Wyniki IX GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW, Nowy Targ - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
BOCHMAR 2 dni
FilipU 6 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni

Go¶ci Online: 6

Twoje IP to: 54.166.212.152

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 670
Posty na Forum 2143
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1334
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6591
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
BOCHMAR 2 dni
FilipU 6 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni
alek 8 tygodni
tomekjez10 tygodni
Mamasita13 tygodni
Janosik19 tygodni
doktorek21 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 turniejach 1 losfer 21-05-2018 16:17
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 07-05-2018 20:36
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki IX GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW, Nowy Targ
WeteraniGRAND PRIX POLSKI WETERANÓW, Nowy Targ 11-13.05.2012 klasyfikacje końcowe

gra pojedyncza kobiet - kategoria 40-49 lat (roczniki 1963-1972)
1. 004 ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ¦LˇSKIE 250
2. 313 NOWACKA Dorota 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 230
3-4.
221 BARSKA Beata 1972 BLIZNE PODKARPACKIE 210
135 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 ¦WIĘTOCHŁOWICE ¦LˇSKIE 210
5-6.
100 BIELAK Katarzyna 1966 RADOM MAZOWIECKIE 195
- GRALOK Maria 1968 ZABRZE ¦LˇSKIE 0
7. - CIE¦LA Ewa 1966 TARNOWSKIE GÓRY ¦LˇSKIE 0

gra pojedyncza kobiet - kategoria 50-59 lat (roczniki 1953-1962)
1. 312 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 250
2. 045 GNIEWEK Walentyna 1959 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 230
3. 108 KURCZEWSKA Anna 1956 KU¬NICA PODLASKIE 215
4-5.
308 KRÓLASIK Mariola 1954 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 200
- WI¦NIOWSKA Ewa 1961 TARNOWSKIE GÓRY ¦LˇSKIE 0

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria 60-64 lat (roczniki 1948-1952)
1. 017 SKRZYPICKA Alicja 1948 LUBIN DOLNO¦LˇSKIE 250
2. 026 RUMIŃSKA Grażyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 230
3. 136 BROMBOSZCZ Barbara 1951 JASZKOWA DOLNA DOLNO¦LˇSKIE 215

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria 40-49 lat (roczniki 1963-1972)
1. 237 RACHAŃSKI Artur 1968 TOMASZÓW LUBELSKI LUBELSKIE 250
2. 043 KIEROŃSKI Adam 1969 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 230
3-4.
294 DERKOWSKI Robert 1969 WAŁBRZYCH DOLNO¦LˇSKIE 210
086 STRZAŁKA Marek 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210
5-6.
180 PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 195
091 ¦WIˇTEK Dariusz 1970 RADOM MAZOWIECKIE 195
7-8.
169 MˇDRY Robert 1972 OSTRZESZÓW WIELKOPOLSKIE 180
066 BOCHENEK Mariusz 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 180
9-12.
098 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160
240 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 BREŃ MAŁOPOLSKIE 160
090 MOROZ Artur 1963 RADOM MAZOWIECKIE 160
206 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 ZAKOPANE MAŁOPOLSKIE 160
13-16.
314 LEWICKI Piotr 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 125
014 SOBKÓW Zbigniew 1969 STRZELIN DOLNO¦LˇSKIE 125
103 STĘPIEŃ Krzysztof 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 125
117 STOKLAS Hubert 1965 SULEJÓWEK MAZOWIECKIE 125
17. 138 JASKULSKI Grzegorz 1965 ZIĘBICE DOLNO¦LˇSKIE 115
18. - KRÓL Maciej 1972 ZAKOPANE MAŁOPOLSKIE 0
19-20.
- REJZE Robert 1969 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 0
324 ŁUCZAK Zbigniew 1970 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 107
21-22.
305 BOLSĘGA Henryk 1971 SŁOPNICE MAŁOPOLSKIE 103
306 BARAN Robert 1972 SKROBÓW LUBELSKIE 103
23-24.
063 WOJCIACZYK Antoni 1963 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 97
141 MAKOWSKI Tomasz 1964 LˇDEK ZDRÓJ DOLNO¦LˇSKIE 97
25-27.
159 MATEJEK Mariusz 1970 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 93
123 MENTEL Jacek 1964 OLKUSZ MAŁOPOLSKIE 93
095 SKALDA Jacek 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 93
28. 064 ¦LAZYK Paweł 1971 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 87

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria 50-59 lat (roczniki 1953-1962)
1. 113 MADEJ Bogusław 1955 WĘGIERSKA GÓRKA ¦LˇSKIE 250
2. 167 MAŁKUS Paweł 1960 KONIN WIELKOPOLSKIE 230
3-4.
104 DURKA Tadeusz 1960 BIELSKO-BIAŁA ¦LˇSKIE 210
052 FOMIN Yuriy 1961 MYSŁOWICE ¦LˇSKIE 210
5-6.
106 NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ¦LˇSKIE 195
114 LEWCZUK Mirosław 1959 ¦WIĘTOCHŁOWICE ¦LˇSKIE 195
7-8.
235 JA¦KIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 180
253 MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 180
9-12.
065 RYGIEL Wiesław 1958 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 160
137 PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160
158 ROZWADOWSKI Adam 1953 SZCZEBRZESZYN LUBELSKIE 160
044 GNIEWEK Andrzej 1957 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 160
13-16.
073 PĘDA Leszek 1957 WARSZAWA MAZOWIECKIE 125
258 NYKIEL Józef 1958 JODŁOWA PODKARPACKIE 125
046 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 125
286 IWUĆ Stefan 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 125
17. 280 TALAROWSKI Jarosław 1959 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 115
18. 318 BIAŁKOWSKI Ryszard 1958 WARSZAWA MAZOWIECKIE 110
19-20.
047 OPIOŁA Tomasz 1954 BOBROWNIKI WIELKIE MAŁOPOLSKIE 107
089 SULIS Sławomir 1958 RADOM MAZOWIECKIE 107
21-22.
307 SOSNOWSKI Grzegorz 1960 KIELCE ¦WIĘTOKRZYSKIE 103
218 SOBCZAK Krzysztof 1961 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 103
23-24.
202 NAWROCKI Andrzej 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 97
193 WITERSKI Krzysztof 1961 RADOM MAZOWIECKIE 97
25-28.
128 WOLNY Marek 1955 KATOWICE ¦LˇSKIE 93
197 TYLSKI Krzysztof 1958 WARSZAWA MAZOWIECKIE 93
195 CIESIELSKI Robert 1962 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 93
- PĘDZIMˇŻ Jan 1958 NOWY TARG MAŁOPOLSKIE 0
29-31
. - WOJDYŁA Tadeusz 1962 BRZOSTEK PODKARPACKIE 0
210 RYBARCZYK Bronisław 1961 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 87
131 ŻUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 87

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria 60-64 lat (roczniki 1948-1952)
1. 015 WO¬NIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 250
2. 034 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 SIEDLCE MAZOWIECKIE 230
3-4.
112 PUU Aarne 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210
121 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ¦LˇSKIE 210
5-6.
069 OLBIŃSKI Janusz 1948 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 195
296 WOJNARSKI Janusz 1949 GOSTYNIN MAZOWIECKIE 195
7-8.
216 URBAŃSKI Adam 1950 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 180
115 ŻYWOTEK Sylwester 1949 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 180
9. 217 PITALA Stanisław 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE 170
10. 107 JACKIEWICZ Antoni 1952 SOKÓŁKA PODLASKIE 155

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria 65-69 lat (roczniki 1943-1947)
1. 003 OFIARSKI Marek 1947 PRZEMY¦L PODKARPACKIE 250
2. 093 PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 230
3-4.
252 KURZAK Bronisław 1947 DˇBROWA ¦WIETOKRZYSKIE 210
303 MAGDOŃ Marian 1945 ROPCZYCE PODKARPACKIE 210
5-6.
028 BUDREWICZ Benedykt 1943 GDAŃSK POMORSKIE 195
304 PAWLAK Leon 1944 O¦NICA MAZOWIECKIE 195
7. 105 SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ¦LˇSKIE 185
8. 110 MACKIEWICZ Edmund 1946 SOKÓŁKA PODLASKIE 175
9-10.
033 TELUK Tadeusz 1946 GLIWICE ¦LˇSKIE 160
244 SZYMKIEWICZ Bernard 1945 GLIWICE ¦LˇSKIE 160
11. 226 POMOHACI Franciszek 1943 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 145

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria 70-74 lat (roczniki 1938-1942)
1. 048 SZEWCZUK Ryszard 1939 ZIĘBICE DOLNO¦LˇSKIE 250
2. 018 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 230
3-4.
331 SZOPA Tadeusz 1940 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210
001 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNO¦LˇSKIE 210
5-6.
101 KWODAWSKI Marian 1938 GLIWICE ¦LˇSKIE 195
222 PIĘTA Piotr 1940 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 195
7. 030 MATRACKI Zygmunt 1941 GDAŃSK POMORSKIE 185
8. - TROJANOWSKI Jan 1942 SANDOMIERZ ¦WIĘTOKRZYSKIE 0
9-10.
329 FALKOWSKI Grzegorz 1938 PŁOCK MAZOWIECKIE 160
009 HNYDA Adam 1938 ¦WIERKLANIEC ¦LˇSKIE 160
11. 332 DˇBROWSKI Edward 1940 WARSZAWA MAZOWIECKIE 145

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1937 i starsi)
1. 021 MRYC Henryk 1937 RZˇSKA MAŁOPOLSKIE 250
2. 049 JOŃSKI Zbigniew 1934 BOGUSZÓW-GORCE DOLNO¦LˇSKIE 230
3-4.
- OGIEGŁO Józef 1936 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0
032 NOWAK Edward 1936 GDAŃSK POMORSKIE 210
5-6.
012 DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 195
333 MYRCIK Józef 1934 WARSZAWA MAZOWIECKIE 195
7-8.
025 GROMADZKI Zbigniew 1936 GDYNIA POMORSKIE 180
035 SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 180
9. 068 CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNO¦LˇSKIE 170

opracował Marek Przybyłowicz
Zastępca Sędziego Głównego Józef GUZIK
Sędzia Główny Andrzej WIECZOREK
Komentarze
doktorek dnia maj 13 2012 23:30:51
W paru,
kilku,
kilkunastu turniejach weteranów już grałem, ale tal Ľle chyba jeszcze nigdy.
Oczywi¶cie mam wymówkę że grałem nowym czopem smiley smiley
Mistrzostwa Polski już za nie cały miesi±c a ja szukam tego czego nie zgubiłem smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
15/05/2018 12:30
3 Bruzda 4 Pietrzyk 5 Wala

Marthinus
09/05/2018 10:52
Zaległe z 30.04 1Piegza 2 Pietrzyk 3Wala 4Biesaga 5 Szymoniak 6Janiszewski 7 Lodowski 8Kurdziel Finał rozstrzygnięty znanym rządowym programem świnia+ do 12 w 5. smiley

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Archiwum