Wyniki 1 turnieju cyklu jesień-zima 2012 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 1 tydzień
Marthinus 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 2 tygodni
FilipU 3 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 54.166.130.157

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Go¶ci
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 1 tydzień
Marthinus 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 2 tygodni
FilipU 3 tygodni
Mamasita 5 tygodni
Janosik 5 tygodni
tomekjez14 tygodni
alek15 tygodni
BOCHMAR22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 1 turnieju cyklu jesień-zima 2012
Cykl jesień-zima 2012 Podwawelskie Grand Prix1. Mariusz Bochenek 55
2. Jacek Skalda 52
3. Adam Molenda 49
4. Janusz Seweryn 46
5-6. Paweł Konstantyn 43
Jan Pasieczny 43
7-8. Krzysztof Zalewski 40
Antoni Wojciaczyk 40
9-12. Jakub Biel 37
Dariusz WoĽny 37
Jerzy Szczebak 37
Krzysztof Kapik 37
13-16. Bogdan Palczyński 34
Paweł Stach 34
Józef Knapczyk 34
Stanisław Kurdziel 34
17-24. Alojzy Nowak 31
Paweł ¦lazyk 31
Tadeusz Szymoniak 31
Maciej Gonet 31
Jakub Bieńczycki 31
Łukasz Bieńczycki 31
Michał Krasny 31
Paweł Kaliszczak 31
25-26. Szymon Gonet 28
Krzysztof Petka 28
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum