Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni

Gości Online: 10

Twoje IP to: 18.232.171.18

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 718
Posty na Forum 2193
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1384
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6666
Ostatnio Widziani
tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni
losfer 7 tygodni
doktorek 9 tygodni
FilipU13 tygodni
Marthinus18 tygodni
Holly19 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Rozgrywki ligowe tenisa stołowego | 4 liga - Kraków
Autor 4 liga - Terminarz
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 10-10-2006 20:32
kolejka 1 15.10.2006 godz. 11:00

1 LKS Wisła Rząska- MKS KSOS IV Kraków
2 OSKiR Podwawelski II Kraków- GMKS Zielonki
3 PKS Porta I Kraków- KS Pocztowiec Joolla II Kraków
4 GOK Nowe Brzesko- UKS Zarabie Myślenice
5 MKS KSOS III Kraków- PKS Porta II Kraków


kolejka 2 22.10.2006 godz. 11:00

6 GMKS Zielonki- LKS Wisła Rząska
7 KS Pocztowiec Joolla II Kraków- OSKiR Podwawelski II Kraków
8 PKS Porta II Kraków- PKS Porta I Kraków
9 UKS Zarabie Myślenice- MKS KSOS III Kraków
10 MKS KSOS IV Kraków -GOK Nowe Brzesko


kolejka 3 29.10.2006 godz. 11:00

11 LKS Wisła Rząska- KS Pocztowiec Joolla II Kraków
12 MKS KSOS IV Kraków- OSKiR Podwawelski II Kraków
13 GOK Nowe Brzesko- PKS Porta I Kraków
14 UKS Zarabie Myślenice- PKS Porta II Kraków
15 MKS KSOS III Kraków- GMKS Zielonki


kolejka 4 05.11.2006 godz. 11:00

16 PKS Porta II Kraków- LKS Wisła Rząska
17 OSKiR Podwawelski II Kraków- GOK Nowe Brzesko
18 PKS Porta I Kraków- MKS KSOS III Kraków
19 GMKS Zielonki- UKS Zarabie Myślenice
20 KS Pocztowiec Joolla II Kraków- MKS KSOS IV Kraków


kolejka 5 12.11.2006 godz. 11:00

21 LKS Wisła Rząska- GOK Nowe Brzesko
22 PKS Porta II Kraków-OSKiR Podwawelski II Kraków
23 PKS Porta I Kraków- GMKS Zielonki
24 MKS KSOS III Kraków- KS Pocztowiec Joolla II Kraków
25 UKS Zarabie Myślenice- MKS KSOS IV Kraków



kolejka 6 26.11.2006 godz. 11:00

26 MKS KSOS III Kraków- LKS Wisła Rząska
27 UKS Zarabie Myślenice- OSKiR Podwawelski II Kraków
28 GOK Nowe Brzesko- KS Pocztowiec Joolla II Kraków
29 GMKS Zielonki- PKS Porta II Kraków
30 MKS KSOS IV Kraków- PKS Porta I Kraków


kolejka 7 03.12.2006 godz. 11:00

31 PKS Porta I Kraków- LKS Wisła Rząska
32 OSKiR Podwawelski II Kraków- MKS KSOS III Kraków
33 GOK Nowe Brzesko- GMKS Zielonki
34 MKS KSOS IV Kraków- PKS Porta II Kraków
35 KS Pocztowiec Joolla II Kraków- UKS Zarabie Myślenice


kolejka 8 10.12.2006 godz. 11:00

36 LKS Wisła Rząska- UKS Zarabie Myślenice
37 PKS Porta I Kraków- OSKiR Podwawelski II Kraków
38 PKS Porta II Kraków- GOK Nowe Brzesko
39 GMKS Zielonki- KS Pocztowiec Joolla II Kraków
40 MKS KSOS III Kraków- MKS KSOS IV Kraków


kolejka 9 17.12.2006 godz. 11:00

41 OSKiR Podwawelski II Kraków- LKS Wisła Rząska
42 UKS Zarabie Myślenice- PKS Porta I Kraków
43 GOK Nowe Brzesko- MKS KSOS III Kraków
44 KS Pocztowiec Joolla II Kraków- PKS Porta II Kraków
45 MKS KSOS IV Kraków -GMKS Zielonki
Autor RE: 4 liga - Terminarz
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 10-10-2006 22:13
Sugestie co do terminów (dotyczy Podwawelskiego) piszcie. ja już mam kilka:
2 kolejka (22.X)prawdopodobnie Pocztowiec nie może grać w niedziele
5 kolejka (12.XI)można zagrać dwa mecze z Portami łącząc z 8 kolejką
6 kolejka (26.XI) ja gram II WTK
9 kolejka (17.XII) ja gram I OTK weteranów w Jastrzębiu
Autor RE: 4 liga - Terminarz
losfer
Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 544
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 08.08.06
Dodane dnia 11-10-2006 10:56
a mnie wsio radno, jeden ch..., chyba że bym sobie w WTK'u zagrał? hmmm z 12 lat nie grałem....


up the irons!
Autor RE: 4 liga - Terminarz
Blady
Super Administrator

Postów: 186
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 08.07.06
Dodane dnia 11-10-2006 10:58
wypadało by się przejść wkońcu smiley
http://www.zaklady-bukmacherskie-sportowe-typy.info
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

tomekjez
21/08/2019 22:43
TOP 12 cyklu Lato 2019 odbędzie się w środę 28.08.2019 Jeśli ktoś z pierwszej 16-tki wie, że na pewno go wtedy nie będzie to proszę dać znać na Turnieju w poniedziałek, smsem, mailem, t

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

Archiwum