Wyniki II OTK Weteranów - Tenis Stołowy - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.156.39.245

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Gości
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
FilipU 3 tygodni
Mamasita 5 tygodni
Janosik 5 tygodni
tomekjez14 tygodni
alek15 tygodni
BOCHMAR22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki II OTK Weteranów - Tenis Stołowy
Turnieje Tenis StołowyKobiety (11 zawodniczek)
Jolanta Szatko-Nowak wygrała grupę eliminacyjną pokonując również Dorote Paluch.
1. PALUCH Dorota - Jastrzębie;
2. LEWANDOWSKA Iwona - Łódź;
3-4. WOJEWÓDKA Małgorzata - Krosnowice;
GREGORCZYK Teresa – Warszawa;
7-8 SZATKO-NOWAK Jolanta - Kraków

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat (43 zawodników)
Z 8-miu grup awansowało po dwóch zawodników.
1. MOLĘDA Jan - Radom;
2. WIELGUS Stefan – Radom;
3-4. SKOWROŃSKI Dariusz - Warszawa; KLECZKOWSKI Adam – Lublin;
5-8. LEWCZUK Mirosław - Chorzów
CIESIOŁKIEWICZ Waldemar - Łódź
STOKLAS Hubert - Warszawa
WIECZERAK Jacek - Bydgoszcz
9-12. SKALDA Jacek - Kraków (ciekawostka bo bez gry)
FOLWARSKI Wojciech - Warszawa
LEWCZUK Dariusz - Chorzów
NOWAKOWSKI Witold - Gliwice
13-16. KALINA Leszek - Łódź
PIECHNIK Roman - Lublin
WITKOWSKI Waldemar - Płock
KORMAN Krzysztof - Toruń


Mężczyźni - kategoria 50-59 lat (26 zawodników)
1. JUSZKO Andrzej - Łódź;
2. WOŹNIAK Marian – Radom;
3-4. BADOWSKI Krzysztof – Żory;
BADZIAK Mirosław – Pabianice;
17-18. REPETOWSKI Zbigniew - Kraków

Mężczyźni - kategoria 60-64 lat (10 zawodników)
1. GAJEK Grzegorz – Warszawa;
2. KURZAK Bronisław - Kielce;
3-4. RENKEL Edmund – Grudziądz;
FINKOWSKI Marian – Lublin;
5-6. PYTKOWSKI Tadeusz - Łowicz;
TOMASZEWSKI Eugeniusz – Leśna Podlaska;
7-8. PTASIŃSKI Janusz – Otwock;
ZGUDKA Edward – Warszawa;
9. KURENKO Sergiusz – Radom;
10. JAGIELSKI Roman – Łowicz;



Mężczyźni - kategoria 65-69 lat (13 zawodników)
1. WYRZYKOWSKI Marian – Świnoujście;
2. ORZECHOWSKI Zdzisław – Łowicz;
3-4. BANASZKIEWICZ Ryszard – Brzeg Dolny;
ESKI Roman – Warszawa;
5-6. GLURA Henryk – Bydgoszcz;
WIATRAK Andrzej – Radom;
7-8. PIĘTA Piotr – Limanowa;
WIECZOREK Stanisław – Lublin;
9-12. JAGNIĄTKOWSKI Wiesław – Warszawa;
ROSZAK Ryszard – Bydgoszcz;
SZOPA Tadeusz – Kraków;
RUCIŃSKI Jerzy – Warszawa;
13. DĄBROWSKI Edward – Warszawa;


Mężczyźni - kategoria powyżej 70 lat (14 zawodników)
1. GORCZYCA Bogusław – Warszawa;
2. HANCKO Bolesław – Warszawa;
3-4. GÓRZYŃSKI Janusz – Warszawa;
MRYC Henryk - Kraków;
5-6. BULA Karol - Piekary;
LESZCZYNA Paweł - Gliwice;
7-8. WOJTCZAK Jerzy - Łódź;
CZEKAJ Teofil - Lublin;

9-12. RAKOWSKI Henryk – Łódź;
WASZAK Edward – Lublin;
CHABIERSKI Czesław – Strzegom;
SZNAJDERSKI Adam – Wrocław;
13-14. MUNIO Hieronim – Lublin;
TARGOSIŃSKI Jan – Warszawa. ur.1915r





Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum