II Ogólnopolski Turniej Grand Prix Polski Amatorów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 3 dni
BOCHMAR 4 dni
FilipU 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni

Gości Online: 9

Twoje IP to: 54.166.212.152

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 670
Posty na Forum 2143
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1334
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6591
Ostatnio Widziani
losfer 3 dni
BOCHMAR 4 dni
FilipU 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni
alek 8 tygodni
tomekjez11 tygodni
Mamasita13 tygodni
Janosik19 tygodni
doktorek22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 turniejach 1 losfer 21-05-2018 16:17
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 07-05-2018 20:36
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
PustaMiska - akcja charytatywna
II Ogólnopolski Turniej Grand Prix Polski Amatorów
Komunikat Organizacyjny
II Ogólnopolski Turniej Grand Prix Polski Amatorów
w tenisie stołowym – CAŁA POLSKA GRA W PINGPONGA


1. Organizatorzy:
- Polski Związek Tenisa Stołowego w Warszawie
- Gminny Ludowy Klub Sportowy „ANDRESPOLIA”
- Łódzka Liga Tenisa Stołowego Amatorów i Weteranów
- GOSiR „RELAKS”
- UE. INTERKLASA

2. Sponsorzy:
- Ministerstwo Sportu i Turystyki
- Urząd Gminy Andrespol

3. Termin i miejsce:
29.04.2012 r. – GOSiR „RELAKS” w Wiśniowej Górze, ul. Tuszyńska 113.

4. Cel rozgrywania, zasady tworzenia list rankingowych:
Promocja aktywnego stylu życia wśród wszystkich grup społecznych, jako skutecznej formy profilaktyki zdrowotnej i przeciwdziałania patologiom społecznym.
Popularyzacja tenisa stołowego oraz udział jak największej ilości osób w aktywnym i czynnym życiu sportowym.
Turniej jest jednym z cyklu turniejów „Cała Polska gra w Ping-Ponga” i rozgrywany będzie według zasad obowiązujących w tym cyklu.

5. Uczestnictwo:
Uczestniczyć może osoba, która spełnia następujące wymogi:

1. nigdy nie uczestniczyła w rozgrywkach drużynowych organizowanych przez Polski Związek Tenisa Stołowego i wojewódzkie związki tenisa stołowego oraz nie uczestniczyła i nie uczestniczy w rozgrywkach związku tenisa stołowego innego kraju (wyjątek stanowi pkt.2.)

2. uzyskała prawo uczestnictwa w rywalizacji sportowej Amatorów po zakończeniu następujących okresów karencyjnych:

a) osoba grająca w ekstraklasie, I lidze oraz lidze zagranicznej - 3 lata od ostatniego występu ligowego,
b) osoba grająca w II lidze - 2 lata od ostatniego występu ligowego,
c) osoba grająca w III lidze - 1 rok od ostatniego występu ligowego.

3. osoba uczestnicząca w rozgrywkach amatorów bez karencji:

a) osoba grająca w IV lidze lub niższej,
b) osoba posiadająca licencję PZTS i startująca w innych rozgrywkach prowadzonych przez PZTS (dotyczy to również rozgrywek weteranów).

6. Kategorie i program minutowy zawodów:

Kategorie:
 18 lat i młodsi (urodzeni w 1994 i młodsi),
 19 – 34 lat (urodzeni w latach 1995 – 1978),
 35 – 49 lat (urodzeni w latach 1977 – 1963),
 50 – 64 lat (urodzeni w 1962 – 1948),
 65 lat i starsi (urodzeni w 1947 roku i starsi).
Program zawodów:
godz. 08.30 – 09.30
– przyjmowanie zgłoszeń w kategoriach
65 lat i starsi, 50 – 64 lat, 35 – 49 lat
godz. 09.30 – 10.00 – losowanie turniejów w w/w kategoriach wiekowych
godz. 10.00 – rozpoczęcie gier w w/w kategoriach wiekowych
do godz. 13:00
– przyjmowanie zgłoszeń w kategoriach
19 – 34 lat, 18 lat i młodsi
godz. 13.00-13.30 – losowanie turniejów w w/w kategoriach wiekowych
ok. godz.13.30 – rozpoczęcie gier w w/w kategoriach wiekowych
ok. godz 18.00 - zakończenie zawodów
Uwaga: - Warunkiem rozegrania danej kategorii jest zgłoszenie się minimum 8 osób.
- szczegółowy harmonogram podany będzie komunikatem w trakcie zawodów

