Wyniki II OTK Weteranów - Tenis Stołowy - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady00:57:14
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień

Gości Online: 10

Twoje IP to: 54.81.102.236

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Blady00:57:14
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki II OTK Weteranów - Tenis Stołowy
Turnieje Tenis StołowyKobiety (11 zawodniczek)
Jolanta Szatko-Nowak wygrała grupę eliminacyjną pokonując również Dorote Paluch.
1. PALUCH Dorota - Jastrzębie;
2. LEWANDOWSKA Iwona - Łódź;
3-4. WOJEWÓDKA Małgorzata - Krosnowice;
GREGORCZYK Teresa – Warszawa;
7-8 SZATKO-NOWAK Jolanta - Kraków

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat (43 zawodników)
Z 8-miu grup awansowało po dwóch zawodników.
1. MOLĘDA Jan - Radom;
2. WIELGUS Stefan – Radom;
3-4. SKOWROŃSKI Dariusz - Warszawa; KLECZKOWSKI Adam – Lublin;
5-8. LEWCZUK Mirosław - Chorzów
CIESIOŁKIEWICZ Waldemar - Łódź
STOKLAS Hubert - Warszawa
WIECZERAK Jacek - Bydgoszcz
9-12. SKALDA Jacek - Kraków (ciekawostka bo bez gry)
FOLWARSKI Wojciech - Warszawa
LEWCZUK Dariusz - Chorzów
NOWAKOWSKI Witold - Gliwice
13-16. KALINA Leszek - Łódź
PIECHNIK Roman - Lublin
WITKOWSKI Waldemar - Płock
KORMAN Krzysztof - Toruń


Mężczyźni - kategoria 50-59 lat (26 zawodników)
1. JUSZKO Andrzej - Łódź;
2. WOŹNIAK Marian – Radom;
3-4. BADOWSKI Krzysztof – Żory;
BADZIAK Mirosław – Pabianice;
17-18. REPETOWSKI Zbigniew - Kraków

Mężczyźni - kategoria 60-64 lat (10 zawodników)
1. GAJEK Grzegorz – Warszawa;
2. KURZAK Bronisław - Kielce;
3-4. RENKEL Edmund – Grudziądz;
FINKOWSKI Marian – Lublin;
5-6. PYTKOWSKI Tadeusz - Łowicz;
TOMASZEWSKI Eugeniusz – Leśna Podlaska;
7-8. PTASIŃSKI Janusz – Otwock;
ZGUDKA Edward – Warszawa;
9. KURENKO Sergiusz – Radom;
10. JAGIELSKI Roman – Łowicz;



Mężczyźni - kategoria 65-69 lat (13 zawodników)
1. WYRZYKOWSKI Marian – Świnoujście;
2. ORZECHOWSKI Zdzisław – Łowicz;
3-4. BANASZKIEWICZ Ryszard – Brzeg Dolny;
ESKI Roman – Warszawa;
5-6. GLURA Henryk – Bydgoszcz;
WIATRAK Andrzej – Radom;
7-8. PIĘTA Piotr – Limanowa;
WIECZOREK Stanisław – Lublin;
9-12. JAGNIĄTKOWSKI Wiesław – Warszawa;
ROSZAK Ryszard – Bydgoszcz;
SZOPA Tadeusz – Kraków;
RUCIŃSKI Jerzy – Warszawa;
13. DĄBROWSKI Edward – Warszawa;


Mężczyźni - kategoria powyżej 70 lat (14 zawodników)
1. GORCZYCA Bogusław – Warszawa;
2. HANCKO Bolesław – Warszawa;
3-4. GÓRZYŃSKI Janusz – Warszawa;
MRYC Henryk - Kraków;
5-6. BULA Karol - Piekary;
LESZCZYNA Paweł - Gliwice;
7-8. WOJTCZAK Jerzy - Łódź;
CZEKAJ Teofil - Lublin;

9-12. RAKOWSKI Henryk – Łódź;
WASZAK Edward – Lublin;
CHABIERSKI Czesław – Strzegom;
SZNAJDERSKI Adam – Wrocław;
13-14. MUNIO Hieronim – Lublin;
TARGOSIŃSKI Jan – Warszawa. ur.1915r





Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum