Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 18.232.171.18

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 718
Posty na Forum 2193
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1384
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6666
Ostatnio Widziani
tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni
losfer 7 tygodni
doktorek 9 tygodni
FilipU13 tygodni
Marthinus18 tygodni
Holly19 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Rozgrywki ligowe tenisa stołowego | 4 liga - Kraków
Autor 1 kolejka 15.10.2006
Blady
Super Administrator

Postów: 186
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 08.07.06
Dodane dnia 12-10-2006 13:44
1. LKS Wisła Rząska - MKS KSOS IV Kraków 7-3
2. OSKiR Podwawelski II Kraków - GMKS Zielonki 8-2
3. PKS Porta I Kraków - KS Pocztowiec Joolla II Kraków 6-4
4. GOK Nowe Brzesko - UKS Zarabie Myślenice 0-10
5. MKS KSOS III Kraków - PKS Porta II Kraków 5-5
Edytowane przez Blady dnia 16-10-2006 09:16
http://www.zaklady-bukmacherskie-sportowe-typy.info
Autor RE: 1 kolejka 15.10.2006
T-REX
Moderator

Postów: 84
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 08.07.06
Dodane dnia 14-10-2006 20:07
Miejmy nadzieję że nasze rezerwowe konie też potrafią pędzić jak wiatr;-)
Autor RE: 1 kolejka 15.10.2006
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 15-10-2006 11:04
MKS KSOS III Kraków - PKS Porta II Kraków 5-5
Autor RE: 1 kolejka 15.10.2006
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 15-10-2006 15:34
OSKiR Podwawelski II Kraków - GMKS Zielonki 8-2

A) Jacek Skalda - X) Tomasz Kućmierczyk 3-0
B Jakub Biel - Y) Marek Strzałka 2-3
C) Bogdan Palczyński - Z) Piotr Dulczewski 3-0

Skalda/ Biel - Kućmierczyk/ Strzałka 3-2

Biel - Kućmierczyk 3-1
Skalda - Dulczewski 3-0
Palczyński - Strzałka 3-0

Biel - Dulczewski 3-0
Palczyński - Kućmierczyk 3-1
Kuśnierz Ryszard - Strzałka 1-3
Edytowane przez doktorek dnia 15-10-2006 15:36
Autor RE: 1 kolejka 15.10.2006
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 15-10-2006 23:23
LKS Wisła Rząska - MKS KSOS IV Kraków 7-3
PKS Porta I Kraków - KS Pocztowiec Joolla II Kraków 6-4
GOK Nowe Brzesko - UKS Zarabie Myślenice 0-10
Autor RE: 1 kolejka 15.10.2006
Blady
Super Administrator

Postów: 186
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 08.07.06
Dodane dnia 16-10-2006 11:52
Tabela po 1 kolejce:

1 UKS Zarabie Myślenice 1 2 10 - 0 + 10
2 OSiR Podwawelski II Kraków 1 2 8 - 2 + 6
3 LKS Wisła Rząska 1 2 7 - 3 + 4
4 PKS Porta I Kraków 1 2 6 - 4 + 2
5 MKS KSOS III Kraków 1 1 5 - 5 + 0
6 PKS Porta II Kraków 1 1 5 - 5 + 0
7 KS Pocztowiec Joolla II Kraków 1 0 4 - 6 - 2
8 MKS KSOS IV Kraków 1 0 3 - 7 - 4
9 GMKS Zielonki 1 0 2 - 8 - 6
10 GOK Nowe Brzesko 1 0 0 - 10 - 10
http://www.zaklady-bukmacherskie-sportowe-typy.info
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

tomekjez
21/08/2019 22:43
TOP 12 cyklu Lato 2019 odbędzie się w środę 28.08.2019 Jeśli ktoś z pierwszej 16-tki wie, że na pewno go wtedy nie będzie to proszę dać znać na Turnieju w poniedziałek, smsem, mailem, t

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

Archiwum