Zmiany w III lidze ? - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

FilipU 2 dni
losfer 3 dni
doktorek 5 dni
Blady 5 tygodni
Marthinus 5 tygodni

Gości Online: 10

Twoje IP to: 54.234.227.202

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 705
Posty na Forum 2180
Komentarzy 4585
Księga Gości
Newsy 1372
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6649
Ostatnio Widziani
FilipU 2 dni
losfer 3 dni
doktorek 5 dni
Blady 5 tygodni
Marthinus 5 tygodni
Holly 5 tygodni
Mamasita 9 tygodni
Janosik12 tygodni
farokh14 tygodni
tomekjez27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-04-2019 08:54
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 25-03-2019 16:46
PustaMiska - akcja charytatywna
Zmiany w III lidze ?
3 Liga Tenis StołowyWiem że jest pomysł związku (prowadzącego rozgrywki) aby w III lidze grać systemem II ligi czyli 10 gier podział na 1 i 2 stół.
Czy jest to dobry pomysł ?
Podyskutujcie aby ułatwić podejmowanie decyzji związkowi, innymi słowy chyba lepiej w myśl zasady NIC O NAS BEZ NAS.
Komentarze
czkamyk dnia czerwiec 04 2012 21:31:00
Jeśli będzie taki jak na Śląsku w 2 lidze... bez rankingu.Czy w takim wypadku sędziom trzeba będzie płacić tyle samo?
Związek jest tak zakręcony że chyba się sam udusi smiley
P.S.
Zgodnie z regulaminem ................ i znów się znajdzie jakiś "mądry" który będzie moim adwersarzem smiley
FilipU dnia czerwiec 05 2012 08:51:42
Tak się zastanawiam czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem jeżeli przy zmianie systemu powiększyć III ligę do 14 drużyn. Teraz przy obecnym systemie zawodnicy rozgrywaja około 40 partii w sezonie ligowych( maksymalnie 60 meczów zagrał Obrochta z Nowego targu). Po takiej zmianie przy pozostawieniu 12 drużyn i podziale na grupę awansującą i spadkową zawodnik może maksymalnie zagrac 32 mecze. Zwiększając ligę do 14 zespołów i dzieląć ją 7+7 mamy 19 meczów ligowych( 20 terminów ligowych) czyli o 3 więcej niż dotychczas. Zawodnik może zagrać maksymalnie 38 partii. Jestem za powiększeniem ligi ze względu na ogrywanie młodych zawodników. Z terminami nie powinno być problemu II liga też ma byc powiększona. Sezon można przedłużyć do końca kwietnia a baraże zgrać w maju. Reasumując jestem za powiekszeniem ligi tylko wtedy gdy zmieniony zostanie system rozgrywania meczów do 10 gier. Według mnie taka zmiana powinna poczekać rok a potem powinno być to zmienie. Żeby było zgodnie z regulaminem III ligi. Czyli powinno to wejść w życie na początku sezonu 2013/14
tomo dnia czerwiec 05 2012 11:32:12
Drogi Filipu)) nie kuknąłeś przy obliczeniach na nas "wschodniaków"-a to błąd, ponieważ nie 60 partii jest maximum w III lidze wschodniej a 80 (nie liczyłem partii barażowych do tej liczby).Vide np. Gruchała lub Głąb. Osobiście (mówie tylko o swoim zdaniu) nie mam akurat nic na przeciw powiększeniu III ligi. Ale jeśli piszesz o "ogrywaniu się" młodych, dlaczego optujesz za rozgrywaniem tylko 10 gier?? Jedno przeczy drugiemu. Ja głosowałbym za utrzymaniem rozgrywania 18 partii w meczu-czyli pozostawieniu starego systemu -wtedy jest możliwość pogrania i ogrania "do woli" pozdrawiamsmiley
FilipU dnia czerwiec 05 2012 11:51:07
Drogi Tomo Ty nie wczytałeś się w wiadomość napisaną przez doktorka że zwiąek chce zmienić system to po pierwsze po drugie u nas na zachodziie sie gra do 10 punkty lub 18 part stad wyszło 60 partii a nie osięmdziesiąt jak u waszych maratończyków. Też jestem za utrzymaniem status qou. Ale jask zmieniać to tak jak proponuję również pozdrawiam
doktorek dnia czerwiec 05 2012 12:28:19
Moim zdaniem dotychczasowy system III ligi (zachód) wymaga wyrównanej drużyny z możliwością tzw. ogrywania "młodych" (wysokie prowadzenie lub odwrotnie). Ciężko wygrać mecz jeśli posiada się dwóch, nawet mistrzów świata, Strategia przed meczem tzw. czucie jak się ustawić ma znaczenie, czasami bardzo duże.
System II-go ligowy jest szybki, zabierający mało czasu. Automatycznie nie ma kiedy dokonać zmian "szkoleniowych" lub "towarzyskich" .
KOLEJARZ dnia czerwiec 05 2012 13:25:52
Moim skromnym zdaniem trzeba wszystkie szczeble rozgrywek rozgrywać jednym systemem,a nie jak to ma teraz miejsce.5 liga gra 3 zawodnikami,4 liga podział na stół 1 i 2 bez rankingu,3 liga 4 zawodników i każdy z każdym ale kto pierwszy zdobędzie 10 zwycięstw.Filip co do powiększenia 3 ligi do 14 drużyn jest to zły pomysł już ten sezon pokazał że jest przekładane za dużo meczy i pod koniec sezonu jest duży problem z rozegraniem tych meczy.Spadnie też poziom rozgrywek na każdym szczeblu.
Moim zdaniem te ligi które są pod kuratela KOZTS powinny grać systemem 3 ligi ale w regulaminie powinno być zapisane że w składzie i musi grać junior lub kadet,tak samo w deblu musi grać junior lub kadet.Patrząc teraz to nie ma młodego narybku tylko zawodnicy zmieniający kluby,a jak się wprowadzi zapis o grze juniora lub kadeta to jest szansa że pojawią się nowe nazwiska w naszej dyscyplinie.Już teraz są próby podebrania sobie zawodników,bo są braki dobrych zawodników.Tak samo powinien powstać jeden regulamin rozgrywek zgodny z regulaminem PZTS a nie jak teraz że nasi włodarze podejmują decyzje sporne według swojego uznania i kolesiostwa,a regulamin maja za nic.
doktorek dnia czerwiec 05 2012 22:36:20
A może obowiązkowa gra weterana smiley Nie mając "młodego" zdolnego skazywać na porażkę i związany z tym stres, zniechęcać do dalszej gry. Motywują w tym wieku wygrane a nie ciągłe przegrane. Będąc pod przymusem wystawi się kogokolwiek byle by była sztuka, czy tak ma być. Czy np.Kapik dwa lata temu był gotowy do gry w III lidze ? Obstawiam że jeśli byłby taki przepis wówczas nie byłby w tym miejscu gdzie jest teraz.
czkamyk dnia czerwiec 06 2012 06:35:52
Patrząc na grę na dwa stoły w 4 lidze krakowskiej trzeba stwierdzić że trzeba mieć 4 wyrównanych dobrych zawodników by myśleć o wysokim miejscu w tabeli.Zdaję sobie sprawę że obecnie mając słabszego zawodnika w 3 lidze ustawia się go tak by grał jak najmniej pojedynków.Tu można stwierdzić że podnosi się umiejętności gdy gra się z najlepszymi a poprzedni system nie pozwalał na to.W 3 lidze można było odpuścić mecz bo koledzy nadrabiali , natomiast w grze na dwa stoły już tego nie ma- gdy odpuści ktoś jeden mecz to robi się gorąco i nerwowo.
Oczywiście są zalety i wady, z pewnością jednak mecz trwa o wiele krócej.
Jakby nie patrzeć ujednolicenie powinno być takie same dla wschodnie i zachodniej grupy.
FilipU dnia czerwiec 08 2012 08:31:32
W sprawie juniora w drużynie jestem przeciwko obowiązku gry.Oto moje argumenty zadałem sobie chwilkę trudu przeanalaizować jak wygląda sytuacja na Podkarpaciu gdzie obowiązek gry juniora w drużynie wystepuje. Na 12 drużyn tylko w jednej druzynie junior miał korzystny bilnas a w dwóch juniorzy mieli ciut gorzej niż 50/50. W pozostałych przypadkach juniorzy mieli bardzo niewielką liczbę zwycięstw.
W naszej 3 lidze w pięciu druzynach nie występowali juniorzy( LachowiceI, Myslenice, PodwawelskiII, Zakopane,Spytkowice)
Natomiast jak rzuci się okime na ranking wśród juniorów wystepujących w naszej lidze to czterech z nich miało więcej zwycięstw niż porażek:Giza,Kapik,Magulski,Smuga) a trzech miało ciut ponizej 50/50 (Skowron,Wąsik, Giza)
Suma sumarum juniorów grających na stale w podstawowym składach było tyle samo co w posiadające taki obowiązek podkarpaciu. Jednak poziom"naszych juniorów" był zdecydowanie lepszy. Reasumując jestem za ogrywaniem młodzieży, ale nie za pomocą sztucznych granic.
Teraz co do systemu który teraz obowiązuje aby wygrać mecz potrzeba było minimum 3 punktującyh bardzo dobrze oraz wygrac debel. Deble stanowiły przy założeniu że średnio rozgrywa się 15 parti jakieś 13%
W systemie IV i II ligowym ważnym elementem są deble, które mogą spodowować przegranie meczu. Mamy 8 singli i dwa deble( 20% punktów mozliwych do zdobycia w meczu). To jest zasadnicza róznica między oboma systemami.
Kolejarzu sam sobie odpowiedziałeś na moja propozycję powiększenia ligi
Filip co do powiększenia 3 ligi do 14 drużyn jest to zły pomysł już ten sezon pokazał że jest przekładane za dużo meczy i pod koniec sezonu jest duży problem z rozegraniem tych meczy.

Odpowiedziałeś w ten sposób:
Tak samo powinien powstać jeden regulamin rozgrywek zgodny z regulaminem PZTS a nie jak teraz że nasi włodarze podejmują decyzje sporne według swojego uznania i kolesiostwa,a regulamin maja za nic.

Wystarczy przestrzegać regulamin tz nie wolno przekładać meczów z byle powodu. Albo wprowadzic nowy zapis przełozenie meczu jest możliwe pod warunkiem, że obie drużyny wyznaczają nowy termin a nie przekładają na tzw do ustalenia.
czkamyk dnia czerwiec 08 2012 13:18:19
Przekładanie meczu powinno być gdy jest powód zgodny z regulaminem rozgrywek.Przełożenie może być możliwe , ale mecz musi być rozegrany przed następną kolejką ligową. Jeśli koniecznie chcemy dać młodego do składu to może być pierwszym rezerwowym.W razie zmiany jako pierwszy może wejść do gry.
Filip
czkamyk dnia czerwiec 08 2012 13:19:33
Filip czy nie uważasz że czasem jest tak że przekłada się dany mecz bo zawodnik wyleciał na wczasy do ciepłych krajów ? smiley
KOLEJARZ dnia czerwiec 10 2012 17:41:57
Filip to gdzie ten junior ma się ogrywać i podnosić swoje umiejętności jak nie grą w 3 lidze.Taki zapis widniał Filip bardzo dawno temu jak Ty miałeś 2 latka i zdawał egzamin pojawiło się wtedy bardzo dużo młodych zawodników. Jak zauważyłem zawsze jesteś przygotowany ale popatrz na swoje podwórko.Macie bardzo dobrych kadetów którzy w 4 lidze graja bardzo długo i już nic więcej tam nie osiągną i już powinni grać w 3 lidze żeby podnosić swoje umiejętności.Bardzo dobrą robotę robią w Podwawelskim w tej kwestii.Tak samo u nas w tym sezonie dojdzie do 3 ligi Sebastian który jest kadetem,gdzie bardzo dużo robił punktów w 4 lidze.Co do 14 drużyn jest to kwestia umowna można i zrobić nawet 16 drużyn lub 18,ale czy ma to sens.Jak zauważyłem chcecie jak co roku ułożyć tak ligi żeby Wam pasowały do Waszej koncepcji.Moim zdaniem wszystkie ligi powinny mieć jeden system rozgrywek i jeden regulamin.Najlepszym systemem jest system 3 ligi i z grą juniora lub kadeta.
doktorek dnia czerwiec 10 2012 19:48:17
Żeby się ogrywali juniorzy nie musi być przymus gry, jeśli któryś klub posiada takiego juniora, gotowego do gry, to go wstawia.
Pod przymusem gry juniora może się okazać że w następnym sezonie nie będzie mógł grać w III lidze bo spadnie drużyna do niższej ligi. Specjalnie piszę do niższej bo nie ma pewności czy ktoś nie zgłosi pomysłu utworzenia (z potrzeby chwili smiley ) w przyszłym sezonie Ligi IV i 1/2 smiley
czkamyk dnia czerwiec 10 2012 21:40:55
Na chwilę obecną żaden z klubów 3 ligi raczej nie posiada dobrego zawodnika do kategorii juniorów, może z kilkoma wyjątkami.Raczej ten pomysł odpada jeśli chodzi o 3 ligę.Można jednak to zrobić w 5 lidze bo gra w niej 3 zawodników a 4 to mógłby być obowiązkowo zawodnik do wieku juniora.Zresztą założenie 5 ligi z tego co pamiętam było takie by w drużynie występował maksymalnie jeden senior-opiekun, osoba która by woziła autem na mecze wyjazdowe.
Może warto by zrezygnować z sędziowania w 1 rundzie? smiley
Tak się znamy że starsi panowie mogli by odpocząć na pół roku od naszego widoku i skupić się na sędziowaniu zawodów wojewódzkich.
FilipU dnia czerwiec 11 2012 10:40:32
Kolejarzu jeżeli junior jest dobry może sie ogrywąc w III lidze ale nie musi to byc usankcjonowane odgórnie. Moim wcześniejszy,m postem chciałem udowodnić że w u nas w trzeciej lidze jest lepszy poziom juniorów niz w III lidze podkarpackiej gdzie obowiązek juniora ma miejsce. Patrzę dalej na swoje podwórko mamy dobrych kadetów i jednego ogrywaliśmy w lidze bez odgórnego przykazu. Generalnie teza że jak w trzeciej lidze jest nakaz grania juniora to poziom juniorów się podnosi nie jest prawdziwa.
Na chwilę obecną wiele klubów w małopolsce posiada juniorów lub młodszych zawodników którzy nadają sie poziomem na III ligę( siedmiu z nich wymieniłem w poprzednim moim poście). Szkoda że YMCa nie ogrywła swoich juniorów w IV lidze bo myślę że B.Ryś ma poziom IV ligowy( przepraszam Czesiu ale dałem argument a'la Kolejarz).
Powtarzam po raz kolejny ja chcę powiększenia ligi nie dla YMCI tylko dla wiekszej ilosci meczów po wprowoadzeniu systemu IV ligowego( dwóch stołów)
Czkamyku z wkacjami to chyba przesadziłeś ale są osby które pracują i dla nich trzeba przekładać mecze.
KOLEJARZ dnia czerwiec 11 2012 11:27:31
Filip ale ja nie napisałem o jakie kluby mi chodzismiley.Filip kogo to interesuje że ktoś pracuje i trzeba przekładać mecz,w regulaminie nie piszę że można z tego powodu przełożyć mecz, od dawna jest terminarz rozgrywek.Po to zespół może liczyć więcej zawodników,jeżeli 1 zawodnik nie może są rezerwowi.Masz rację że B.Ryś jest bardzo dobrym zawodnikiem i śmiem twierdzić że byłby czołowym zawodnikiem 4 ligowym,tylko niech 2 drużyna awansuje do 4 ligi przy stołach a nie jak ma to teraz miejsce,próba załatwiania to pod stołem.Jak wcześniej napisałem nawet nie mogą grać w barażach bo przez cały sezon grali w 3 osobowym składzie.Naprawdę mi ich szkoda bo chłopaki grają bardzo dobrze,i ich miejsce nie jest w 5 lidze,ale przestrzegajmy jakiś norm, przepisów.Takie sytuacje są co roku i myślę żę włodarze KOZTS POWINNI taki system rozgrywek wprowadzić i stworzyć taki regulamin aby wszystko było jasne a nie jak teraz w zależności od humoru lub kaprysu WIELMOŻNYCH PANÓW i WŁADCÓW z KOZTS.
czkamyk dnia czerwiec 11 2012 13:09:40
Bartek Ryś miał grać baraże o 3 ligę, ale niestety ma dorywczą pracę i nie może z nami jechać.
YMCA nie zamierza załatwiać nic pod stołem- liczy na baraż z Contrą lub KSOSem IV bo zapewne KOZTS zredukuje 4 ligę krakowską do 12 zespołów jak brzmi regulamin.
Kolejarzu ja nie naginam przepisów-sam mówiłem na ostatnim sprawozdawczym zebraniu KOZTS o przepisie gry 3 osób w 5 lidze i barażach o 4 ligę, gdy gra w danym zespole 3 zawodników.Tak samo poruszyłem kwestię gry juniora i dałem za przykład ekipę Górnika Wieliczka, który dla mnie prędzej czy później spadłby do 5 ligi- co stało się w obecnym sezonie.
Filip nie przesadzam z wakacjami- nie tylko w trakcie rundy wyjechał Klimas,ale jego to nie dotyczy.Są zespoły które nie wiadomo dlaczego przekładają mecze a tłumaczenie że jest awaria światła to śmiech na sali bo wiem że to kłamstwo było!!
FilipU dnia czerwiec 11 2012 13:14:25
CZesiek policz sobie drużyny a zobaczysz że w przyszłym roku IV liga ma liczyć IV drużyn Porta awansowała jak awansuje YMCA to mamy 11 drużyn. Z V ligi awans Oświęcim to mamy `12 drużyn więc baraz gra albo Wieliczka albo Koźmice to zależy od tego czy awansujecie czy nie. Udział Contry czy KSOSu w barażach jest wykluczony
czkamyk dnia czerwiec 11 2012 17:39:54
Filip a co będzie jak większość zespołów 4 ligi krakowskiej nie zgodzi się na to by Oświęcim grał u nas??!! Mają nasze zespoły do tego prawo gdyż nie jest to zespół z naszego rejonu.Chyba od tego trzeba zacząć zanim odbędą się baraże o 4 ligę krakowską.Może wtedy okazać się że baraże ma grać KSOS IV z kimś z 4 ligi.
Kolejarzu- proszę podać mi punkt regulaminu który mówi że w 5 lidze powinno grać 4 zawodników w sezonie.Mówiłem na sprawozdawczym zebraniu że ligi trzeba ujednolicić jeśli chodzi o ilość grających w jednym meczu.
KrzysiekOlmex dnia czerwiec 11 2012 20:36:57
Ale teraz to jest musztarda po obiedzie Panie Czkamyk, ponieważ Polfin Oświęcim awansował z automatu do 4 ligi. Nic nie da że kluby 4 ligowe się nie zgodzą , oni maja grać w 4 lidze krakowskiej bo tam awansowali. Wszelkie protesty odnośnie ich awansu trzeba było zgłaszać jeszcze zanim zaczeły się rozgrywki 5 ligi w pażdzierniku. Po za tym dochądzą mnie glosy że od nowego sezonu, bedzie zmiana regulaminu, i rejonizacja zniknie. Każda drużyna nowo-awansująca, bądz nowo-przystępująca, do rozgrywek ligowych będzie mogła sobie wybrać dowolnie w którym rejonie chce grać. Nie jest to pewna informacja, ale prawdopodobna. Pozdrawiam
czkamyk dnia czerwiec 11 2012 21:15:09
Ja twierdzę że każda drużyna 4 ligi krakowskiej może wnieść sprzeciw bo ma do tego prawo.Oświęcim grał nie w 4 a w 5 lidze a po "awansie" wcale nie musi grać w 4 lidze krakowskiej.Taka sama ich jest droga do 3 ligi z ligi nowotarskiej.Nie mam tu żadnych ansów do serdecznego mojego byłego sąsiada Michała K. jednak protest może złożyć każdy bo Oświęcim to przynależność do Nowego Targu a zmiana regulaminu może być na przyszły sezon, więc nie ma co rozwlekać szat póki co.
Związek jak na razie dzięki powstaniu Komisji Ligi szaleje,ale są zbyt słabi merytorycznie by utemperować takie osoby jak ja czy inni.
KOLEJARZ dnia czerwiec 12 2012 12:33:58
Czkamyk mi chodzi o baraże a nie o grę w 5 lidze.Możesz grać 3 zawodnikami w 5 lidze ,ale baraże grasz w 4 zawodników ,chyba że awansowałeś z 1 miejsce gdzie awans jest automatyczny.Jak widzę to już Polfin chcecie z naszego rejonu wykopać to wtedy YMCA II awansuje z 1 miejsca ,dobrze to kombinujesz Czkamyk.Jak widzę to już zaczynasz inne drużyny z 4 ligi namawiać do sprzeciwu przeciw Polfinowi.Proponuje aby 4 ligę podzielić na 2 ligi,jedna tylko Krakowska ,2 liga reszta hołoty.Tak jak wczęśniej pisałem. Czkamyk nie umiesz przyjąć z honorem tego że ktoś inny wygrał ligę i awansuje do wyższej ligi,a nie Twoja drużyna.Związek nie jest słaby tylko jest jeszcze system kolesiostwa i układy,jak by tylko przestrzegał regulaminów to Wasze drużyny nie grały by od razu w wyższych ligach Czkamyk jak miało to miejsce parę lat temu i od tego wszystko się zaczęło.
doktorek dnia czerwiec 12 2012 16:24:32
Możecie dyskutować o barażach w temacie baraże ? smiley
FilipU dnia czerwiec 13 2012 07:45:31
Przepraszam doktorku ale muszę odpisać czkamykowi i Kolejarzowi w tym temacie.
Oświęcim awansował z ligi V krakowskiej do IV ligi krakowskiej.
W Nowym Targu, gdyby zgłosili druzynę do ligi graliby w IV lidze i kto wie może dziś świętowaliby by awans. Dlatego przenoszenie Oświęcimia do Nowego Targu uważam, ża niezgodne z regulaminem oraz duchem sportu i zasadą fair play.
Inną kwestią jest to że w regulaminie jest zapis że Oświęcim powinien grać w Nowym Targu i to by trzeba usankcjonować zmieniając regulamin rozgrywek.
Komisja ligi nie szalej podjęła decyzję o przegraniu meczu walkowerem przez Podwawelski i Szczytniki przypilnowała, aby baraże odbyły się tak aby w ligach było tyle drużyn ile ma być zgodnie z regulaminem. Nie było żadnego kolesiostwa
KOLEJARZ dnia czerwiec 13 2012 14:15:42
Filip to jest punkt regulaminu PZTS który jest sprzeczny z tą decyzją którą podjęliście wobec Szczytnik.W terminarzu rozgrywek było napisane że mecz jest o 14.00,i godzina została zmieniona godzinę przed meczem.Jeżeli mówisz mi że nie ma kolesiostwa to sam nie wiesz co piszesz.Jeżeli dalej będzie układać system i regulamin rozgrywek pod siebie to będzie jak jest do tej pory i nie wmawiam mi że nie jesteś za drużynami z Krakowa a szczególnie za YMCA,TAK SAMO JEST Z WŁODARZAMI KOZTS . 2.4.9.12 Godziny rozpoczęcia meczów są ustalone w terminarzu rozgrywek ligowych. W
uzasadnionych przypadkach dopuszcza się moŜliwość zmiany tych godzin. Muszą się one jednak
mieścić w określonych przedziałach czasowych: 11.00 r11; 18.00 w dni powszednie 9.00 - 15.00 w
dni świąteczne. Przy ewentualnej zmianie godziny rozpoczęcia meczu naleŜy kierować się
moŜliwością dogodnego dojazdu druŜyny gości.
doktorek dnia czerwiec 16 2012 12:44:47
Kolejarzu widzę że całe zło to YMCA, twierdzisz że prezes Skrzypek też jest w zmowie z YMCA ?
Do końca chciał rozwiązać wasz konflikt polubownie mimo że dowody wskazywały jednoznacznie że wiedzieliście o której godzinie jest mecz, a tą godziną była 11.
Nie martw się smiley, już niedługo będziesz mógł pisać aż do bólu smiley o KOZTSie i YMCA, ulżysz sobie smiley
KOLEJARZ dnia czerwiec 16 2012 14:22:54
Doktorku w którym momencie napisałem że Prezes Skrzypek jest w zmowie z YMCA.Lubisz pisać nie prawdę,tak samo napisałeś o Piotrowicach.Przytoczyłem tylko paragraf z regulaminu PZTS.Doktorku jak nie wiesz jak było to nie pisz bzdur że Prezes chciał to załatwić polubownie.Tak jak już pisałem wcześniej kluby Krakowskie jak i włodarze naszego związku to jest kółko wzajemnej adoracji.Dla mnie to jest obojętnie kto będzie grał w jakiej lidze,tylko chodzi o pewne zasady.Jak YMCA awansuje do 3 ligi i 2 drużyna z tego klubu do 4 ligi to niech w systemie rozgrywek napiszą o której będą grać,a nie zmieniać w systemie godzinę przed rozpoczęciem meczu.smiley. Zdaję sobie sprawę że takie wytykanie błędów jest nie wygodne dla pewnych osób.
doktorek dnia czerwiec 16 2012 14:46:42
Decyzja wyglądała mniej więcej tak
W sporze YMCA Kraków - Rokicie Szczytniki KOZTS przyznał walkower drużynie YMCA.

Dla przypomnienia chodzi o nie rozegrany mecz IV ligi o wspólnej godzinie, YMCA o 11.00 Rokicie o 14.00. Nic dziwnego że nie spotkali się przy stole, przynajmniej tym do gry w ping-ponga. Prezes KOZTS mediował o rozegranie tego meczu lecz nie odniosło to skutku.

W dużym skrócie decyzja i uzasadnienie KOZTS jest taka:
"Z zebranych dokumentów, korespondencji e-mailowej pomiędzy zainteresowanymi Klubami jak i KOZTS, jak również rozmów telefonicznych, stwierdzamy, że UKS "Rokicie" Szczytniki był skutecznie i w odpowiednim czasie poinformowany o terminie rozpoczęcia meczu."

linkhttp://www.tenisstolowy.eu/news.php?readmore=1004
Dyskusja z Tobą jak dyskusja z prezesem Jarkiem smiley
KOLEJARZ dnia czerwiec 16 2012 18:09:45
Doktorek jeżeli WGiD oraz Prezesowi zależało na rozegraniu tego meczu to dlaczego nie wyznaczyli konkretną datę i godzinę meczu jeżeli 1 nie doszedł do skutku,a mają takie prawo.Gratulacje dla YMCA ZA AWANS DO 3 LIGI.smiley
doktorek dnia czerwiec 16 2012 19:35:06
Dlatego że racja nie była po waszej stronie a chcieli załatwić sprawę polubownie przy stole, YMCA mogła się zgodzić lub nie, wybrała to drugie wyjście. A dlaczego ? Może was nie lubią.
Kończę dyskusje o tym co było w tej sprawie bo nie ma o czym dyskutować.
doktorek dnia czerwiec 23 2012 22:52:23
Czy ktoś kto jest "bliżej" związku ma jakąś wiedzę czy nadal myślą o zmianach w III lidze ?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

FilipU
21/05/2019 11:32
powyżej 16 lat( urodzeni 2003 i starsi) Turniej otwarty nie potrzebna licencja pzts Opłaty: do lat 16 brak wpisowego, powyżej 16 wpisowe 5 zł

FilipU
21/05/2019 11:31
serdecznie zapraszam na otwarte Mistrzostwa KSOS w sobotę 25.05 2019 ul Francesco Nullo 23. Sala otwarta od 9.00. Kategorie do lat 12( rocznik 2007 i młodsi) od 13 lat( rocznik 2006) ; do lat15 (ro

losfer
20/05/2019 07:14
Żyję, żyję smiley - zaraz wpiszę :-p

doktorek
17/05/2019 21:08
Czy przez ostatni miesiąc grał ktoś na Podwawelskim ? Cisza na stronie. Losfer chyba żyje bo widziałem obecność na ostatnich weteranach. Ziobro ciśnie i nie ma czasu na pisanie

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

Archiwum