7. Zgłoszenia:
Do dnia 28.04.2012 r. (sobota) do godz. 18.00 prosimy przesłać pisemne zgłoszenia udziału na adres e-mailowy: stoichek@wp.pl (nazwisko i imię, rok urodzenia/kategoria, miejscowość).
Osoby, które nie zgłoszą się do ustalonego terminu, mogą się również zapisać na zawody
w godz. 08.30 – 09.30 rano przed imprezą.
Pytania dotyczące zawodów można kierować do: Zbigniew Marciniak tel, 664 786 004 oraz Waldemar Ciesiołkiewicz tel. 603 973 628.
Aktualności w Internecie: www.pingpong-lodz.pl www.pzts.pl www.agamar.pl

8. Opłaty, wpisowe:
Kategoria 18 lat i młodsi wynosi - 10,00 zł, pozostałe kategorie wiekowe - 20,00 zł.
Wpisowe należy zapłacić organizatorowi bezpośrednio przed zawodami.
Warunkiem uczestnictwa jest też podpisanie oświadczenia startowego.

9. Nagrody:
Najlepsi w każdej kategorii otrzymają puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

10. Nocleg:
GOSIR „RELAKS” w Wiśniowej Górze 42 213 23 92. kom. 504 083 49

Organizatorzy

Grand Prix Polski Amatorów 2011/2012
Wiśniowa Góra, 29 kwietnia 2012 kolejność końcowa

KATEGORIA 65+

lp NAZWISKO I IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ

1. Pytkowski Tadeusz Łowicz
2. Rogoziński Ryszard Łódź
3. Łępicki Andrzej Tomaszów

KATEGORIA 50-64

lp NAZWISKO I IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ

1. Sokołowski Witold StróŜa
2. Węgrowicz Wojciech Otwock
3. Strzałka Marian Gliwice
4. Olbiński Janusz Łódź
5-6 Tylski Krzysztof Warszawa
Białkowski Ryszard Warszawa
7-8 Ciesiołkiewicz Waldemar Łódź
Wojnarski Janusz Gostynin
9. śukowski Janusz Szczecin
10. Piwowarski Krzysztof Piaseczno
11. Laskowski Marek Warszawa
12. Hankiewicz Włodzimierz Łódź
13-14 Ciesielski Robert Łódź
Mruk Wiesław Łódź
15-16 Ługowski Jarosław Łódź
Sypka Andrzej Łódź
17-18 Rechciński Michał Rzgów
Stawinski Lech Łódź

KATEGORIA 35-49 LAT

lp NAZWISKO I IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ

1. Suszycki Rafał Warszawa
2. śycki Paweł Izabelin
3. Truszewski Bartłomiej Wiązowna
4. Rebkowiec Waldemar Łódź
5-6 Durka Sławomir Łódź
Rejze Robert Łódź
7-8 Cichosz Konrad Tomaszów Mazowiecki
Stefańczyk Bogusław Rąbień
9. Skowroński Krzysztof Gostynin
10. Politowski Jarosław Płock
11. Burchard Paweł Tomaszów Mazowiecki
12. Łuczak Zbigniew Łódź
13-14 Odrowski Sławomir Łódź
Sitarski Tomasz Łódź
15-16 Maślanka Piotr Łódź
Kubicki Robert Rąbień
17. Olczak Mariusz Łódź

KATEGORIA 19-34

lp NAZWISKO I IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ

1. Sokołowski Dawid StróŜa
2. Bachlińska Jolanta Warszawa
3. Pławski Grzegorz Łódź
4. Szcześniak Karol KoŜle
5-6 Marciniak Zbigniew Łódź
5-6 Moćko Przemysław Łódź
7. Jacak Patryk Łódź
8. Skowroński Maciej KoŜle
9-10 Skowroński Michał Gostynin
9-10 Korkosiński Bartosz Łódź

KATEGORIA do 18

lp NAZWISKO I IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ

1. Łuczak Przemek Łódź
2. Kędzia Szymon Łódź
3. Lebioda Rafał Łódź
4. Pawlikowski Bartosz Łódź
5-6 Krysiak Kamil Łódź
Truszewski Krzysztof Wiązowna
7. Krych Krzysztof Łódź
8. Malarek Adam Łódź
9-10 Konrad Bogdan Łódź
Koper Filip Łódź
11. Truszewski Tomasz Wiązowna

Link wyniki
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
15/05/2018 12:30
3 Bruzda 4 Pietrzyk 5 Wala

Marthinus
09/05/2018 10:52
Zaległe z 30.04 1Piegza 2 Pietrzyk 3Wala 4Biesaga 5 Szymoniak 6Janiszewski 7 Lodowski 8Kurdziel Finał rozstrzygnięty znanym rządowym programem świnia+ do 12 w 5. smiley

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Archiwum