Końcowa klasyfikacja Drużynowego i Indywidualnego Pucharu Polski Młodzików - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 4 dni
FilipU 1 tydzień
alek 4 tygodni

Gości Online: 8

Twoje IP to: 54.81.139.56

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 653
Posty na Forum 2124
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1312
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6554
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 4 dni
FilipU 1 tydzień
alek 4 tygodni
czkamyk 4 tygodni
Blady 5 tygodni
Adriang 7 tygodni
Yanek 9 tygodni
doktorek12 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-10-2017 09:28
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 04-10-2017 16:03
PustaMiska - akcja charytatywna
Końcowa klasyfikacja Drużynowego i Indywidualnego Pucharu Polski Młodzików
Końcowa klasyfikacja Drużynowego i Indywidualnego Pucharu Polski Młodzików
Rzeszów 18-20.05.2012

KLASYFIKACJA GIER POJEDYNCZYCH MŁODZICZEK
1 SZCZUKA AGATA 28.12.00 LUKS Chełmno Kujawsko-Pomor. 170
2 HENNIG KATARZYNA 30.08.99 LUKS Chełmno Kujawsko-Pomor. 157
3-4 CIURA ALEKSANDRA 09.05.99 MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl. Dolnośląskie 145
WĘGRZYN ANNA 09.01.01 MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl. Dolnośląskie 145
5-8 MIKLASZEWSKA MAJA 29.06.01 UKS KOSYNIER Sobowidz Pomorskie 127
ZIEMKIEWICZ WIKTORIA 01.04.00 GLKS Nadarzyn Mazowieckie 127
WĘGRZYN KATARZYNA 09.01.01 MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl. Dolnośląskie 127
KOSMAL KINGA 16.08.99 KS SPEKTRUM Słopnice Małopolskie 127
9-12 ŚLĄZAK JULIA 18.06.99 MKS JEDYNKA Łódź Łódzkie 108
MAŃKIEWICZ MAJA 28.07.99 LUKS "WARMIA" Lidzbark Warm. Warm.-Mazurskie 108
UCHNAST AGATA 24.07.99 MKS ROKITA Brzeg Dolny Dolnośląskie 108
JANIK ANGELIKA 09.01.00 KS PODWAWELSKI Kraków Małopolskie 108
13-16 BRAŚ JULIA 22.04.00 KTS Mysłowice Śląskie 90
KASZUBA EWELINA 04.02.00 UKS WARTA Kostrzyn N/O Lubuskie 90
KOŁODZIEJ EWA 05.04.99 KS SPEKTRUM Słopnice Małopolskie 90
KOZUBEK MAGDA 14.12.99 LZS VICTORIA Chróścice Opolskie 90
17-24 PYTEL SARA 12.01.99 LKS OLIMPIA Bucze Małopolskie 75
BRZĘCZEK ELIZA 16.02.00 GLKS Nadarzyn Mazowieckie 75
RICHERT WERONIKA 07.02.99 MRKS Gdańsk Pomorskie 75
KOLCZYK ADRIANNA 14.02.00 KTS MOKSIR Zawadzkie Opolskie 75
ZAKRZEWSKA AGATA 16.02.00 GKTS "WIĄZOWNA" Wiązowna Mazowieckie 75
ŁEBEK ALICJA 29.03.99 KS "UNIA" Lubiszyn-Tarnów Lubuskie 75
PELCZAR WERONIKA 09.08.01 KKTS Krosno Podkarpackie 75
BORSZOWSKA ALICJA 09.03.99 GLKS ORLĘTA Krosnowice Dolnośląskie 75
25-32 WITKOWSKA JULIA 10.07.99 MRKS Gdańsk Pomorskie 60
DZIADKOWIEC ANETA 28.03.99 LUKS Chełmno Kujawsko-Pomor. 60
JANUŚ KAROLINA 23.03.99 MOSM Tychy Śląskie 60
KOCOŃ SANDRA 22.03.00 LUKS Chełmno Kujawsko-Pomor. 60
WÓJCIK JULIA 12.04.00 LZS VICTORIA Chróścice Opolskie 60
SOKOŁOWSKA JOANNA 15.03.01 UKS KOKIS Kolno Podlaskie 60
MAŚLAK JOANNA 11.11.99 GLKS ORLĘTA Czacz Wielkopolskie 60
BARTOSZEK JULIA 11.06.01 KTS MOKSIR Zawadzkie Opolskie 60

KLASYFIKACJA GIER POJEDYNCZYCH MŁODZIKÓW
1 NALEPA KAMIL 05.02.99 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola Podkarpackie 170
2 KAPIK KRZYSZTOF 03.05.99 KS PODWAWELSKI Kraków Małopolskie 157
3-4 GIERACH JAKUB 28.01.99 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka Łódzkie 145
MAJCHRZAK ADRIAN 08.11.99 KS BOGORIA Grodzisk Maz. Mazowieckie 145
5-8 WALASZEK PRZEMYSŁAW 25.05.00 UKS BOBRY Bobrowniki Lubelskie 127
WŁOSTOWSKI JAKUB 20.06.99 KTS Wysokie Mazow. Podlaskie 127
URBANOWICZ KAMIL 27.07.99 LUKS "WARMIA" Lidzbark Warm. Warm.-Mazurskie 127
LIS DANIEL 17.08.99 UKS Olesno Małopolskie 127
9-12 CHOJNACKI JAKUB 02.01.99 LUKS "WARMIA" Lidzbark Warm. Warm.-Mazurskie 108
STĄPOR RAFAŁ 15.04.99 UKS "SPARTAKUS" Kolbuszowa Grn. Podkarpackie 108
SZCZEPANEK MICHAŁ 05.08.99 UMKS KSIĘŻAK Łowicz Łódzkie 108
KLOCEK KAMIL 26.06.99 PUKS ARKA Łętownia Podkarpackie 108
13-16 MROZIK DAWID 25.06.99 MKS SOKÓŁ Orzesze Śląskie 90
PATEREK KAMIL 08.01.99 KTS Tarnobrzeg Podkarpackie 90
KUCHTA HUBERT 27.03.99 ZKS Drzonków Lubuskie 90
SZALIŃSKI MIKOŁAJ 25.11.00 SSCK HALS Warszawa Mazowieckie 90
17-24 BALCERZAK DAWID 26.01.00 SKTS Słupca Wielkopolskie 75
BARANOWSKI MATEUSZ 31.01.00 MKS LEWART Lubartów Lubelskie 75
KULCZYCKI SAMUEL 09.08.02 GKS GORZOVIA Gorzów Lubuskie 75
KOWAL ADRIAN 06.01.99 PKS KOLPING Jarosław Podkarpackie 75
ŻUK ARKADIUSZ 31.08.99 UKTS "ALFA" Radzyń Podlaski Lubelskie 75
MISZKURKA JAKUB 06.02.01 SSCK HALS Warszawa Mazowieckie 75
BOŻEK PATRYK 08.06.99 GLKS Nadarzyn Mazowieckie 75
PETKA KRZYSZTOF 15.01.99 KS PODWAWELSKI Kraków Małopolskie 75
25-32 KAWIAK KRYSTIAN 27.11.99 MLKS OSTRÓDZIANKAOstróda Warm.-Mazurskie 60
STANISZEWSKI KAMIL 11.04.99 UKS KOSYNIER Sobowidz Pomorskie 60
PIWEK MACIEJ 30.10.00 UKS ORLĘTA SP Bilcza Świętokrzyskie 60
PETAŚ KACPER 15.07.00 MLKS OSTRÓDZIANKAOstróda Warm.-Mazurskie 60
ZAJĄC KACPER 23.05.00 ZKS Drzonków Lubuskie 60
PIÓRO ERYK 10.03.99 MKS TARNOVIA Tarnów Małopolskie 60
DZIADEK KAMIL 21.03.00 GKTS Gdańsk Pomorskie 60
GOTOWALSKI SZYMON 10.06.99 TG SOKÓŁ Gniewkowo Kujawsko-Pomor. 60

KLASYFIKACJA GIER PODWÓJNYCH MŁODZICZEK
1 HENNIG KATARZYNA 30.08.99 LUKS Chełmno Kujawsko-Pomor.
SZCZUKA AGATA 28.12.00 LUKS Chełmno Kujawsko-Pomor.
2 WĘGRZYN ANNA 09.01.01 MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl. Dolnośląskie
WĘGRZYN KATARZYNA 09.01.01 MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl. Dolnośląskie
3-4 KOSMAL KINGA 16.08.99 KS SPEKTRUM Słopnice Małopolskie
JANIK ANGELIKA 09.01.00 KS PODWAWELSKI Kraków Małopolskie

ŚLĄZAK JULIA 18.06.99 MKS JEDYNKA Łódź Łódzkie
PYTEL SARA 12.01.99 LKS OLIMPIA Bucze Małopolskie
5-8 JANUŚ KAROLINA 23.03.99 MOSM Tychy Śląskie
BRAŚ JULIA 22.04.00 KTS Mysłowice Śląskie
UCHNAST AGATA 24.07.99 MKS ROKITA Brzeg Dolny Dolnośląskie
KOŁODZIEJ EWA 05.04.99 KS SPEKTRUM Słopnice Małopolskie
DZIADKOWIEC ANETA 28.03.99 LUKS Chełmno Kujawsko-Pomor.
KOCOŃ SANDRA 22.03.00 LUKS Chełmno Kujawsko-Pomor.
ZIEMKIEWICZ WIKTORIA 01.04.00 GLKS Nadarzyn Mazowieckie
BRZĘCZEK ELIZA 16.02.00 GLKS Nadarzyn Mazowieckie
9-16 PELCZAR WERONIKA 09.08.01 KKTS Krosno Podkarpackie
ZAKRZEWSKA AGATA 16.02.00 GKTS "WIĄZOWNA" Wiązowna Mazowieckie
CIURA ALEKSANDRA 09.05.99 MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl. Dolnośląskie
BORSZOWSKA ALICJA 09.03.99 GLKS ORLĘTA Krosnowice Dolnośląskie
RICHERT WERONIKA 07.02.99 MRKS Gdańsk Pomorskie
WITKOWSKA JULIA 10.07.99 MRKS Gdańsk Pomorskie
KOLCZYK ADRIANNA 14.02.00 KTS MOKSIR Zawadzkie Opolskie
BARTOSZEK JULIA 11.06.01 KTS MOKSIR Zawadzkie Opolskie
MAŃKIEWICZ MAJA 28.07.99 LUKS "WARMIA" Lidzbark Warm. Warm.-Mazurskie
SOKOŁOWSKA JOANNA 15.03.01 UKS KOKIS Kolno Podlaskie
KASZUBA EWELINA 04.02.00 UKS WARTA Kostrzyn N/O Lubuskie
ŁEBEK ALICJA 29.03.99 KS "UNIA" Lubiszyn-Tarnów Lubuskie
WÓJCIK JULIA 12.04.00 LZS VICTORIA Chróścice Opolskie
KOZUBEK MAGDA 14.12.99 LZS VICTORIA Chróścice Opolskie
MAŚLAK JOANNA 11.11.99 GLKS ORLĘTA Czacz Wielkopolskie
MIKLASZEWSKA MAJA 29.06.01 UKS KOSYNIER Sobowidz Pomorskie

KLASYFIKACJA GIER PODWÓJNYCH MŁODZIKÓW
1 NALEPA KAMIL 05.02.99 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola Podkarpackie
KAPIK KRZYSZTOF 03.05.99 KS PODWAWELSKI Kraków Małopolskie
2 URBANOWICZ KAMIL 27.07.99 LUKS "WARMIA" Lidzbark Warm. Warm.-Mazurskie
CHOJNACKI JAKUB 02.01.99 LUKS "WARMIA" Lidzbark Warm. Warm.-Mazurskie
3-4 STĄPOR RAFAŁ 15.04.99 UKS "SPARTAKUS" Kolbuszowa Grn. Podkarpackie
PATEREK KAMIL 08.01.99 KTS Tarnobrzeg Podkarpackie
KOWAL ADRIAN 06.01.99 PKS KOLPING Jarosław Podkarpackie
KLOCEK KAMIL 26.06.99 PUKS ARKA Łętownia Podkarpackie
5-8 BOŻEK PATRYK 08.06.99 GLKS Nadarzyn Mazowieckie
SZCZEPANEK MICHAŁ 05.08.99 UMKS KSIĘŻAK Łowicz Łódzkie
MROZIK DAWID 25.06.99 MKS SOKÓŁ Orzesze Śląskie
GOTOWALSKI SZYMON 10.06.99 TG SOKÓŁ Gniewkowo Kujawsko-Pomor.
LIS DANIEL 17.08.99 UKS Olesno Małopolskie
PETKA KRZYSZTOF 15.01.99 KS PODWAWELSKI Kraków Małopolskie
KAWIAK KRYSTIAN 27.11.99 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda Warm.-Mazurskie
PETAŚ KACPER 15.07.00 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda Warm.-Mazurskie
9-16 KUCHTA HUBERT 27.03.99 ZKS Drzonków Lubuskie
ZAJĄC KACPER 23.05.00 ZKS Drzonków Lubuskie
BALCERZAK DAWID 26.01.00 SKTS Słupca Wielkopolskie
STANISZEWSKI KAMIL 11.04.99 UKS KOSYNIER Sobowidz Pomorskie
MISZKURKA JAKUB 06.02.01 SSCK HALS Warszawa Mazowieckie
SZALIŃSKI MIKOŁAJ 25.11.00 SSCK HALS Warszawa Mazowieckie
MAJCHRZAK ADRIAN 08.11.99 KS BOGORIA Grodzisk Maz. Mazowieckie
DZIADEK KAMIL 21.03.00 GKTS Gdańsk Pomorskie
WŁOSTOWSKI JAKUB 20.06.99 KTS Wysokie Mazow. Podlaskie
WALASZEK PRZEMYSŁAW 25.05.00 UKS BOBRY Bobrowniki Lubelskie
PIÓRO ERYK 10.03.99 MKS TARNOVIA Tarnów Małopolskie
PIWEK MACIEJ 30.10.00 UKS ORLĘTA SP Bilcza Świętokrzyskie
ŻUK ARKADIUSZ 31.08.99 UKTS "ALFA" Radzyń Podlaski Lubelskie
BARANOWSKI MATEUSZ 31.01.00 MKS LEWART Lubartów Lubelskie
GIERACH JAKUB 28.01.99 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka Łódzkie
KULCZYCKI SAMUEL 09.08.02 GKS GORZOVIA Gorzów Lubuskie

KLASYFIKACJA GIER DRUŻYNOWYCH MŁODZICZEK
1 LUKS I KUJAWSKO-POMOR. HENNIG SZCZUKA
CHEŁMNO 1250 KATARZYNA AGATA
2 MRKS POMORSKIE RICHERT WITKOWSKA JEDLIKOWSKA
GDAŃSK 1150 WERONIKA JULIA JULIA
3 MLKS ŚNIEŻNIK DOLNOŚLĄSKIE WĘGRZYN WĘGRZYN CIURA
STRONIE ŚL. 1070 ANNA KATARZYNA ALEKSANDRA
4 LUKS II KUJAWSKO-POMOR. DZIADKOWIEC KOCOŃ
CHEŁMNO 1030 ANETA SANDRA
5-8 MOSM ŚLĄSKIE JANUŚ JANUŚ
TYCHY 920 KAROLINA WERONIKA
LZS VICTORIA OPOLSKIE WÓJCIK KOZUBEK
CHRÓŚCICE 920 JULIA MAGDA
KS SPEKTRUM MAŁOPOLSKIE KOSMAL KOŁODZIEJ
SŁOPNICE 920 KINGA EWA
GLKS MAZOWIECKIE ZIEMKIEWICZ BRZĘCZEK BOŻEK
NADARZYN 920 WIKTORIA ELIZA WERONIKA
9-12 LKS OLIMPIA MAŁOPOLSKIE PYTEL CHYL
BUCZE 790 SARA KINGA
KTS MOKSIR OPOLSKIE KOLCZYK BARTOSZEK
ZAWADZKIE 790 ADRIANNA JULIA
UZTS KUJAWSKO-POMOR. ŁOŻYŃSKA GACA
BARCIN 790 AGATA ALICJA
LUKS „WARMIA” WARM.-MAZURSKIE MAŃKIEWICZ GÓRECKA
LIDZBARK WARM. 790 MAJA DOMINIKA
13-15 UKS KOSYNIER POMORSKIE MIKLASZEWSKA WILLNER
SOBOWIDZ 660 MAJA JULIA
KTS ŚLĄSKIE BRAŚ TOMECKA
MYSŁOWICE 660 JULIA JULIA
ULKS TĘCZA MAZOWIECKIE WOJTCZAK PARUSZEWSKA
BUDKI PIASECKIE 660 ALEKSANDRA ALEKSANDRA

KLASYFIKACJA GIER DRUŻYNOWYCH MŁODZIKÓW
1 LUKS „WARMIA” WARM.-MAZURSKIE URBANOWICZ CHOJNACKI
LIDZBARK WARM. 1250 KAMIL JAKUB
2 MLKS OSTRÓDZIANKA WARM.-MAZURSKIE KAWIAK PETAŚ
OSTRÓDA 1150 KRYSTIAN KACPER
3 UKS GIM-TIM 5 PODKARPACKIE NALEPA NIENAJADŁO HAMOT MICHAŁ
STALOWA WOLA 1070 KAMIL JAKUB WIDZ KACPER
4 KTS PODLASKIE WŁOSTOWSKI PISZCZATOWSKI
WYSOKIE MAZOW. 1030 JAKUB PAEŁ
5-8 KS PODWAWELSKI MAŁOPOLSKIE KAPIK PETKA
KRAKÓW 920 KRZYSZTOF KRZYSZTOF
KS BOGORIA MAZOWIECKIE PMAJCHRZAK MICHALCZYK
GRODZISK MAZ. 920 ADRIAN ARTUR
MLUKS DWÓJKA ŁÓDZKIE GIERACH KWAPIŚ
RAWA MAZEWIECKA 920 JAKUB KUBA
SSCK HALS MAZOWIECKIE MISZKURKA SZALIŃSKI GUTOWSKI
WARSZAWA 920 JAKUB MIKOŁAJ KACPER
9-12 GLKS MAZOWIECKIE BOŻEK BUDZIK
NADARZYN 790 PATRYK DANIEL
MKS ROKITA DOLNOŚLĄSKIE WITKOWSKI KOZYRA
BRZEG DOLNY 790 JAKUB MATEUSZ
UKS KOSYNIER POMORSKIE STANISZEWSKI SENDŁAK
SOBOWIDZ 790 KAMIL FILIP
UKS ZALEW ZACHODNIOPOMOR. BLATKIEWICZ SAŁADAJCZYK KOSIŃSKI
STEPNICA 790 BARTOSZ OSKAR DAWID
13-16 UKS PŁOMIEŃ MAŁOPOLSKIE SUŁKOWSKI SUŁKOWSKI
LIMANOWA 660 KACPER BARTOSZ
ZKS LUBUSKIE KUCHTA ZAJĄC PYRTKO
DRZONKÓW 660 HUBERT KACPER MACIEJ
UMKS KSIĘŻAK ŁÓDZKIE SZCZEPANEK GUZEK
ŁOWICZ 660 MICHAŁ MATEUSZ
GKS GORZOVIA LUBUSKIE KULCZYCKI MUSIAŁ KOZŁOWSKI
GORZÓW 660 SAMUEL SEBASTIAN WIKTOR

Opracował: Władysław Chrabąszcz 2012-05-20
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

grzehk
13/11/2017 18:50
Gdy wprowadzi się opłaty za każde przełożenie meczu problem zniknie.

grzehk
13/11/2017 18:48
Jeżeli 5 zawodników z 5 jest na OTK to jeszcze zrozumiałe. Ale mecze przekładają przeważnie drużyny, które mają 15 osób w skladzie

Archiwum