Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez08:15:01
FilipU 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 3 tygodni
Blady 4 tygodni

Gości Online: 10

Twoje IP to: 3.209.80.87

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 725
Posty na Forum 2200
Komentarzy 4587
Księga Gości
Newsy 1394
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
tomekjez08:15:01
FilipU 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 3 tygodni
Blady 4 tygodni
Mamasita11 tygodni
BOCHMAR13 tygodni
alek15 tygodni
Marthinus26 tygodni
Holly26 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 Turniejach (... 0 tomekjez 16-10-2019 17:51
Punktacja po 6 Turniejach 0 tomekjez 10-10-2019 16:35
Punktacja po 5 Turniejach 0 tomekjez 04-10-2019 22:12
Punktacja po 4 Turniejach 0 tomekjez 24-09-2019 08:36
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Turnieje poniedziałkowe tenisa stołowego | turnieje wakacyjne
Autor Punktacja po 4 Turniejach
tomekjez
Administrator

Postów: 17
Miejscowość: Krakďż˝w
Data rejestracji: 22.05.11
Dodane dnia 24-09-2019 08:36
1 Damian Dąbrowski 86,6% 175
2 Tomasz Wala 75,0% 151
3 Jacek Szelest 69,9% 142
4 Rafał Bruzda 89,1% 137
5 Dominik Wojdyła 88,8% 135
6 Alojzy Nowak 62,8% 127
7 Paweł Apostoł 62,7% 127
8 Łukasz Bolek 81,1% 123
9 Piotr Wolanin 58,3% 118
10 Tadeusz Szymoniak 55,4% 112
11 Aleksander Dietrich 54,1% 109
12 Marek Rudny 53,8% 109
13 Andrzej Zieliński 52,3% 106
14 Mirosław Różyczka 68,7% 103
15 Antoni Wojciaczyk 62,7% 96
16 Bogdan Wełna 61,4% 95
17 Angelika Janik 84,8% 85
18 Michał Dymek 79,2% 83
19 Dawid Taler 53,6% 83
20 Jakub Biel 75,5% 74
21 Marek Lenart 75,0% 72
22 Mateusz Sobucki 68,0% 71
23 Jerzy Szczebak 65,7% 63
24 Grzegorz Skrzypek 100,0% 55
25 Witold Urban 78,2% 43
26 Marcin Pojnar 67,3% 37
27 Filek 61,8% 34
28 Mariusz Janiszewski 61,8% 34
29 Jan Szerocki 64,7% 33
30 Bogdan Palczyński 63,3% 31
31 Bartłomiej Wąs 56,4% 31
32 Damian Jedynak 56,4% 31
33 Grzegorz Janik 52,9% 27
34 Rafał Rusinowski 52,9% 27
35 Stanisław Kurdziel 55,3% 26


Deska: DONIC Persson Professional
FH: XIOM Sigma II Europe Max
BH: XIOM Sigma II Europe 2.0
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum