Wyniki II OTK Weteranów - Tenis Stołowy - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus 2 dni
losfer 3 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.226.179.247

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 661
Posty na Forum 2133
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1322
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6562
Ostatnio Widziani
Marthinus 2 dni
losfer 3 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
doktorek 4 tygodni
Holly 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki II OTK Weteranów - Tenis Stołowy
Turnieje Tenis StołowyKobiety (11 zawodniczek)
Jolanta Szatko-Nowak wygrała grupę eliminacyjną pokonując również Dorote Paluch.
1. PALUCH Dorota - Jastrzębie;
2. LEWANDOWSKA Iwona - Łódź;
3-4. WOJEWÓDKA Małgorzata - Krosnowice;
GREGORCZYK Teresa – Warszawa;
7-8 SZATKO-NOWAK Jolanta - Kraków

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat (43 zawodników)
Z 8-miu grup awansowało po dwóch zawodników.
1. MOLĘDA Jan - Radom;
2. WIELGUS Stefan – Radom;
3-4. SKOWROŃSKI Dariusz - Warszawa; KLECZKOWSKI Adam – Lublin;
5-8. LEWCZUK Mirosław - Chorzów
CIESIOŁKIEWICZ Waldemar - Łódź
STOKLAS Hubert - Warszawa
WIECZERAK Jacek - Bydgoszcz
9-12. SKALDA Jacek - Kraków (ciekawostka bo bez gry)
FOLWARSKI Wojciech - Warszawa
LEWCZUK Dariusz - Chorzów
NOWAKOWSKI Witold - Gliwice
13-16. KALINA Leszek - Łódź
PIECHNIK Roman - Lublin
WITKOWSKI Waldemar - Płock
KORMAN Krzysztof - Toruń


Mężczyźni - kategoria 50-59 lat (26 zawodników)
1. JUSZKO Andrzej - Łódź;
2. WOŹNIAK Marian – Radom;
3-4. BADOWSKI Krzysztof – Żory;
BADZIAK Mirosław – Pabianice;
17-18. REPETOWSKI Zbigniew - Kraków

Mężczyźni - kategoria 60-64 lat (10 zawodników)
1. GAJEK Grzegorz – Warszawa;
2. KURZAK Bronisław - Kielce;
3-4. RENKEL Edmund – Grudziądz;
FINKOWSKI Marian – Lublin;
5-6. PYTKOWSKI Tadeusz - Łowicz;
TOMASZEWSKI Eugeniusz – Leśna Podlaska;
7-8. PTASIŃSKI Janusz – Otwock;
ZGUDKA Edward – Warszawa;
9. KURENKO Sergiusz – Radom;
10. JAGIELSKI Roman – Łowicz;



Mężczyźni - kategoria 65-69 lat (13 zawodników)
1. WYRZYKOWSKI Marian – Świnoujście;
2. ORZECHOWSKI Zdzisław – Łowicz;
3-4. BANASZKIEWICZ Ryszard – Brzeg Dolny;
ESKI Roman – Warszawa;
5-6. GLURA Henryk – Bydgoszcz;
WIATRAK Andrzej – Radom;
7-8. PIĘTA Piotr – Limanowa;
WIECZOREK Stanisław – Lublin;
9-12. JAGNIĄTKOWSKI Wiesław – Warszawa;
ROSZAK Ryszard – Bydgoszcz;
SZOPA Tadeusz – Kraków;
RUCIŃSKI Jerzy – Warszawa;
13. DĄBROWSKI Edward – Warszawa;


Mężczyźni - kategoria powyżej 70 lat (14 zawodników)
1. GORCZYCA Bogusław – Warszawa;
2. HANCKO Bolesław – Warszawa;
3-4. GÓRZYŃSKI Janusz – Warszawa;
MRYC Henryk - Kraków;
5-6. BULA Karol - Piekary;
LESZCZYNA Paweł - Gliwice;
7-8. WOJTCZAK Jerzy - Łódź;
CZEKAJ Teofil - Lublin;

9-12. RAKOWSKI Henryk – Łódź;
WASZAK Edward – Lublin;
CHABIERSKI Czesław – Strzegom;
SZNAJDERSKI Adam – Wrocław;
13-14. MUNIO Hieronim – Lublin;
TARGOSIŃSKI Jan – Warszawa. ur.1915r





Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
18/01/2018 13:45
Wiadomo kiedy jest top?

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 Woźniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Archiwum