jest za wykluczeniem Kol. Dariusza ŚWIĄTKA z zawodów weteranów w sezonie 2012/2013?

W głosowaniu wzięło udział 6 członków Rady Weteranów (jeden z Członków Rady Weteranów poprosił o wyłączenie go z tego głosowania): 5 głosów za, 1 głos wstrzymujący się.

Rada Weteranów w dniu 17 września 2012 roku podjęła decyzję o wykluczeniu Kol. Dariusza ŚWIĄTKA z zawodów weteranów w sezonie 2012/2013.

W celu dalszego procedowania decyzja Rady Weteranów zostanie niezwłocznie przekazana Zarządowi Polskiego Związku Tenisa Stołowego.
Adriang dnia wrzesień 25 2012 00:28:10
Poniósł gościa melanż ? :> ładnie smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum