Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

Mamasita 5 dni
tomekjez 1 tydzień
FilipU 6 tygodni
losfer 6 tygodni
doktorek 8 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 18.204.48.199

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 728
Posty na Forum 2203
Komentarzy 4587
Księga Gości
Newsy 1397
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
Mamasita 5 dni
tomekjez 1 tydzień
FilipU 6 tygodni
losfer 6 tygodni
doktorek 8 tygodni
Blady 8 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
alek19 tygodni
Marthinus30 tygodni
Holly31 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 Turniejach 0 tomekjez 05-11-2019 09:30
Punktacja po 9 Turniejach 0 tomekjez 29-10-2019 22:32
Punktacja po 8 Turniejach 0 tomekjez 22-10-2019 23:23
Punktacja po 7 Turniejach 0 tomekjez 16-10-2019 17:51
Punktacja po 6 Turniejach 0 tomekjez 10-10-2019 16:35
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Turnieje poniedziałkowe tenisa stołowego | turnieje wakacyjne
Autor Punktacja po 7 Turniejach
tomekjez
Administrator

Postów: 20
Miejscowość: Krakďż˝w
Data rejestracji: 22.05.11
Dodane dnia 16-10-2019 17:51
Punktacja po 7 Turniejach
1 Damian Dąbrowski 91,4% 321
2 Tomasz Wala 71,2% 249
3 Jacek Szelest 69,9% 246
4 Paweł Apostoł 66,4% 234
5 Piotr Wolanin 64,2% 225
6 Rafał Bruzda 86,9% 214
7 Tadeusz Szymoniak 59,0% 207
8 Michał Dymek 79,4% 202
9 Marek Rudny 56,4% 198
10 Dominik Wojdyła 89,0% 186
11 Alojzy Nowak 60,0% 177
12 Aleksander Dietrich 55,8% 170
13 Andrzej Zieliński 54,5% 167
14 Jakub Biel 75,6% 150
15 Angelika Janik 88,1% 139
16 Mirosław Różyczka 66,0% 136
17 Łukasz Bolek 81,1% 123
18 Bogdan Wełna 59,7% 120
19 Dawid Taler 53,3% 113
20 Jerzy Szczebak 68,3% 105
21 Bogdan Palczyński 65,5% 101
22 Marek Lenart 70,3% 100
23 Bartłomiej Wąs 61,0% 100
24 Antoni Wojciaczyk 62,7% 96
25 Grzegorz Janik 59,0% 91
26 Mateusz Sobucki 68,0% 71
27 Mariusz Janiszewski 64,6% 65
28 Artur Filek 58,1% 59
29 Igor Palaguta 56,1% 58
30 Grzegorz Skrzypek 100,0% 55
31 Michał Dąbek 50,2% 52
32 Ewgienij Gnatyshyn 50,2% 52
33 Wojciech GĂłrecki 100,0% 46
34 Witold Urban 78,2% 43
35 Katarzyna Galus 68,4% 39
36 Bartłomiej Gala 68,4% 39
37 Marcin Pojnar 67,3% 37
38 Jan Szerocki 64,7% 33
39 Dawid Kutyła 57,9% 33
40 Dawid Gala 57,9% 33
41 Jakub Mikrut 57,9% 33
42 Damian Jedynak 56,4% 31
43 Mariusz Łakomy 52,6% 30
44 Mateusz Bodziony 60,9% 28
45 Rafał Rusinowski 52,9% 27
46 Stanisław Kurdziel 55,3% 26
Edytowane przez tomekjez dnia 05-11-2019 09:16
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum