Baraże o I ligę kobiet i mężczyzn - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 5 dni
Marthinus 6 dni
losfer 6 dni
doktorek 1 tydzień
FilipU 2 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.166.130.157

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Gości
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 5 dni
Marthinus 6 dni
losfer 6 dni
doktorek 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
Mamasita 4 tygodni
Janosik 4 tygodni
tomekjez13 tygodni
alek14 tygodni
BOCHMAR20 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Baraże o I ligę kobiet i mężczyzn
1 liga Tenis stołowyKOMUNIKAT WR 75 2011/12
Dot: Baraży o I Ligę kobiet i mężczyzn


KOBIETY
l.p Gospodarz Gość Termin Sędzia
1 KTS Lublin KS SPÓJNIA Warszawa 05.05.12 g.11.00
2 Rokicie Szczytniki/ KS ELTA Łódź 8-2
3 RKS Cukrownik Chybie Bolesławiec/Lubsko 05.05.12 g.16.00

- bezpośredni awans do I ligi kobiet uzyskał zespół Chrobry Międzyzdroje gdzie II ligę rozgrywano w czterech województwach.
mecze rewanżowe
4 KS SPÓJNIA Warszawa KTS Lublin 23.05.12 g.16.00
5 KS ELTA Łódź Rokicie Szczytniki/ 23.05.12 g.16.00
6 Bolesławiec/Lubsko RKS Cukrownik Chybie 23.05.12 g.16.00

Mężczyźni
7 KS KROTOSZ Krotoszyn Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz 05.05.12 g.16.00
8 Spójnia W-wa/Pogoń Siedlce Stok Białystok II / CKFiS Bełżyce 05.05.12 g.16.00
9 LKS Omega Kleszczów Spektrum Słopnice 3-7 M.Biernat / Z.Białek
10 SKS LUKS Nowogames Nysa ZKS Drzonków II 05.05.12 g.16.00

Mecze rewanżowe
11 Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz KS KROTOSZ Krotoszyn 23.05.12 g.16.00
12 Stok Białystok II / CKFiS Bełżyce Spójnia W-wa/Pogoń Siedlce 23.05.12 g.16.00
13 Spektrum Słopnice LKS Omega Kleszczów 7-3
14 ZKS Drzonków II SKS LUKS Nowogames Nysa 23.05.12 g.16.00

- w barażach o I ligę nie obowiązuje ranking
- sędziów wyznacza kolegium sędziów PZTS
Protokół meczu należy przesłać faxem 0-22/629 85 46 lub mejlem – pzts@pzts.pl po zakończonym spotkaniu.
Oryginał protokołu meczu GOSPODARZ obowiązany jest przesłać na adres PZTS w regulaminowym terminie.
Za niezastosowanie się do powyższego będzie nakładana kara w wysokości 500,- zł.
Przewodniczący Wydziału Rozgrywek
/-/ Sylwester Małecki

MECZE O UTRZYMANIE W I LIDZEmężczyźni
1 MTS KWIDZYN GMKS STRZELEC FRYSZTAK 05.05.12 g. 16.00
2 TBV SYGNAŁ LUBLIN KS AZS AWFiS GDAŃSK 05.05.12 g. 16.00
MECZE REWANŻOWE
3 GMKS STRZELEC FRYSZTAK MTS KWIDZYN 23.05.12 g. 16.00
4 KS AZS AWFiS GDAŃSK TBV SYGNAŁ LUBLIN 23.05.12 g. 16.00


Zarząd PZTS na posiedzeniu w dniu 5 maja 2012 podjął Uchwałę o rozszerzeniu w sezonie 2012/2013 obu grup I lig męskich do 12 zespołów. W związku z tym odwołane zostają mecze barażowe o utrzymanie w I lidze męskiej oraz anulowane spadki z I ligi. Utrzymane zostają baraże o awans do Superligi męskiej, których terminy ustali Wydział Rozgrywek. Równocześnie Zarząd uchylił decyzję Wydziału Rozgrywek nr 81, dotyczącą weryfikacji walkowerami dwóch meczów.

pzts

Komentarze
FilipU dnia kwiecień 26 2012 22:29:55
Dokładniej o pierwszym meczu Słopnic:W dn. 28.04.12 r. o g. 15.00. w Łasku przy ul. Berlinga
odbędzie się pierwszy mecz barażowy o wejście do I ligi
pomiędzy LKS Omega Kleszczów a Spectrum Słopnice.
Skład Omegi:
1. Nitek Jarosław
2. Posmyk Łukasz
3. Trzcinka Kamil
4. Gierak Przemysław
5. Uzarczyk Witold

Najlepiej punktują Nitek i Uzarczyk
KOLEJARZ dnia kwiecień 29 2012 19:22:51
Mecz Chomiczki - KS ELTA Łódż odbędzie się 06.05.2012r o godz 16.00 w Gimnazjum w Niegowici.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum