Wyniki 2 turnieju cyklu wakacje 2012 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer03:27:46
Janosik 6 dni
BOCHMAR 6 dni
FilipU 2 tygodni
doktorek 3 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.227.6.156

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 661
Posty na Forum 2133
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1322
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6561
Ostatnio Widziani
losfer03:27:46
Janosik 6 dni
BOCHMAR 6 dni
FilipU 2 tygodni
doktorek 3 tygodni
Holly 6 tygodni
Marthinus 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 2 turnieju cyklu wakacje 2012
cykl wakacje 2012 Podwawelskie Grand Prix1. Tomasz Janik 51
2. Wiesław Rygiel 48
3. Adrian Gadawski 45
4. Angelika Janik 42
5-6. Krzysztof Kapik 39
Krzysztof Zalewski 39
7-8. Damian Dąbrowski 36
Jacek Skalda 36
9-12. Stanisław Kurdziel 33
Jakub Biel 33
Michał Bujak 33
Dariusz Woźny 33
13-16. Józef Knapczyk 30
Bogdan Palczyński 30
Ryszard Woźniak 30
Mateusz Kuliś 30
17-21. Igor Muzalow 27
Krasny 27
Sławomir Bzowy 27
Radosław Morek 27
Sandra Kozioł 27
22. Janusz Seweryn 24
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 Woźniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Marthinus
29/11/2017 17:29
1 Luha 2 Jedynak 3 SzymoniK 4 Boroń 5-6 Kurdziel, Wala 7-8 Przeździk, Janik 9-12 Dymek, Taler, Mikrut, Lenart

Archiwum